Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, попаднах на темата онлайн ТВ и около 3 часа се чудя как работи това чудо. Какви са тезе ип адреси? Какво е иптв? С коя програма да гледам? Единствените който подкарах са тези с uhd във url-а и то през VLC. Много ми е интересно, защото аз сега гледам през един сеирсандък и не е много хубаво качеството, но най-вече вечер не мога да гледам, защоно май има доста хора. А това не знам как успях да подкарам HD канал... Моля да ми обясните подробно или ако има теми да ме препратите, защото нищо не намирам и разбирам. Мерси и ще съм много благодарен ако успея да ги подкарам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сейрсадука може ли да се гледа от София ?

Българските телевизии по интерет са умряла работа.
Руските се гледат мтого готино със SimpleTV , за да работи му трябва .NET Framework 3.5 инсталиран на компютъра.

Па и рускнините са много по-руси от нашенките, та на някои хора са ни по-приятни за гледане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, попаднах на темата онлайн ТВ и около 3 часа се чудя как работи това чудо. Какви са тезе ип адреси? Какво е иптв? С коя програма да гледам? Единствените който подкарах са тези с uhd във url-а и то през VLC. Много ми е интересно, защото аз сега гледам през един сеирсандък и не е много хубаво качеството, но най-вече вечер не мога да гледам, защоно май има доста хора. А това не знам как успях да подкарам HD канал... Моля да ми обясните подробно или ако има теми да ме препратите, защото нищо не намирам и разбирам. Мерси и ще съм много благодарен ако успея да ги подкарам.

А защо не писахте в темата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.