Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Разполагам с доста просторна баня ,което се оказа ,както предимство ,така и недостатък. Банята разполага само с душ и 1 сифон ,но при къпане цялото помещение се мокри става хлъзгаво и зимата съхне трудно. Та идеята ми бе да се постави голяма душ кабина с хидро масаж и други глезотийки ,което би решило този проблем ,но приятелката ми предложи да се вземе сравнително голямо джакузи ,което на мен като идея ми допадна. 

Не съм се интересувал по този въпрос никога и ще ми е полезен всякакъв вид информация ,като кое е най-важното при избор (освен размени и цена разбира се) кои екстри си струват реално и кои са излишни ,защото до колкото виждам доста от екстрите се включват ,като допълнителни опции.
    Къде могат да ми предложат според вас най-добра цена и качество? 
    Колко е важно джакузито да разполага с нагревател ,който да поддържа температурата на водата ,и дали ако избера такова без нагревател ,80л бойлер ще може да осигурява необходимата топла вода за сравнително голямо двуместно джакузи?

Моите основни изисквания са в него да се побират спокойно двама души и да не е много скъпо ,около 2000лв. 

Също така ме интересува сложен ли е монтажът ,защото виждам ,че някои магазини предлагат и монтаж за 150лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За монтажа, по-добре им дай те да ти го монтират. Така ще си сигурен че всичко е монтирано като хората. (освен ако не са майсторите които обичат бързата и лесна работа)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още като ремонтирахме вилата, сложих джакузи с хидромасаж. Всичко си влизаше в цената, монтажа,доставката всичко. Всичко ми излезна малко под 3К.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И по-какъв начин джакузито ще ти намали проблема с влагата? Резултата ще е още нещо за чистене и по-големи сметки за ток и вода.

По-добре вземи вентилатор с по-голям дебит както и печка а ако трябва си наеми и чистачка да ти бърше в банята щом теб те мързи.

Другият вариант е да кажеш на приятелката ти че ще платиш джакузито но тя ще го поддържа. Резултата мисля ти е ясен какъв ще е?

пс. На вилата и ние имаме но е в отделна постройка а не в баня на апартамент което ми се вижда пълен мазохизъм.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е до мързел ,просто сифонът е само един ,а налягането тук е голямо. Банята е не просто леко опръскана ,а цялото пространство почти се мокри ,та за това мислех за душ кабина ,което кардинално би решило този проблем. Джакузи също би решило проблемът ,защото 90% от водата при къпане ,дори с използване на душ ще си заминават през неговия сифон и няма да се разтича на страни из цялото помещение. Това което излезе навън ,лесно ще си се изтече в сифона ,в самото помещение. Пак на пръв поглед е решение на този проблем.

Напълно наясно съм ,че това струва пари ,както от към сметки ,така и да се направи ,но аз обичам да прекарвам дълго време в банята ,когато имам възможност ,а това е доволно приятен начин за релакс. Не знам ,колко е сложна поддръжката от към хигиена ,но на дали отнема мн време да се мине с циф.
    Тя би се справила с почистването ,в нейното жилище има ,но е сравнително малко и неудобно за двама души ,поне според мен. И на мен не вярвам да ми е проблем да го минавам с циф от време на време.

12009604_721968857936538_881309478445276

П.С. Реално в друга постройка ми се струва лоша идея ,но не винаги има място за джакузи в банята. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз точно не обичам да прекарвам дълго време в банята, задушно, мокро, влажно. Ми, относно джакузито, отиди и разгледай и разпитай относно модела... Онлайн джакузито може да изглежда по един начин, но на живо ... (като размери)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз точно не обичам да прекарвам дълго време в банята, задушно, мокро, влажно. Ми, относно джакузито, отиди и разгледай и разпитай относно модела... Онлайн джакузито може да изглежда по един начин, но на живо ... (като размери)

Да ,вярно е ,че покупката трябва да е на място. Разглеждам ,и някои ми хващат като размер и цена ,но до колко са функционални и си струват парите . . . Все пак това е скъп продукт ,който ще се ползва години на ред и преди да взема решение ,трябва да съм наясно как стоят нещата детайлно. 

Та да си дойдем на думата: Кои екстри от предлаганите реално си заслужават да бъдат включени ,и кои са за вас излишни?
    Аз лично гледах към джакузи включен дори влагоустойчив телевизор ,но откровено на мен това ми е излишно ,а и 5 бона за чак такива екстри в банята ми се струва вече прекалено. Друго ,което забелязах е ,че повечето вървят с радио ,та дори и душ кабините така. Това за мен не е необходимо ,но и на дали оскъпява значително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Skel Saraolu
        Здравейте,имам нужда от мнение за Google Pixel 2.Дали си заслужава парите,има ли проблеми някакви.Като цяло каквото знаете.Благодаря предварително. 
      • от Viktoria Nikolaeva
        Моля за тълкуване на думите "трябва да се вярва, за да се разбира и да се разбира, за да се вярва." - Августин. Благодаря Ви предварително! 
      • от Георги84
        Здравейте,
        искам да си сменя вентилатора в банята, но когато  го свалих видях това на снимките по-долу. Признавам, че съм много зле с битова техника, кабели и т.н, така че се извинявам ако е тъп въпроса,
        но не трябва ли да има син кабел за нула и още един за фаза? И как да ги откача, или да ги режа направо?

• от sanyo22
        Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
      • от pi4a7a
        Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
        Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.