Премини към съдържанието
bennito

Не си купувайте нищо от този човек!

Препоръчан отговор

Преди време си поръчах един фотоапарат - Смена 8. Купих го от един "сериозен продавач", който не само в обявата си твърдеше, че апаратът работи. Е, както може би се досещате, този човек се оказа пълен измамник. Не си купувайте нищо от него. Казва се Костов и това са нещата, които продава. Измамник!

http://olx.bg/ads/user/3KhT/

Редактирано от bennito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти сигурен ли си че знаеш как да боравиш с този апарат, както и че не е повреден по-време на транспорта. И защо не си се възползвал от екстрата преглед и тест, или е държал на Спийди ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всички знаем че там се продават и развалени стоки които са закрепени да тръгнат и не се знае колко ще изкарат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да, на въпроса, дали работи той отговори положително. Когато го получих се оказа, че барабанчето в затвора липсва. На практика апаратът е неизползваем, тъй като не може да се навива лентата. Дори твърдеше, че с него е снимал. След като обаче му писах след това просто спря да ми отговоря. Никога не съм подозирал, че човек при това над 40 годишен ще се окаже такъв измамник. Сякаш с 15 лева забогатя много?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мен монитор ме караха от този сайт да си търся - а да бе ей сега - ще купувам на хората боклуците как ли не

евтиното излиза скъпо, мда

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мен монитор ме караха от този сайт да си търся - а да бе ей сега - ще купувам на хората боклуците как ли не

евтиното излиза скъпо, мда

Съгласен съм. Аз също не бих си взел техника от подобни обяви, но все пак този фотоапарат е доста стар модел и има сантиментална стойност за мен. Но все пак предвид това, че там електроника няма държах да работи. Пък уверението на "продавача" беше, че си работи. Е нищо де, пиша този пост просто да ви предупредя за този човек. След като е способен за 15 лева да направи това, значи не е читав и не бих се доверил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално 15лв си заслужава за подобен апарат! На времето майка ми имаше "Смена 8м" и правеше невероятни снимки! Повечето ми снимки от детството са направени с него. Просто олицетворение на "Сделано в СССР". 

Ако става ,поправете го ,защото си заслужава! Проблем може би са лентите ,понеже вече не се произвеждат. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално 15лв си заслужава за подобен апарат! На времето майка ми имаше "Смена 8м" и правеше невероятни снимки! Повечето ми снимки от детството са направени с него. Просто олицетворение на "Сделано в СССР". 

Ако става ,поправете го ,защото си заслужава! Проблем може би са лентите ,понеже вече не се произвеждат. 

Идеята ми беше че 40 годишен мъж е за 15 кинта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Аз също не бих си взел техника от подобни обяви, но все пак този фотоапарат е доста стар модел и има сантиментална стойност за мен. Но все пак предвид това, че там електроника няма държах да работи. Пък уверението на "продавача" беше, че си работи. Е нищо де, пиша този пост просто да ви предупредя за този човек. След като е способен за 15 лева да направи това, значи не е читав и не бих се доверил.

аз имам Зенит-7 останал от баща ми светла му памет, ако те интересува

iMK1VORA7.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше че 40 годишен мъж е за 15 кинта...

Живеем в 21-ви век. Днес ще те заколят на улицата за 5лв. Хората до такава степен са изгубили всякакви морални и духовни ценности ,че са готови на всичко за пари. И лошото е ,че това не е само в България ,това е световна тенденция. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо ново под слънцето.

От бързане съм взимал стоки без да ги погледна дори и после... :D

Колегата тук ми е разправял как са му продавали уж нови колони пък като ги видял се хванал за хваната :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале-е-е-е, щъ мъ убийте. 15 лева за Смяна 8 (с или без "М"). Ако бях в България - щях направо да ти подаря един - имам два. Даже и един китайски имам.

Преди време купих на дъщеря ми Зенит 122 за 40-50 лева, ама той е друго нещо - лентов огледално-рефлексен фотоапарат.

48062635_2_585x461_fotoaparat-zenit-i-sv

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като сте тъгнали да раздавате, няма ли накоя филмова leica, иначе съм купувал десетки неща от въпросния сайт и съм нямал проблем с нищо до сега, но трябва да се внимава с кого търгуваш, за такива неща се изискват поне 3 дни тестов период, за да се види дали работи уредът, освен ако не се предлага гаранция. Аз съм продавал доста неща и винаги предоставям тази възможност. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живеем в 21-ви век. Днес ще те заколят на улицата за 5лв. Хората до такава степен са изгубили всякакви морални и духовни ценности ,че са готови на всичко за пари. И лошото е ,че това не е само в България ,това е световна тенденция. 

aз, не съм на това мнение

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

това вежи само за балканските страни

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

aз, не съм на това мнение

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

това вежи само за балканските страни

Като цяло е вярно, макар че тук (във Великобритания) в някой квартали ще те заколят безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека за 15 лева го изкара най-големия мошеник в държавата, като има такива дето крадат с милиони и милиарди.

В OLX има много фалшиви или повредени неща - да беше се разбрал за проверка на пратката преди да платиш на куриера, а не да го разнасяш по форумите.

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека за 15 лева го изкара най-големия мошеник в държавата, като има такива дето крадат с милиони и милиарди.

В OLX има много фалшиви или повредени неща - да беше се разбрал за проверка на пратката преди да платиш на куриера, а не да го разнасяш по форумите.

Мили момко, целта на поста ми е просто да споделя, ако все пак някой реши да си купува от този човек да има нещо в предвид. Не мога да направя мошеник някого, ако той не е сам такъв. И ако не ти харесва поста просто не коментирай. Защото при 2887 поста, които си написал,  ако дори само 1/3 от тях са в този стил, то ти си напълнил форума с повече безполезни приказки от колкото се опитваш да изкараш моя пост. 

Хайде със здраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.