Премини към съдържанието
Kalys

Включване на 2 монитора към 1 видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Искам да Ви попитам следното - наскоро си взех 2 монитора (и 2-та са Dell p2414h) като ги свързах към видео карата си Geforce GT 730
    посредством DVI port-a (за главния монитор, този който се води 1-ви) и HDMI port-a за (2-рия монитор).

Първият ми въпрос е правилно ли съм ги свързъл или други port-ове трябва да използвам?

Вторият ми въпрос е защо при всяко стартиране (или рестартиране) получавам следния надпис (прикрепил съм го като jpg),
    и как мога да го управя?

Благодаря предварително! 

20150926_100711.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, мониторите са добре закачени.

По втория проблем - системният ти дял е с проблеми във файловата система. и някой софтуер (най-вероятно антивирусната) е заключил този дял. Забрани си за постоянно антивирусната програма. Отвори конзола с администраторски права:

Start->Accessories->Command Prompt ->щракни с десен бутон по черната иконка и избери Run as administrator. В черния прозорец напиши:

echo y|chkdsk c: /f /r /x & shutdown /r /t 000 /d p:1:1

и натисни Enter. Сисдтемата ще се рестартира, така, че преди това приключи незавършените дейност - запази отворените файлове. След като мине проверката и зареди Windows, активирай отново антивирусната.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.