Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже CAM DVB-CI Conax, модулът на какъв DVB слот се поддържа, защото искам да си купя нов телевизор, а оператора който излъчва телевизия в моя град предлага само този тип. Ето линк от сайта им:

http://www.sprint-bg.net/pleven/products/2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизорите са с CI или CI+  слот и за двата става.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже CAM DVB-CI Conax, модулът на какъв DVB слот се поддържа, защото искам да си купя нов телевизор, а оператора който излъчва телевизия в моя град предлага само този тип. Ето линк от сайта им:

http://www.sprint-bg.net/pleven/products/2

Като закупиш картата и телевизора викни техниците да си оправят буксите, защото масово са слагали едни смотани букси на които DTV сигнал нямаше. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стават на всички. Ще го купуваш или ще ти го предоставят за ползване? Ако имаш предоставен SD приемник можеш да им го върнеш и да ти предоставят модул безплатно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става, вече копеленцата са спрели безплатните кам модули, аз сега ще им връщам устроиството и искам модул и ми искат 30 лв наем,ако си го купя -60лв.и немога да разбера това законно ли е, да подам една жалба в комисията за защита на потребителите. Има ли телевизори които могат да работята само с кам модул, че да имам почва под краката си като се аргументирам, че ме изнудват, да кажа: "...значи устроиствата давате безплатно, а модулите искате кинти, ами телевизора ми може само с кам модул да работи,не стига че ви плащам с договор 2 години ами и пари за модула ми искате...." примерно?!!! преди 6 месеца " можело" безплатно да се замени,сега искат пари, тези боклуци!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега. Сиренето е с пари. Никой не е длъжен да ти прави подаръци. Те също ги купуват. И за разлика от други оператори можеш да имаш няколко цифрови приемника/модула без допълнително плащане.

Всеки телевизор може да работи с външен приемник.

Между другото този месец стават на 20 години и правят подаръци.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега. Сиренето е с пари. Никой не е длъжен да ти прави подаръци. Те също ги купуват. И за разлика от други оператори можеш да имаш няколко цифрови приемника/модула без допълнително плащане.

Всеки телевизор може да работи с външен приемник.

Между другото този месец стават на 20 години и правят подаръци

никои не е длъжен но допреди 3 месеца даваха безплатно. тук става въпрос за удобство. значи първо те примамват да им станеш клиент и да подпишеш договор за 2 години после като поискаш нешто което ти се полага те цоцат за наем. боклуци!!! аз сум им клиент от 20 години именно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да си взел като са ги давали безплатно. Никой не е задължен да дава техника без пари, но някои го правят за да привлекат клиенти. На нашта кабелна никога не са давали CAM без пари - или един SD приемник или една SIM карта - картата са ми записали за 25 лева - ако прекратя договора или трябва да я върна или им дължа 25 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никои не е длъжен но допреди 3 месеца даваха безплатно. тук става въпрос за удобство. значи първо те примамват да им станеш клиент и да подпишеш договор за 2 години после като поискаш нешто което ти се полага те цоцат за наем. боклуци!!! аз сум им клиент от 20 години именно. 

Приятелю!

Не ги оправдавам, но когато предлагаха модула течеше точно промоция за самият модул в рамките на един месец. И понеже се палиш заради някакъв модул, ще ти кажа лично, че с приемника си по добре при  твоя модел телевизор. А защо, го оставям на теб да се досетиш. Имаше тема за закупуване на телевизор, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю!

Не ги оправдавам, но когато предлагаха модула течеше точно промоция за самият модул в рамките на един месец. И понеже се палиш заради някакъв модул, ще ти кажа лично, че с приемника си по добре при  твоя модел телевизор. А защо, го оставям на теб да се досетиш. Имаше тема за закупуване на телевизор, нали?дааа но не се сесхтам

да и мисля да му слагам кам модул??защо да е по-добре с приемник?! едва ли ще се досетя сам понеже не съм и мн в час с какво разполага телевизора,знам само че има и сателитен тунер за сателитна антена:)) но с кам модула ще имам по пълноценна информация и ще използвам възможностите на телевизора по добре а и тези кабели ме дртазнят...

Редактирано от marti76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марти!

Ти си решаваш какво ще ползваш. ! Аз в темата за телевизора доколкото си спомням ти казах. До тук. По нататък е с пари. Ще минавам към ЕС и НАТО, а там знаеш, всичко се заплаща. Извинявай! А що се касае до ползване на кабели и това, че те дразнят! Ами няма как. Най доба картина и звук има само с...кабели! Успех и лека вечер от мен!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.