Премини към съдържанието
COD

Проблем с батерията на Самсунг галакси с3

Препоръчан отговор

Значи когато батерията му вече е за зареждане включвам го на зарядното и съм забелязал,че му отнемат 5-6 часа да се зареди напълно а съм с оригиналното зарядно на телефона.Преди се зареждаше за около 1,5-2 часа,батерията също не държи много 50% за няма и 1 час с включен мобилен интернет се изтощава.Ако може да ми помогнете по някакъв начин ще съм ви много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вашият поне се зарежда "напълно". Моят(малко по-друг модел) на зарядно стига до към 80% и спира. Затова го зареждам с кабел през компютъра - може да е по-бавно, но поне стига "догоре". А и някъде четох, че за батерията било по-добре да се зарежда по-бавно. Ако имате такъв кабел - пробвайте.

Относно бързото изтощаване - това от самото начало ли е? В какъв смисъл е "включен" мобилният интернет - отваряте ли страници през това време? За интернета не съм много наясно, но съм забелязал, че GPS включен за повече от час използва над половината батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами имам в предвид,че мобилния ми интернет е постоянно включен от скоро си пуснах мобилен,но проблема с батерията още от преди това го имах а и съм намалил яркостта до край,но пак същата работа.Примерно пускам фифа 16 ири някоя друга игричка за 30 мин игра батерията е паднало до 50%.Според мен не е нормално.Ново зарядно ли да взема или нова батерия?

Редактирано от COD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам също проблем с моя S2. Оказа се, че буксата е изгнила от намокряне или нещо друго и затова не зарежда. Виж дали е зелена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поръчах си нова батерия ще видя дали ще се оправи проблема.

Аз имам също проблем с моя S2. Оказа се, че буксата е изгнила от намокряне или нещо друго и затова не зарежда. Виж дали е зелена.

как да видя дали е зелена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поръчах си нова батерия ще видя дали ще се оправи проблема.

как да видя дали е зелена

Можеш да погледнеш отдолу или по-добре питай в сервиза къде е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.