Премини към съдържанието
Optium

Свързване на файл с Програма за изпълнението на автоматично действие !

Препоръчан отговор

На това "Автоматично действие" се натъкнах когато реших да импортирам файлове от записващото устройство

към компютъра !

Видях на изскочилия прозорец че мога да използувам "производната" на Photoshop CS3 /използувам

стария модел, защото не съм се "надскочил" достатъчно все още, за да имам CS6/ . . .ADOBE BRIDGE !?

Добрах се до Директорията на PHOTOSHOP, стигнах до приложението Adobe Bridge и му изкарах иконка на десктопа !

Програмата се задействува и започна да работи , но връзка със записващото устройство не се установи . . .!?

Къде да продължа да ровичкам сега, в контролния панел ?

http://prikachi.com/images.php?f=images/565/8377565x.jpg&tag=Задаване на свързване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да ти е по-лесно просто да изкопираш тези файлове ?

Какво по-точно искаш да направиш в крайна сметка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да ти е по-лесно просто да изкопираш тези файлове ?

Какво по-точно искаш да направиш в крайна сметка ?

Благодаря ви за вниманието,

което проявихте към този мой " появил се" проблем при прехвърлянето на

файлове между записващото ми устройство и тази моя "програма" от  компютъра !

Желанието ми е след като "кликна" с мишката върху маркирания в червено прозорец

на публикуваното от мен изображение в темата ми, в което пише:

DOWNLOAD IMAGES

с Adobe Brige CS3

да се установи връзка между записващото устройство на компютъра

и тази програма, която има активна иконка на Десктопа ми и работи идеално,

но няма връзка със Записващото ми устройство монтирано на лаптопа ми !?

Редактирано от Optium (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На това "Автоматично действие" се натъкнах когато реших да импортирам файлове от записващото устройство

към компютъра !

Видях на изскочилия прозорец че мога да използувам "производната" на Photoshop CS3 /използувам

стария модел, защото не съм се "надскочил" достатъчно все още, за да имам CS6/ . . .ADOBE BRIDGE !?

Добрах се до Директорията на PHOTOSHOP, стигнах до приложението Adobe Bridge и му изкарах иконка на десктопа !

Програмата се задействува и започна да работи , но връзка със записващото устройство не се установи . . .!?

Къде да продължа да ровичкам сега, в контролния панел ?

http://prikachi.com/images.php?f=images/565/8377565x.jpg&tag=Задаване на свързване

Вашето желание ще бъде изпълнено ако направите посоченото в малкото прозорче на прикачената картинка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

While in the Finder, look under the File menu > New Burn Folder.

When you look at the Folders panel in Bridge, you'll see a new folder under Desktop titled "Burn Folder.fpbf"  Move your collection of images there (whether from within Bridge or in the Finder directly).  Then, in a Finder window, select the Burn Folder icon and click on the Burn button on the right hand corner of that Finder window.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вашето желание ще бъде изпълнено ако направите посоченото в малкото прозорче на прикачената картинка.

Бихте ли ми посочили ПРАВИЛНИЯ ПЪТ, защото при мен "връзка" не може да се осъществи !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми посочили ПРАВИЛНИЯ ПЪТ, защото при мен "връзка" не може да се осъществи !?

How to change the default program a file opens with in Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

към компютъра !

Когато се покаже този прозорец ,не е задължително да се използва програма за автоматично импортиране на файлове!Автоматичното е за малки деца и неразбиращи,които след като пъхнат флашката ,всичко налично в нея,да се изкопира автоматично някъде в компютъра.Ти просто маркирай „Отвори папката за да се покажат файловете“,след като се отвори съдържанието,копираш каквото си искаш и където си искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.