Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам едно старо JVC днес като го пуснах цветовете са само в зелено и лилаво дали е заминал кинескопа.Имали някъква оправия това че не ми се мъкне по сервизи че много тежък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имали някъква оправия това че не ми се мъкне по сервизи че много тежък.

Оправия има...Взимаш го,носиш го на кофата за боклук и не го мислиш повече!Решението е,да прибавиш дребна сума,над цената за евентуалния ремонт и да купиш чисто нов,многократно по качествен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрият ход е да се обадиш на общинарите, ако се поддържа в населеното място извозване на стари уреди или небрежно да го оставиш до контейнера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, по-евтино ще ти излезе да си купиш един кинескоп от OLX (за предпочитане от човек от квартала) от колкото на сервиз. Ти сам каза, телевизора е стар. Няма нищо вечно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разчетох се насам натам че трябва да го изключа за една нощ и щял да се  оправи ако не с манарата на две и заминава на боклука:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще последва втората част на изречението Ви! Бой с чука!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бавно и постепенно ли е станало или изведнъж? Ако е второто има шанс да е видеоусилвател. Средна цена на ремонта - 20 - 30 лв. 

И не пишете глупости че ще добави "малко' отгоре. Поне 200 лв трябват. И няма да е многократно по-качествено. Това е работило 20 години с практически никакви допълнителни разходи за ремонт. Новото ако си изкара гаранцията ще е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще добави малко, зависи колко ще му вземат!Това е работило 20 години,но сега въобще не може да се мери по качество,със сегашните....

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вечерта си беше нормално и на сутринта като го пуснах го видях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както вече ти писах, отивай на сервиз. Освен видеоусилвател вероятно има и други износени неща за смяна. Цената за ремонта я написах.

Автомобилите при всеки дефект изхвърляте ли ги или ги ремонтирате? Всяка техника се нуждае от профилактика и поддръжка. И ако се прави своевременно се избягват бъдещи по-големи ремонти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипов, има огромна разлика между кола и телевизор. Този телевизор е много стар (както написа автора) и ремонта му не си заслужава... По-добре един по-голям кинескоп (какъвто е сегашният) от olx за около 30-40 кинта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде не ти, , а питащият да си преценява. Нито ще знае какво купува. а и куриерските разходи ще са повече от ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде не ти, , а питащият да си преценява. Нито ще знае какво купува. а и куриерските разходи ще са повече от ремонта.

И за какви транспортни разходи говорим ? Ако знае как да използва филтрите, може да намери и човек от квартала...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраввйте  искам да споделя че телевизора се оправи след изключване за 24 часа от копчето на самия телевизор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте след като ми се оправи картината днес пускам и отново червен кръг по средата.Може ли тая мизерия да я прави приемника на виваком който е поставен върху телевизора:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Вероятно намагнитен кинескоп. Изключваш от контакта и ввключваш поне след 2 часа. Ако не се оправи - пак. Най-добре за нощта. Ако и след това не стане - в сервиз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За размагнитване на кинескопа не нужно да чакаш 24 часа, а докато изстинат съпротивленията към размагнитващата намотка. Примести приемника ако се съмняваш в него, макар че преди сателитния приемник на майка ми беше почти на телевизора (Vivacom и LG) и не съм забелязал да му влияе с нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви ще го изключа за  през ноща,дано се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.