Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моля да ми препоръчате смартфон до 250 лева. Не мога да разширя бюджета. Предпочитам да е с Android, голям дисплей, но и хубав до колкото е възможно за тези пари. Бих се и решил на втора употреба, но задължително да е с гаранция към голяма известна фирма, в добро състояние. Facebook, Messanger и тем подобни глупости. Тук там някоя игричка. Не държа на хубав звук, понеже основно ползвам слушалки. Предната камера е препоръчителна, но не е задължителна. Препоръчително е камерата да снима горе долу хубаво, но не е задължително. Така, благодаря ви за отделеното внимание. :)

П.П. Моля не ми препоръчвайте Microsoft Lumia. Не че не са хубави, но не мога да го ръчкам както Android-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi Redmi 2

Не е перфектния телефон, но за този бюджет мисля,че е добро предложение.

Погледни обявите в olx.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy Core Prime :P:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy Core Prime :P:P

Никога. Баш тези серий за мен са издънки. И погледна ли изискването ми за дисплей ?

Xiaomi Redmi 2

Не е перфектния телефон, но за този бюджет мисля,че е добро предложение.

Погледни обявите в olx.

Ще ги погледна, мерси. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефон до 250 лв + "хубав" + голям дисплей = китайски боклук.

Успех :cool: 

Възползвай се от "революцията" :D 

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел LG L90, добър телефон с голям екран, 1гб рам на 8гб памет,резолюцията на екрана е малко ниска,но за тези пари толкова. Камерата е добра поне така мисля, защото преди бях с LG L70 и телефона беше супер :) а между л70/л90 няма много разлика :) общо взето телефона се намира за 230-250 лева и е сравнително добър за тия пари. 

Ако ти трябва с 2сим карти има и такъв модел :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога. Баш тези серий за мен са издънки. И погледна ли изискването ми за дисплей ?

Ще ги погледна, мерси. :)

5" голям дисплей ли му казваш :)...?;-) Междудругото между леновото и core - по-добрия вариант е последния...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че се отказах от покупката на нов телефон. Вместо това предпочитам да си оправя S4-то. :) (целта беше да го продам и да събера 250, заедно с отделените пари за дисплея)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MEIZU m2 Smartphone 5 Ползвам го повече от 5 месеца изключително съм доволен като изключим батерията която не кара повече от 2 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нали уж имаше и Meizu m1 note? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не съм го и казвал.

Казвал съм, че ми харесва и съм го пробвал в магазин на Виваком, но не ми харесва липсата на опцията за безжично зареждане, nfc, и ir порт. :) (често нямам представа къде е дистанционното, за това ми е голяма екстра)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Angel Stoyanov
      Здравейте форумци,
      наскоро си закупих WiFi Onvif Camera https://www.aliexpress.com/store/product/White-Wanscam-HW0043-720P-1-0MP-P2P-CMOS-Sensor-WiFi-Outdoor-Wireless-IP-Bullet-Camera-Support/1977023_32794604031.html 
      Всичко работи перфектно. Следвах инструкциите и инсталирах camhi. Настроих камерата през локалната мрежа и докато съм вързан към локалната мрежа нямам проблем. Когато опитам да я достъпя през мобилната мрежа 4g, не мога да се свържа. Мислех че е от настройките на рутера и че трябва да позволя port forwarding, но рутера ми е заключен от доставчика а и жена ми на Huawei Nova няма този проблем при отдалечен достъп през мобилната мрежа. Проблема е с моя телефон специално - Samsung Galaxy J7 2016. Някой има ли идея защо се получава това при мен и евентуално някакво решение, защото от производителя казват че при тях работи (и при жена ми също). Само при мен го има.

Не знам дали тук е правилното място за темата, извинете ме ако съм объркал.
      поздрави...
    • от xXx*Triple*xXx
      Имам въпрос свързан с телефона или по точно батерията Когато включа да се зарежда на няколко пъти забелязвам пише : Зареждане при АС 
      Въпрос ? Някой има ли на идея какво е това АС ? Търсих из разни форуми но нищо не намерих за това АС Батерията е оригиналната телефона е купен чисто нов не е сменяна !!! Не е подута не е прегрявяла никога от както го имам близо 2 години При нормална работа (като не си играя толкова много с телефона батерията изкарва по 2 дни) Някой ако знае какво е това - Зареждане при АС нека да пише телефона е Lenovo C2 Vibe K10a40
    • от MisterDimchev
      Ако и вие сте като мен и мразите до безкрайност гадните емоджита на Google - blobs (роботчетата) може да ги промените с тези в Андроид О - подобни на тези които са в iOS! 

Сваляте hwt фаила от тук: ЛИНК!
      iOS 11.1 от тук: ЛИНК!
      Местите го с файловия мениджър от папка Downloads в папка HWThemes. 

После влизате си в апликацията за промяна на темите, отивате на Me (Моите) теми и му давате Apply! 

И това е. Сега вече може да спрете да се чудите, какво са ви пратили приятелите ви... 

П.С: Работи само когато ползвате телефона на Английски език (Системно).

П.С 2: После може да си промените иконите на такива каквито искате. Влизате пак в Приложението Themes - Ме - долу има едно Customize и може да променяте отделни части - Тапет, икони и т.н. :

Приятно ползване! 

• от MisterDimchev
      Spotify

За Андроид - ЛИНК

Open Source! (Отворен Код достъпен за всички!) ЛИНК - Тема В XDA! 

Няма нито един червен флаг при проверка във Вирус Тотал! Напълно безопасно, може би единственото такова! 

Няма реклами, можете да слушате която си песен искате, може да превъртате. Само Офлайн не работи. 
      Трябва да разрешите инсталирани от непознати източници! 
      Settings - Security - Install from unknown sources. 
      Сваляте приложението от GitHub (Линк - 1) на телефона си, отивате в папка Download с файлов мениджър (Или направо натискате на нотификацията която ще покаже, че файла е свален. Натискате на него.
      Инсталирате приложението и слушате!

Приятно Слушане! 

П.С: Трябва да се логнете с имейл, с Фейсбук не става. Ако акаунта ви е направен през Фейсбук, може да се обърнете към Съпорна на Спотифай и те ще ви го преместят в такъв с имейл (вашия). Аз така направих! Преместеха ми листите, приятелите и всичко което беше във Фейсбук акаунта ми. Отне около 5 минути. Аз го направих през Twitter, но може по пощата да им пишете или във Фейсбук да си пробвате късмета. 

• от peekmemf
      Здравейте, мисля да си купувам нов комп, че в момента играя на лаптопа. Та изискванията са ми конфигурацията да е до 600 лева и да може да се играе CS:GO на нея(ако е възможно де ). Стари компоненти нямам, имам само стар монитор http://www.game-debate.com/monitor/index.php?mon_id=509&monitor=Philips 170C 17inch ето този е, ще стане ли с него? Ами това е благодаря предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.