Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.. От няколко седмици имам нов телефон, който е нов в България и едва ли сте чували за него.. Все пак ще кажа, че марката му е 'Coolpad' а модела е 'Modena' - Coolpad Modena.. До преди един, два дни всичко си беше наред и го оставих когато си лягах, просто ей така, мисля, че не го бях включил да се зарежда... На сутринта опитах да го пусна, но не се получи никакъв екран, никакъв звук -НИЩО! . Помислих, че няма батерия, въпреки, че го оставих на повече от 50 процента до колкото помня.. Сложих го да се зарежда и светна , червеният индикатор, опитах да го включа но не стана... След известно време светна зелено и помислих, че е зареден на 100% но, явно не е било така, защото отново нищо.. така го зареждах с часове и го проверявах от време на време но пак и пак НИЩО.. Сега (на следващият ден) отново НИЩО... Между другото опитах да махна батерията, но не се получи.... Или много е трудно и не мога или просто не може да се маха.. П.п. - нито съм го изпускал, нито съм го намокрял, нито нищо което може да му навреди... Не съм сигурен и едва ли е от това което си мисля, защото е малко глупаво, но да кажа все пак, че му бях инсталирал една тема, защото не ми харесваше как изглеждаха менютата... Това е , много ви моля, ако имате някакви решение, да ми кажете.. Ще ви бъда много благодарен!!! И само да добавя, това ми се случи и със старият ми телефон.. Но при него проблемите не бяха 1 или 2, а на този нищичко му нямаше! :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ние доста неща сме чували:

http://www.vivacom.bg/bg/residential/ustrojstva/mobilni-telefoni/coolpad-modena.htmlthumb_0x336_coolpad-modena-1.png

Не знам при какви гаранционни условия е придобит, но ако не може да се включи - в сервиз.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитай да го пуснеш, като задържиш Power бутона + Volum up, ако не стане пробвай пак със задържане на Power бутона + Volum down. Ако не се получи на сервиз, ако е взет от Виваком вероятно ще ти го сменят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се получава както казвате, но много ви благодаря момчета.. Поне ме успокоихте.. 

Забравих да спомена, че трябва да ги задържиш бутоните за около 30 - 45 секунди, за да се получи... Извинявай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, че трябва да ги задържиш бутоните за около 30 - 45 секунди, за да се получи... Извинявай :)

:D Няма проблем, но да те питам, трябва ли да се зарежда в това време или не? 

Пич. Адски много ти благодаря, тръгна ... :D:D и в момента пише Андроид се стартира и оптимизира се приложение!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:D Няма проблем, но да те питам, трябва ли да се зарежда в това време или не? 

Пич. Адски много ти благодаря, тръгна ... :D:D и в момента пише Андроид се стартира и оптимизира се приложение!! 

Радвам се че съм помогнал. Дълги години да си ползваш телефончето :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Niderland
        Здравейте на всички. Искам да помоля някой, който разбира от тези неща да направи една конфигурация.
        Бюджет 2000 - 2500 лв.
        Компютъра ще се ползва предимно заинтернет, фимли, телевизия и музика (Човека има някаква огромна плазма и аудио системи).
        Няма да овърклоква
                               2.2. До колко държите на тишината -- Ще е включен през повечето време - възможно най тих.
                               Има монитор 1920х1080
              Ако може да предложите една конфигурация със следните компоненти:

Дъно ASUS
        Процесор  Intel 4 ядрен
        Видеокарта AMD 2 гигабайта
        RAM  8 гигабайта
        Захранване  700 - 750 вата
        SDD 100 - 120 гигабайта
        DVD - 30 -50 лв.
        Кутия 200-250 лв.

И най-важно да може да се инсталира Win 7  (Поне това иска, не е голям почитател на W10)

• от Not My Fault
        Така, това за мен е доста трудно. Преди не съм споделяла на много хора за това. Единствено двама човека от обкръжението ми знаят за това. И все пак никой не е желал да стигне до дъното на всичко. Да, говоря за самоубийство. Аз съм на 14 години, не съм като другите тийнейджъри, харесвам рок, рап и метал, обичам видео игри, обожавам да рисувам и пиша. Не съм най-силният ученик и малко ме е срам, че го признавам. Майка ми е доста разочарована от този факт, както и баща ми. Писането и рисуването ми се отдават и аз правя това през повечето време, ако не чета някоя книга или се взирам през прозореца със слушалки в ушите. Повечето хора ми лепват етикета, за който повечето от вас вече си мислят - "Емо". Да, така е , доста съм емоционална и плача често, режа се и нося единствено черно. Цял живот ме подиграват за това, което съм и интересите, които имам. Не го приемах лично отначало, но с течение на годините... Приемам всяка дума и в интерес на истина и аз самата мисля отрицателно за себе си. Мразя се. Мразя всичко, което съм, тялото си, кошмарите си, мислите си, гласа си, общо взето - всичко. Та, да, доста дългичко е това, което пиша, но наистина искам помощ. Опитвала съм не веднъж да се самоубия и все още искам да сложа край на живота си. Но всеки път, щом опитвах - нещо ставаше и всичко отиваше по дяволите. И двамата човека, които знаят, казват, че съдбата просто иска да живея. Ами ако аз не искам? И аз наистина не искам. Моля ви, помогнете ми, защото знам, че има хора, които ме искат жива. Може би. Моля, не казвайте, че това е просто фаза, защото не е и истински боли. Живота е пред мен, но аз не искам да го изживея. Надявам се да поискам, но нямам възможност да платя на психолог или да говоря с някого. Трудно ми е, за това търся помощ тук. Моля ви. Не се шегувам с това и искам помощ.
        Благодаря ви ако сте стигнали до края. ~
      • от Soviet Soldier
        Винаги около покупка на подобен тип техника се замислям "Какво стана с качествената българска техника от едно време?".

1- Защо не успяхме да съхраним и развием, поне едно предприятие в тази сфера след промените? 

2- Останаха ли изобщо в България производители на такъв тип техника, или практиката да се сглобяват китайски
        боклуци и да се продават, като български продукт е присъща за 100% от нашите "производители"?

3- Кои български производители (ако все още има такива) са ви известни, и какви са вашите мнение и впечатления за предлаганите от тях продукти?
      • от Nero AN
        Зададен е едномерен масив от цели числа A0, A1....... An-1. Да се състави програма която създава нов масив а0, а1......., а-1, като стойността на аi е равна на разликата между сумата на четните цифри и сумата на четните цифри на Аi. В програмата да се използват деинамични масиви.

Благодаря предварително!
      • от Tosho55
        Здравейте,имам бюджет 1500 лева искам настолен компютър максимално силен за гейминг,имам си монитор,не го включвайте!Благодаря предварително!  
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.