Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имате ли някакви мнения за този телефон. По точно Асус ЗенФоне 6 ДуалСим. Заслужава ли си да се вземе, защото не съм много запознат със техните телефони, как стоят нещата там ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не си заслужава, взимай xiaomi mi note 2 и не го мисли!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не си заслужава, взимай xiaomi mi note 2 и не го мисли!

Ако искаш да бъдеш в помощ на потребителите, другия път се опитай да си аргументираш мнението защо някой апарат не става, а едикойси става.
И един въпрос - ти ползвал ли си апарата, който категорично отхвърляш като "не ставащ" или си прочел някъде, че не става?
Човека пита конкретно за даден модел и не търси (поне в заглавния пост на темата) препоръки за други модели.

Мнението ти е спам.
Просто спам!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да бъдеш в помощ на потребителите, другия път се опитай да си аргументираш мнението защо някой апарат не става, а едикойси става.И един въпрос - ти ползвал ли си апарата, който категорично отхвърляш като "не ставащ" или си прочел някъде, че не става?
Човека пита конкретно за даден модел и не търси (поне в заглавния пост на темата) препоръки за други модели.

Мнението ти е спам.
Просто спам!!!

Не съм казал че "не става" просто че има по-добри за тези пари и посочвам най-добрия за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG G3 16gb 32гб Ако ще е зенфон по-добре второ поколение ама трябва още 100лв.

Редактирано от DTodorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.