Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте решил съм да си купя геймърски слушалки като мога да отделя до 60 лева най-много...бих искал да ми предложите нещо което си струва парите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещо, което си струва парите определено няма да е слушалки с етикетче "геймърски", особено пък в този бюджет.

Погледни AKG и Sennheiser, имат модели за тези пари. Ако трябва да са с микрофон, по-скоро бих препоръчал слушалки за 50 лева и отделен микрофон за 10, отколкото да се търсят с вграден.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 30.09.2015 г.,, killchain написа:

Нещо, което си струва парите определено няма да е слушалки с етикетче "геймърски", особено пък в този бюджет.

Погледни AKG и Sennheiser, имат модели за тези пари. Ако трябва да са с микрофон, по-скоро бих препоръчал слушалки за 50 лева и отделен микрофон за 10, отколкото да се търсят с вграден.

Със сигурност не съм съгласна този модел имат страхотен микрофон и хубав звук :) Много съм доволна :), а и точно се вместваме в бюджета :)

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Темата е достатъчно стара, няма смисъл да я повдигате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от lawyerkarachi
        Търся си слушалки за плуване и съм се спрял на тези 2 вида.Моля да ми препоръчате и вие ,ако имате наблюдение за добри такива.Важното е слушалките да са водоустойчиви.
        1. Водоустойчиви слушалки на H2O
        2.Спортни водоустойчиви на Fonge
      • от miriami
        Здравейте! 
        Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
        Благодаря предварително!
      • от kakato10
        Здравейте!
        На Windows 10 съм и не виждам начин да сменям между колонките и слушалките през ОС-то или драйвърите на на звуковата карта. И двете съответно са свързани към звуковата карта. Обнових driver-ите и въпреки това не виждам такава опция. Звуковата карта е Realtek. В общи линии идеята е че искам и колонките и слушалките да са включени постоянно към компютъра и от софтуер да си избирам към кое от тях да отива звука.
        (приложената снимка е при вързани както колонки така и слушалки)
        Благодаря предварително!

• от dadino
        Проблемът ми е следния. Имам слушалки Plantronics със сплитер с жак за аудио и микрофон. 
        Когато включва слушалките в компютъра директно (микрофона в розовото, слушалките в зеленото) се чува много по - слабо, от тогава, когато включа без сплитера слушалките в колонките ми. Нямам преден панел с аудио жакове, работя само с тези отзад на кутията. Иначе си работят, няма пращене и микрофона си работи. Пробвах да ги включва и на лаптоп, чува се както, когато ги включва в колоните.
      • от DRUIDA
        Наскоро си взех безжични слушалки на Сони и нямах никакви проблеми със телефона, но при безжичната връзка с лаптоп, нещата не седяха така... След продължително ровичкане и търсене на проблема, най-сетне го открих. Всичко идва от WIFI връзката... 
        Когато имам Интернет на лаптопа и си пусна музика на него и слушам през слушалките, започна яко насичане, забавяне, лагване и т.н...
        Аз съм с Broadcom WIFI chipset на лаптопа и пича беше писал, че в неговия случай го е оправил от DEVICE MANAGER----> Broadcom Wifi Chipset---->Properties------> Adanced Tab ------> Bluetooth collaboration се избира и се оправил проблема при него, но при мен си остава...
        Чрез тази идея поне вече разбрах, че проблема е в кръстосването на двата сигнала и от там звуково-сигналните смущения. 
        Някой има ли идея какво мога да направя като промени, за да нямам този проблем (без да трябва да си спирам Интернета на лаптопа) ?

Благодаря предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.