Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.. От няколко седмици имам нов телефон, който е нов в България и едва ли сте чували за него.. Все пак ще кажа, че марката му е 'Coolpad' а модела е 'Modena' - Coolpad Modena.. До преди един, два дни всичко си беше наред и го оставих когато си лягах, просто ей така, мисля, че не го бях включил да се зарежда... На сутринта опитах да го пусна, но не се получи никакъв екран, никакъв звук -НИЩО! . Помислих, че няма батерия, въпреки, че го оставих на повече от 50 процента до колкото помня.. Сложих го да се зарежда и светна , червеният индикатор, опитах да го включа но не стана... След известно време светна зелено и помислих, че е зареден на 100% но, явно не е било така, защото отново нищо.. така го зареждах с часове и го проверявах от време на време но пак и пак НИЩО.. Сега (на следващият ден) отново НИЩО... Между другото опитах да махна батерията, но не се получи.... Или много е трудно и не мога или просто не може да се маха.. П.п. - нито съм го изпускал, нито съм го намокрял, нито нищо което може да му навреди... Не съм сигурен и едва ли е от това което си мисля, защото е малко глупаво, но да кажа все пак, че му бях инсталирал една тема, защото не ми харесваше как изглеждаха менютата... Това е , много ви моля, ако имате някакви решение, да ми кажете.. Ще ви бъда много благодарен!!! И само да добавя, това ми се случи и със старият ми телефон.. Но при него проблемите не бяха 1 или 2, а на този нищичко му нямаше! :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние доста неща сме чували:

http://www.vivacom.bg/bg/residential/ustrojstva/mobilni-telefoni/coolpad-modena.htmlthumb_0x336_coolpad-modena-1.png

Не знам при какви гаранционни условия е придобит, но ако не може да се включи - в сервиз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да го пуснеш, като задържиш Power бутона + Volum up, ако не стане пробвай пак със задържане на Power бутона + Volum down. Ако не се получи на сервиз, ако е взет от Виваком вероятно ще ти го сменят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се получава както казвате, но много ви благодаря момчета.. Поне ме успокоихте.. 

Забравих да спомена, че трябва да ги задържиш бутоните за около 30 - 45 секунди, за да се получи... Извинявай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, че трябва да ги задържиш бутоните за около 30 - 45 секунди, за да се получи... Извинявай :)

:D Няма проблем, но да те питам, трябва ли да се зарежда в това време или не? 

Пич. Адски много ти благодаря, тръгна ... :D:D и в момента пише Андроид се стартира и оптимизира се приложение!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Няма проблем, но да те питам, трябва ли да се зарежда в това време или не? 

Пич. Адски много ти благодаря, тръгна ... :D:D и в момента пише Андроид се стартира и оптимизира се приложение!! 

Радвам се че съм помогнал. Дълги години да си ползваш телефончето :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от cveti81
      Здравейте! Значи 2018 си взех една натриева лампа с дросел и рефлектор.........Препоръчаха ми я едни агрономи щото имах една мандарина дето беше малка и понеже не беше много слънчево ми препоръчаха да си купя такава да заякне дръвчето и аз развързах кесията.........Та сега нямам какво да я правя щото дървото се оправи............Та питането ми е къде изкупуват такива, че не ми трябва вече? Тез мойте агрономи ми разправяха, че разправяха, че в западна  европа ги ползвали масово да гледат плодове и зеленчуци в закрити хангари.....Благодаря ви предварително?
    • от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Viktoria Petrova
      Здравейте, дойде време да подменя стария си лаптоп и моля за малко помощ. Според Вас този модел добър ли е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-HP-PAVILION-15-CB005NU-2LD03EA/p/527950 Нямам възможност да дам повече от 1500лв. Интересува ме добър ли е за игри, понеже брат ми иска да го ползва да си играе новите игри, които не тръгват на неговия лаптоп ? Аз ще го ползвам за ровене в интернет, гледане на филми и програми за обработка (някои са доста тежки), когато съм в университета. Знам, че за игри е по-добре настолен компютър да се вземе, но на мен задължително ми трябва да мога да го нося в университета. Другият модел на тази цена е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-ACER-ASPIRE-7-A717-71G-50GG-BK/p/518213 На мен ми изглеждат напълно еднакви (като изключим големината на екрана). Моля за сериозни мнения, защото не съм запозната, а искам да зарадвам брат ми, понеже като не съм на лекции предимно той ще го ползва за игри. Отворена съм и за предложения, стига да са до 1500лв. Благодаря предварително! 
    • от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
    • от Кристиян Кръстев
      Така извинете ме бях пускал тема тука и за ъпгрейд на моя компютър и са стигна до там че ще купувам направо нов та мисълта ми е дали ще е ок за игри на слаби графики за csgo на 1024x768 low 
      Частите 
      Дънна платка GIGABYTE H110M-S2V
      Процесор Intel Pentium G4600
      Kingston 4GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black, EAN: '740617244335
      Видео карта GIGABYTE GeForce® GT 1030 OC 2GB GDDR5
      Захранване ми кажете вие което няма да каже бум и да е качествено до 70лв 
      И друго дали ще мога изобщо да вадя добри кадри с тези части на CS:GO 1024x768 low

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.