Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да ми помогнете за избора на нов телефон. За сега се колебая между Lenovo A7000, Lenovo P70, Coolpad modena, Lenovo A5000 и LenovoA6000. Искам да знам кой е по-добър, кой си струва парите и други неща от този вид. Дали системата им ще бъде ъпдейтната до 6.0 marshmallow? Ако ли не да изчакам ли новите устройства?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще го ползваш телефона?Важно ли е да издържа до 3-4 дена (отсега казвам че p70 за това е най-добре) и какъв е макс бюджет?Относно 6.0 та той още не е излязъл ти отсега за ъпдейти :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той Android M още не е излязъл, а искаш ъпдейти вече... Е, има го, но само превю версията за Nexus устройства.

А ако искаш да си актуален от към софтуер, един Nexus би било по-добро решение...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да ми помогнете за избора на нов телефон. За сега се колебая между Lenovo A7000, Lenovo P70, Coolpad modena, Lenovo A5000 и LenovoA6000. Искам да знам кой е по-добър, кой си струва парите и други неща от този вид. Дали системата им ще бъде ъпдейтната до 6.0 marshmallow? Ако ли не да изчакам ли новите устройства?

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Помогнете за точните настройки за мобилен интернет 3G за Lenovo P70 към Vivacom.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, nikiru написа:

Здравейте! Помогнете за точните настройки за мобилен интернет 3G за Lenovo P70 към Vivacom.........

Втори път: обадете се на хелпдеска да ви ги пратят

И публикуването на един и същ пост повече от един път не се толерира в този форум!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikiru написа:

Прати SMS на номер 90009 със съдържание ALL (с главни букви) След това ще получиш настройките които трябав да запазиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност в колко теми пишем едно и също като малоумните?!?!

Сега забелязвам, че и тук се повтаря всичко...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.