Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моля да ми препоръчате смартфон до 250 лева. Не мога да разширя бюджета. Предпочитам да е с Android, голям дисплей, но и хубав до колкото е възможно за тези пари. Бих се и решил на втора употреба, но задължително да е с гаранция към голяма известна фирма, в добро състояние. Facebook, Messanger и тем подобни глупости. Тук там някоя игричка. Не държа на хубав звук, понеже основно ползвам слушалки. Предната камера е препоръчителна, но не е задължителна. Препоръчително е камерата да снима горе долу хубаво, но не е задължително. Така, благодаря ви за отделеното внимание. :)

П.П. Моля не ми препоръчвайте Microsoft Lumia. Не че не са хубави, но не мога да го ръчкам както Android-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi Redmi 2

Не е перфектния телефон, но за този бюджет мисля,че е добро предложение.

Погледни обявите в olx.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy Core Prime :P:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy Core Prime :P:P

Никога. Баш тези серий за мен са издънки. И погледна ли изискването ми за дисплей ?

Xiaomi Redmi 2

Не е перфектния телефон, но за този бюджет мисля,че е добро предложение.

Погледни обявите в olx.

Ще ги погледна, мерси. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефон до 250 лв + "хубав" + голям дисплей = китайски боклук.

Успех :cool: 

Възползвай се от "революцията" :D 

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел LG L90, добър телефон с голям екран, 1гб рам на 8гб памет,резолюцията на екрана е малко ниска,но за тези пари толкова. Камерата е добра поне така мисля, защото преди бях с LG L70 и телефона беше супер :) а между л70/л90 няма много разлика :) общо взето телефона се намира за 230-250 лева и е сравнително добър за тия пари. 

Ако ти трябва с 2сим карти има и такъв модел :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога. Баш тези серий за мен са издънки. И погледна ли изискването ми за дисплей ?

Ще ги погледна, мерси. :)

5" голям дисплей ли му казваш :)...?;-) Междудругото между леновото и core - по-добрия вариант е последния...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че се отказах от покупката на нов телефон. Вместо това предпочитам да си оправя S4-то. :) (целта беше да го продам и да събера 250, заедно с отделените пари за дисплея)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MEIZU m2 Smartphone 5 Ползвам го повече от 5 месеца изключително съм доволен като изключим батерията която не кара повече от 2 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нали уж имаше и Meizu m1 note? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не съм го и казвал.

Казвал съм, че ми харесва и съм го пробвал в магазин на Виваком, но не ми харесва липсата на опцията за безжично зареждане, nfc, и ir порт. :) (често нямам представа къде е дистанционното, за това ми е голяма екстра)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване