Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте решил съм да си купя геймърски слушалки като мога да отделя до 60 лева най-много...бих искал да ми предложите нещо което си струва парите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо, което си струва парите определено няма да е слушалки с етикетче "геймърски", особено пък в този бюджет.

Погледни AKG и Sennheiser, имат модели за тези пари. Ако трябва да са с микрофон, по-скоро бих препоръчал слушалки за 50 лева и отделен микрофон за 10, отколкото да се търсят с вграден.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.09.2015 г.,, killchain написа:

Нещо, което си струва парите определено няма да е слушалки с етикетче "геймърски", особено пък в този бюджет.

Погледни AKG и Sennheiser, имат модели за тези пари. Ако трябва да са с микрофон, по-скоро бих препоръчал слушалки за 50 лева и отделен микрофон за 10, отколкото да се търсят с вграден.

Със сигурност не съм съгласна този модел имат страхотен микрофон и хубав звук :) Много съм доволна :), а и точно се вместваме в бюджета :)

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е достатъчно стара, няма смисъл да я повдигате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.