Премини към съдържанието
DOS6

START- бутона (и още няколко) не работи

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници, След като инсталирах W10, започнаха проблемите. Някои реших, с други се примирих. Около 20 дни W10 работеше прилично, като не броим това, че някои програми така и не тръгнаха. Но последната изненада е върха на сладоледа, а именно: - START - бутона отказа да работи и съм принуден да търся програмите по диска, за да ги стартирам. - Аналогичен е ефекта при кликване върху иконата за сила на звука в долната лента (вдясно). - От тази лента не мога да премахна и икони на деинсталирани вече програми. - На моменти системата работеше изключително бавно - минути до реакция на кликване. Кой знае какво още не работи... Опита ми да върна W7 завърши със съобщение, че файловете са изтрити и не се получи нищо. Опит за нулиране на компютъра - без успех. Windows 7, с който работех преди това е законен и работеше добре, но нямам идея как да го върна, при положение, че не разполагам с инсталацията. Как да реша проблема? Мога ли да върна 7-цата по някакъв начин или поне да въстановя работоспособността на 10-ката? Лаптоп DELL XPS 502X, Нямам инсталационен диск - системата беше купена с компютъра.

Редактирано от DOS6 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога ли да върна 7-цата по някакъв начин или поне да въстановя работоспособността на 10-ката?

Може би,това трябваше да е заглавието на темата ти.На този въпрос отговора е:Да,може да се върне уиндоус 7.Трябва да имаш инсталационен диск за него и да кажеш какъв модел е компютъра,ако искаш помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумници, След като инсталирах W10, започнаха проблемите. Мога ли да върна 7-цата по някакъв начин или поне да въстановя работоспособността на 10-ката?

Въпроса е изключително лаишки! Направи си DVD диск с Windows 10 и го инсталирай като форматираш дяла. И уиндоуса сам ще си тръгне. Каква драма, къде е мама? :) Ако искаш пък инсталирай Windows 7 - никой не те е спрял. И вдвата случая можеш, въпрос на желание. Как може такива теми да долазят и пълнят форума в такъв особено жесток флуд?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това със старт менюто обикновено се оправя с рестарт на explorer.exe - и на мен ми се е случвало два-три пъти.

А проблемът с бавенето след надграждане от седмица или осмица съм го чувал, но не съм имал възможност да ровя за подробности, тъй като не ми се е налагало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имах абсолютно същия проблем. Ако имаш Аvast антивирусна деинсталирай я и рестартирай машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.