Премини към съдържанието
Archy

Ниско FPS

Препоръчан отговор

Здравейте, онзи ден си инсталирах Windows 7 ( по погрешка 32bit ). Имах ужасно ниско FPS ( 20 ) и насичаше играта. Температурите бяха доста високички. Върнах се пак на 8.1 и проблемите изчезнаха FPS - 50, без насичане и без високи температури. Възможно ли е да е от това, че е 32 bit? Искам да премина отново на 7-ца, защото от там мога да си променя HZ на мишката, а сега като я местя се усеща едно изоставане. Преди не бях забелязвал, но сега доста се усеща. Също така имам и проблем със играчите, понякога все едно ми лагва и се телепортират или аз се телепортирам, а имам пълна интернет връзка и 30 пинг в игра, но имаше валежи и то големи и може да е от това. Става дума за играта CS:GO.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом става дума за Counter-Strike съм "експерт" :D...
    Можеш много лесно да вдигнеш fps...Ако си на видео карта NVIDIA
    Нали не е задължителна Nvidia-та само трябва да знаеш каде са 
    настройките на видео картата.
    Ето така аз си вдигнах fps-то.
    1.Цъкни десен бутон някъде по екрана, и някъде трябва да видиш "името на видеокартата" Control Panel
    2.Влизаш в настройките
    3.Натискаш на 3D settings
    4.После трябва да ти се покаже Adjust image settings with preview и натискаш
    5.Трябва да ти излезе някакъв въртящ се текст или картинка и под него има 3 радио бутона
    о Let the 3D aplication decide
    o Use the advanced 3D settings
    o Use my preference emphasizing - цъкаш на това.
    И има три възможни начина да настройш видео картата
    Quality , Balanced и Performace 
    Даваш на Performace и цъкаш apply или OK. И си готов FPS-то ще ти е 99/100 но няма как да вдигнеш повече защото Counter-Strike
    си има настройка максимум FPS 101 . Така че не се надвявай на повече :D 

Редактирано от marinch0_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.