Премини към съдържанието
pavelll

Как може да се пейства видео от youtube, системата да го риспонсва и видеото да се ембадва ?

Препоръчан отговор

Привет,

Имам задача да направя видео-бокс, в който в началото полето трябва да бъде празно, и когато "пейстнеш" линк на видео от youtube, системата да респонсва и да ембедне видеото.
Затруднява ме и ще съм благодарен за насоки и идей :))

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че първо трябва да създадеш кенвъс със желаните от теб размери. След това да напишеш алгоритъм който да отваря сорс кода на линка който е зададен и да намери редът в който е посечен клипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе с тези сложни чужбински термини сте направо за Кейп Канаверал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Проблема ми е следния искам да направя Cloud в който всеки човек да може да се регистрира и да качва своите файлове обаче да не може другите потребители да виждат файловете на даден потребител. С други думи само той да може да си го вижда моля дайте Totorial или код благодаря ви.
    • от vvs-dm
      Здравейте, опитвам се да добавя знаците от финикийската азбука в сайта ми, но това което получавам е ????. Добавих следния код в php файла, пробвах и с UTF-16, но не ги показва. Къде бъркам? 
      <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"> Благодаря предварително!
    • от vvs-dm
      Здравейте, почти приключвам с направата на сайта си и ми е нужен съвет относно дали е възможно да се раздели текст в href linka на отделни думи чрез запетая или точка и запетая, когато те са в основата на текста? 
      Следната таблица я използвам за преводите и както може да се види на нея, текстът е разделен със запетаи в самия хреф, който служи за препращане към думата. Също възможно ли е при разделянето на думите пред всяка дума да се добавя слушалка за произношението на думата, както е указано в картинката?
      Кода който използвам е следният:
      <span class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'idm-gs idm-gs-trans'; } ?>" data-type-block="Речник: Преводи"> <span class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'heading'; } ?>" style="margin-bottom: -12px"><strong><?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'Преводи'; } else{ echo ''; } ?></strong></span> <span class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'idm-g'; } ?>"> <div class="top-container"> <div class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'top-g'; } ?>"> <span class="<?php if($wordRow['word_language'] != '') { echo 'idm'; } ?>" corpus_src="unknown" corpus_freq="9"> <div class="row"> <?php $stmt_word1 = $auth_user->runQuery("SELECT * FROM word_language_meanings WHERE word_id = '".$word_id."'"); $stmt_word1->execute(); $wordLangRows=$stmt_word1->fetchAll(PDO::FETCH_ASSOC); $counter = 1; foreach($wordLangRows as $k => $v) { if($v['word_language'] != $language) { ?> <div class="col-sm-8" style="list-style-type: none; display: block; -webkit-margin-before: 1em; -webkit-margin-start: 0px; -webkit-margin-end: 0px;"><i><?php echo $v['word_language']; ?></i>: <span data-src-ogg="audio/<?php if($v['word_language'] == 'Английски') { echo 'uk'; } if($v['word_language'] == 'Български') { echo 'bg'; } if($v['word_language'] == 'Гръцки') { echo 'el'; } if($v['word_language'] == 'Латински') { echo 'la'; } if($v['word_language'] == 'Нидерландски') { echo 'nl'; } if($v['word_language'] == 'Старобългарски') { echo 'chu'; } if($v['word_language'] == 'Старогръцки') { echo 'grc'; } ?>/<?php echo $v['word_meaning']; ?>.ogg" class="<?php if($v['word_meaning'] != '') { echo 'speaker brefile fa fa-lg fa-volume-up'; } ?>" title="Произношение на думата „<?php echo $v['word_meaning']; ?>“"></span> <a id="href_color" href="dictionary.php?all=<?php echo $v; ?>&word_meaning=<?php echo $v['word_meaning']; ?>&language=<?php echo $v['word_language']; ?>"><?php echo $v['word_meaning']; ?></a> </div> <?php } } ?> </div> </span> </div> </div> </span> </span>  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.