Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден! Търся лаптоп до около 700лв. Ще се използва главно за програмиране, може да разцъквам някои и друга игричка от време на време. Важно е да има възможност за вземане на лизинг. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията! За щастие, успях да намеря приятел от лаптоп за няколко дни, така че (поне засега) се отлага закупуването на такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо трябва да е лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
    • от Tsukuyomi
      Здравейте, искам да се отърва от старият си компютър, с който съм вече 4 години. В момента разполагам с около 800 лева, в които не включвам видео карта и хард диск. Ще използвам хард диска от сегашният си компютър и ще използвам вграденото видео на процесора, което със сигурност ще се представя по - добре от сегашната ми видео карта - GT 610. Количка, набързо направих това. Не знам дали е оптималното и дали изобщо е добре направено, затова пиша тук. Разбира се бих се радвал и на мнения за видео карти. Мисля, че за около месец ще мога да събера някаква сума за видео карта. Искам да играя игрите на 1080р на възможно най - високи настройки. Спрял съм се на 1060 3gb/6gb, не знам дали обаче 3gb версия ще е достатъчна за 1080р. Затова може да събера малко повече и да взема 6gb. Струва ми се, че RX 580 са доста скъпички в момента. Надявям се да съм го написал достатъчно разбираемо, ако има нещо което не съм изяснил с радост ще отговоря. 
      Благодаря предварително.
    • от tompson2
      Здравейте!
      Имам нужда от помощ за една курсова работа по компютърна графика . Бях болен 3 седмици подред и изобщо не знам за какво става дума, а без курсовата съм прецакан! Та... Моля ви помогнете ако можете! ;( 
      ПС: (доколкото разбрах е на OpenGL и кода се въвежда във Microsoft Visual Studio, както е при програмирането на C++)
      Заданието е под формата на прикачен файл (снимка)

• от peekmemf
      Здравейте, снощи докато бях на лаптопа забелязах следния проблем: батерията беше изтощена и както обикновено включих зарядното към лаптопа. След около 20 минути иконката на батерията на екрана показваше, че батерията е напълно заредена, но на лаптопа отвън има индикатор за батерията когато се зарежда,  и когато е напълно заредена свети в бяло, а когато има още да се зарежда - в червено. Та докато на екрана показваше, че батерията е напълно заредена, индикатора светеше в червено, т.е, че има още да се зарежда. Махнах аз зарядното и пак си показваше 100%, когато насочих мишката към иконата на батерията на екрана. След около 5 минути изведнъж падна до 80% и след 15-20 минути падна до 20%. И днес пак се случи същото... Та въпроса ми е защо windowsa ми показва, че батерията е заредена като всъщност не е и да държа ли лаптопа на зарядно докато индикатора не започне да свети бяло. Лаптопът е Asus K555L ако има някакво значение. Благодаря предварително!
    • от Rekklez
      Здравейте, от скоро един приятел ме кара да му направя конфигурация на която да може да играе игри на 1080p на адекватна графика. Понеже лично аз не съм се занимавал с тези неща от доста време реших да се допитам до хората във форума (не за първи път). Става въпрос за конфигурация до 1000 лева като в тази сума не се включва HDD и DVD/CD устройсвто, защото вече ги има налични. Аз успях да измъдря нещо, но първо искам да прочета мнението ви за нея. Надявам се, че в най-скоро време ще можем да започнем сглобяването.  

Линк за конфиг. : http://nikem-bg.net/cart/58035p1r58089p1r58120p1r55638p1r54805p1r57679p1rf.html

EDIT: Също искам да чуя мнения относно AMD Ryzen и Intel.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.