Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам аналогов тв тунер AverTV GO OO7 включен към кабелна телевизия и на всички канали дава бели вертикални линии и картината се усуква, а като включа видеокасетофона си дава идеално.Някакви идеи защо се случва така?
Пробвах със друг тунер проблем нямаше картината беше без черти и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо за драйвъра, за операционната система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нещо за драйвъра, за операционната система?

.....допълвам - и за стандартите които са за този модел  " AverTV GO OO7" Едва ли някой ще си играе да ги търси из интернет.

Погледнете какво сте написал:   "аналогов тв тунер AverTV GO OO7" Аналогова телевизия вече няма в България. Затова Ви питах за стандартите на тунера - B; G; D и т.н.

Пробвал сте с друг тунер, но не сте му написал модела, приятел. Не вярвам да е същият модел, като посоченият.

Драги  ExaFlop! Постът ми не е насочен към Вашата особа - само съм Ви допълнил.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За възможните проблеми, респ. решения за СЪЩИЯ въпрос в един друг сайт съм пост-нал отговор.  Колега LZ4JW - още има в БГ аналогова ТВ... по кабеларките. Даже "цифрови" канали (пре-де- кодирани аналогови), нямат нищо общо с цифровата ТВ, освен че смешкаларките карат клиентите да взимат/купуват кабелни декодери за да гледат аналогови канали през "цифров" декодер... знаеш за какво иде реч?

В това отношение колегата ExaFlop правилно пита, не го настъпвай толкова - в частност и Аз на дъртото ПЦ имам няколко тунера... има значение ОС и драйвер...

Освен за едни руски тунери, де :) - те си имат поддръжка от 2004 г. до WIN 10, от първия до последните модели. Руска им работа?;)

Така че, с Авер-чето още може да се гледа аналогова кабелна, НЕкодирана (да не правя реклама на моя доставчик). Проблемът е решим. Жокери: FLY2000TV, F.A.Q. за Behold TV.

Редактирано от thebest (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 44 минути, thebest написа:

За възможните проблеми, респ. решения за СЪЩИЯ въпрос в един друг сайт съм пост-нал отговор.  Колега LZ4JW - още има в БГ аналогова ТВ... по кабеларките. Даже "цифрови" канали (пре-де- кодирани аналогови), нямат нищо общо с цифровата ТВ, освен че смешкаларките карат клиентите да взимат/купуват кабелни декодери за да гледат аналогови канали през "цифров" декодер... знаеш за какво иде реч?

В това отношение колегата ExaFlop правилно пита, не го настъпвай толкова - в частност и Аз на дъртото ПЦ имам няколко тунера... има значение ОС и драйвер...

Освен за едни руски тунери, де :) - те си имат поддръжка от 2004 г. до WIN 10, от първия до последните модели. Руска им работа?;)

Така че, с Авер-чето още може да се гледа аналогова кабелна, НЕкодирана (да не правя реклама на моя доставчик). Проблемът е решим. Жокери: FLY2000TV, F.A.Q. за Behold TV.

Я погледни тук какво съм му написал !

" Драги  ExaFlop! Постът ми не е насочен към Вашата особа - само съм Ви допълнил. " Къде виждаш да съм го "настъпал" и то точно него?

Забравих да допълня, че аз не ходя да чета постове по сайтовете и да ги ползвам след това в този форум като "мои". Обикновено пиша или отговарям на такива въпроси, които ги разбирам и имам опит. Нали не си забелязвал да съм "сглобявал компютърна конфигурация" на някой от форума? Нищо лично и нека се уважаваме подобаващо.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Я погледни тук какво съм му написал !

" Драги  ExaFlop! Постът ми не е насочен към Вашата особа - само съм Ви допълнил. " Къде виждаш да съм го "настъпал" и то точно него?

Еее, де! Не Съм искал да те засягам,чадо Мое - сооооори. Ама пустият му БГ език, понеже в поста идеше реч за "мръсни" думички като драйвер, ОС, B; G; D и т.н... не се коси де! Важното е да помогнем на човека?

Наздравееее!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма проблем. На никого не съм обиден. Важното е да помогнем с каквото можем на тези, които се интересуват. Поздрави на София и на цялото ти семейство от мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Няма проблем. На никого не съм обиден. Важното е да помогнем с каквото можем на тези, които се интересуват. Поздрави на София и на цялото ти семейство от мен!

Благодаря, да ти се връща! Малко уточнение - Аз също "не ходя да чета постове по сайтовете и да ги ползвам след това в този форум като "мои". От месеци не бях влизал в "този" и "онзи" сайтове, та видях по стечение на обстоятелствата, че иде реч за един и същи проблем, човекът явно наред пита. Та отговорът в "онзи" сайт си е мой, няма да го поствам тук, колегата ще го види? Линк - на лични, не Ми е необходима реклама, плюс това не Съм уверен докъде се простира собственото Ми ниво на некомпетентност...

Също така поздрави на древната столица, разбира се - и на цялото ти семейство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Mariyan Ivanov
      Днес си ударих кокалчето на свивката на кутрето на дясната ръка. Започна да се подува и да се оцветява в синио. Няма болка, но усещам изтръпване някъде в кутрето. Убеден съм, че ми е спукана вената. Ако е вена, трябва ли да се оперира ?
    • от stranger1
      Здравейте, мисля скоро да си взема това устройство: AVerMedia AverTV Volar Green HD A835. Доколкото разбрах може да се гледа и записва телевизия на компютъра с него. Ако не е добър избор можете ли да ми препоръчате нещо на цена 50-60лв.

• от Joke3a
      Здравейте хора след преинсталация на компютъра ми pci-e слота спря да работи . Пробвах всичко почти което видях в нета,инсталирал съм драйверите на дъното и всичко . Прикачвам ви снимка за да видите какво пише в manage-мента ... Благодаря на всички , който се опитат да помогнат . 

• от Sceep
      Привет на всички.
      Предстои смяна на телевизора в хола. Насочил съм се към 55'' като бюджета е до 2000лв.
      Не робувам на марки. Изобщо не държа да е смарт, 3D и т.н. Така или иначе главно за HD канали ще се ползва и гледане от USB или външен media player. Разглеждах и 60'' но с този бюджет предполагам ще взема най-ниското възможно. Така че май по-добре да е 55''.
      Благодаря предварително на отзовалите се с насоки и предложения.
      Поздрави
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.