Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем със спукани капиляри, понякога чак ме сърби и много боли, особенно през лято,  като цяло много неприятно,ако може малко помощ. Дали има някакво решение на проблема ми?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съдов хирург, дерматолог гледа ли ли са ги? С какви нива на кръвното налягане сте?

https://www.google.bg/#q=%D0%BF%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%89%D0%B8+%D1%81%D0%B5+%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%B8

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей! Моят баща имаше този проблем, като цяло много неприятно, казаха му, че единственият начин на лечение е чрез оперативна намеса, решихме да потърсим друга алтернатива преди да се подложи на операцията. Накрая намерихме най-доброто лечение за него. Виж https://www.youtube.com/watch?v=7klBAoyyu1s , дано се оправиш, защото е наистина неприятна. Успех! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ви препоръчам съдов специалист, който се занимава с неоперативно лечение на разширени вени и капиляри. Казва се д-р Радев и работи в МБАЛ "Надежда". Има и личен сайт: www.drradev.com

Редактирано от dr_motte@bitex.bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Диана Недялкова
        Здравейте,интересува ме телефон марка Oukitel K 5000 .Има ли го в България и в кои магазини (ако е наличен)?
      • от Viktor Ivanchov
        Здравейте търся компютър на изплащане с параметри Видео Карта:GTX 1050 Ti 4 GB , Процесор:Amd FX6100, Рам Памет :8 GB но не мога да реша С каква дънна платка да е и захранване Може ли да ми предложите някой сайт в който мога да изплащам такъв компютър горе-долу на месец да давам по 40 лв но да има към него моето с Full HD резолюция ето и снимка горе-долу каква да е кутията на компютъра  http://prikachi.com/images/756/9155756M.png ето линк
      • от vasil_l
        изкъм да попитам смених захранването на компютъра си с ново или др използвано но самия компютър ми издава шум от хард диска и се изключва по принццип трябваше да му сложа захранващ блок 220 волта аз му дложих 300 волта а въпроса ми е дали хард диска ще има вероятност да е за смяна и дали от хард диска ми се изключва компа ? понеже дъното ми е ддр4 за вмомента си мисля че е от харда понеже смених захранващия блок имам и охладителче на видео картата а то работи на макс само харда издава шум възможно ли е харда да е бъгнат ? това изкъм да знам благодаря ви и отделно при положение че съм сменил захранването от др какво може да се изклучва ако не от харда ? 
      • от Generalisimos
        Здравейте ,увъжаеми съ-юзър-ници , нядявам се , че порива на тези редове няма да предизвика скука у Вас   ....и нека да започна от там , че имам аудио система 5.1 ( Kenwood & Eltax speаkers ) която не ми доставя желаното( покъртително ) удоволствие ,което аз тъка силно желая , все пак извода води до там , че не искам да имам нищо общо с нея ....това означава , че предстой (ъпгрейт), но аз не съм така добър познавател на марки, модели и т.н.....просто искам нещо ,което ще ме радва и в същото това време ще всява и смут, паника и  умраза от близки и съседи  ,докато си слушам любимата музика  (Dubstep) ....имам около 2000 лв  +,-  1000лв зависи от съветите !? .....Ще бъда много удовлетворен ,ако ми помогнете....., пък и съседите си го заслужават   
        Имайте страхотна/ен (вечер,обед,следобед,ден,седмица,месец,година и ЖИВОТ ) от мен  !!!
      • от Ивелин Ангелов
        Харесал съм си няколко смартфона: - HTC 7 Trophy - HTC Incredible S - HTC One V - Iphone 3GS
        - Samsung galaxy S i9000 Операционната система не е проблем, но ако може да ми дадете съвет между андроидските смартфони, кой е по-удачен избор. Ще си купувам втора употреба (с гаранция), проблемът на Incredible S е, че е със сменян дигитайзер, на One V, че има лека драскотина на дигитайзера. С другите няма никакъв проблем. Общо взето си търся телефон втора ръка за около 200 лева... Благодаря за помощта, предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.