Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здр колеги, реших малко да си ъпна компа. Харесах си видео карта радеон r7 360 2gb ddr5 128,но не захапа не вади картина. После пробвах nvidia Gtx 750ti 2gb ddr5 и. Gt740, но уви те незахапаха. Явно тря по стар модел карта. Ако може някой да ме посъветва по хубава карта от мойта, която ще захапе. Ще се радвам да помогне. Конфигурацията е :
Дъно:elitgroup A55f-m3
Процесор:amd athlon ii x4 631 2.6 ghz
Видео:nvidia gts450 2gb ddr3
Ram;8gb
Захранването е 550 вата.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е да напишеш какъв е модела на захранването. Какъв е макс бюджет? И какво имаш впредвид "да захапе"?

Редактирано от DTodorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е да напишеш какъв е модела на захранването. Какъв е макс бюджет? И какво имаш впредвид "да захапе"?

Демек не тръгва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е elitegroup... (по-точно със слота)

Редактирано от DTodorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше само предположение иначе без участието на автора няма как да се реши проблема просто останах с впечатлението че тази фирма си е много зле от към качество (старото ми дъно беше g31m-m9 и не бачкаше втория слот за рам и за да заработят слушалките трябваше да кривя кабела за да тръгне звук).Добих лоши впечатления също  от отзиви и клипчета в тубата.  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.