Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам един малък проблем.На малкия ми лаптоп реших да сложа хирос 3 ултимейт,но имам проблем.Свалих играта и като отворя диск 1 инстал(чрез диймън туулс)не ми отваря инстала.В таск менъджъра виждам процеса под background processes,но нямам идея как да го подкарам.Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да стартираш като администратор. Всъщност,  играта ISO  файлове ли е? Може да пробваш да разархивираш предварително играта. Или ако си с  Win Rar , директно да стартираш инсталационния файл.

А ако е пиратска, има вероятност антивирусната просто да трие някой файл. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно системата е заразена с адуеър. Посети линка по-долу, прочети и изпълни инструкциите, след което изчакай член на HJT екипа да даде указания за действие по почистването.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го преинсталирам,но нямам ДВД дискове за драйвърите.Утре ще купя и ще го преинсталирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво са ти DVD дискове за драйвърите? Просто си ги изтегли на втория дял на твърдия диск на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото не знам как седят нещата с тоя сони.Диск с драйвъри няма,а на хартията пише да си направя собствен рековъри такъв.На асуса си имам диск с драйвърите,но това пусто сони е без.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това Sony какво е? Аудио уредба, телевизор? :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vaio VPCS13L8E дърто е ама много удобно,а другия кютук(асус г751) освен в командировки не го мъкна с мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А инсталираната ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш за прозорец 8, инсталираш, после пускаш Double Driver. Стартираш го, анализираш си системата и правиш структурно архивиране на не-Майкроссофтските драйвъри на несистемен дял. Запази си там и DD.exe и dd.dll. После (след преинстал) стартираш DD  като админ и възстановяваш от тази папка(с преди запазените от програмата) драйвърите. И няма нужда от DVD-ta.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да го сваля този Двоен драйвър.Файла не е вече в дроп бох,а от юбунто нещо си не мога да се оправя...уж направих акаунт там,но пак не ми го сваля чудото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак ще повторя. Не напразно писах в тая тема, защото  съм имал проблеми с нестартиращи игри под Win 10. Възможно е да нямаш административни права. Това лесно се оправя. Друга вероятност е, да не ползваш правината програма - DT. И това го имаше при мен,  та се наложи да пускам сетъпа с Win Rar. Но всичко пак зависи от това, какви файлове си изтеглил - ISO  или обикновени архиви. Затова ти казах да  пробваш с WIN  RAR. Съжалявам, малко информация даваш. Не е ясно какво си свалил и какво искаш да инсталираш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалил съм пиратка,защото до сега не съм намирал толкова дърта игра и по-специално тази версия в някой шоп.

Играта е на исо.2 диска.

Със ДТ отваря менюто на първия,но като цъкнеш инстал приключваш - процеса е под background,но нищо не става.Утре ще ми пристигнат двд дисковете от амазон и ще си поиграя повечко да видя защо не иска.

Със уинрара е същотот - отваря менюто,цъкаш инстал и край...

Редактирано от Carlsberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли да стартираш Compatibility Troubleshooter? Намира се в десния клик на файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как са администраторските права? Защото аз тия дни инсталирах STALKER  и същата работа. Процеса стартира, но  само до там. С администраторски права нещата станаха. Това го имам при много игри, но често при мен проблемът е в някакъв софтуер за мониторинг, като MSI Afterburner или FRAPS  примерно. Особено Riva Tuner  ми прави тия проблеми със стартирането.  А и не знам колко е стара тая игра, но преди време си купих един диск с 3 игри. Една от тях бе XII  или нещо подобно, която си искаше максимум XP. Под Win 7  просто не бе направена да върви и не тръгна. А при Win 10  го има и проблема със  защитата на дисковете.  И тая игра откъде се опитваш да я стартираш? Има вероятност ако е от  дела с инсталирания Windows, да не стане. И такива  случаи много при мен.  Просто я сложи на друг дял и пробвай пак, ако не си пробвал вече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още не мога да я подкарам.Даже във вирутал драйв не ще и менюто да отвори.Пускам като администратор,но все пак процеса е под background.Явно няма да играя.Прост прозорец 10 и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още не мога да я подкарам.Даже във вирутал драйв не ще и менюто да отвори.Пускам като администратор,но все пак процеса е под background.Явно няма да играя.Прост прозорец 10 и това е.

Пробва ли с друг релийз на играта може там да е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам друг релийз,защото тази версия си има рандом мап генератор,а и Конфлукс.ОТ 2-я известен тракер съм я свалил,че от най-известния не става(то най-известния се налага да го отварям и с прохи защото не съм в България).

Намерих 3 комплийт в Амазон 2-ра ръка.Сега да видим кога ще дойде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от mmarto
      Здравейте, преди дни в Белгия си намерих лаптоп Sony Vaio, обаче е с парола. Казах си лесна работа ще го преинсталирам и готово, обаче нещо не ми се получава. Не мога да вляза в Bios- a и да стартирам диска. Когато включа лаптопа всеки път ми излиза профила с полето за парола. Пробвах с Аssist, Del, F2... - НЕ! Моля за съвет, как да го преборя. Благодаря.
    • от Potrebitel12376
      Здравейте от известно време лаптопа ми се изключва,когато си поиска.Изчистих го вчера смених му пастата на процесора,духа студено,дори не става топъл(за времето което работи преди да угасне),но за мое съжаление пак се изключва.Някакви идеи от какво може да бъде?Също така,бих се радвал,ако ми препоръчате нова машинка,става въпрос за web разработване,офис-програми,фотошоп,браузване.филми.Видеото не ме грее особено,искам сравнително добър процесор,SSD(не ми е чак толкоз важно,но.. ),добро охлаждане и здрави капаци,приемлив дисплей! Благодаря предварително!Бюджет ~~ 1300 лв.
    • от zander75
      Здравейте,
      от  преди няколко дена имам лаптоп Sony Vaio. Единственият проблем е, че нещо му прецаках MetroApps, отварят се за малко и се минимизират и след малък период от време и се затварят... На лаптопа не съм качвал много неща, така че ще го приживея, ако се изтрият...
      Искам да направя backup на системата. Къде ли не търсих и не става, а пък Restore pc или Reinstall на Win8 не става, пише, че липсват някакви файлове. Пробвах по този начин да ги върна http://www.tecflap.com/2012/05/07/reset-windows-8-dvd/ Мина през Restore pc и накрая изписа, че не е направило промени и всичко си ми беше като преди.
      HINT: Имам 30 ГБ заделени (скрит парт, не съм го правил аз) Win 8 (backup) ... защото не продават дискове с лаптопа....
      Има някакви програмки Vaio Care и т.н

Ако някой има идея, къде да пипна???
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.