Премини към съдържанието
wasew

Проблем с уиндолс 10

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с уиндолс 10 . Пуснах го да се инсталира всичко точно пусна се и стана черен екран и така остана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем с уиндолс 10 . Пуснах го да се инсталира всичко точно пусна се и стана черен екран и така остана

Пише се "уиндоус".
Надграждаш или на чисто преинсталираш?

Така както описваш проблема няма да разрешим нищо. Така, че давай по-смело и по-подробно и без мързел.

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, сега, някаква грешка ? Модел на дъното и как стартираш инсталацията ? EFI или UEFI ? При мен стига на черен екран на EFI... Също, нямаме врачка. Ако не можете да ни обясните какъв е точно проблема (с подробности) ще е по-добре да не си губите времето а да отидете в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма какво да кажа просто стана черен екран . След това го рестартирах и пак същото чува се звука как се пуска но е черен екран .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма какво да кажа просто стана черен екран . След това го рестартирах и пак същото чува се звука как се пуска но е черен екран .

Щом е така значи трябва да стартираш нова инсталация на windows 10, чрез usb-флашка тоест ще инсталираш на чисто.
Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.