Премини към съдържанието
Hitmaker

Проблем с разпознаване на устройства във Windows 8.1

Препоръчан отговор

Преди 2 дена си сложих Windows 8.1 Enterprise x64 на лаптопа и се появиха проблеми с реконизацията на USB -та като Hub -а, който си купих, iPhone 4S -ката ми и от време на време мишката, пробвах какви ли не начини, претърсих половината сайтове и няма решение. Да, пробвах и на друг компютър с Windows 7 и там нямаше проблем с разпознаването. Ако някой знае как се оправя това чудо да пише, не ми се ще да махам осмицата.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Iphone 5,пробвал съм на осмица да го сложа и е ставало.Не ти се ще да махаш осмицата,просто сега ще изкажа едно мнение.Десятката е много по лек и там върви всичко.Много по-приятен,пробвах го и тук айфона и работи усб-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десятката не я харесвам, пробвал съм я и мнението ми за нея е негативно, а това с проследяването не ми допада и не, не бих сложил 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десятката не я харесвам, пробвал съм я и мнението ми за нея е негативно, а това с проследяването не ми допада и не, не бих сложил 10.

Един казва че се проследява и веднага всички почват та говорят това ? ти от къде знаеш че проследяват ? не си сигурен.И ако те питам защо не ти харесва няма да ми отговориш,или ще си измислиш нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един казва че се проследява и веднага всички почват та говорят това ? ти от къде знаеш че проследяват ? не си сигурен.И ако те питам защо не ти харесва няма да ми отговориш,или ще си измислиш нещо.

Пич, колко пъти да ти кажа, че съм я изпробвал, 11 клас съм и в даскало от тази година са я сложили навсякъде и гарантирам за проследяването и не ми харесва, защото като постройка и дизайн е повече от ужасна и ще ми отнеме доста време да се справя с нея, ако нямаш решение просто не си губи времето да пишеш в този въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А инсталирани ли са драйверите за чипсет и USB3.0, защото ако не са, ще имаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, колко пъти да ти кажа, че съм я изпробвал, 11 клас съм и в даскало от тази година са я сложили навсякъде и гарантирам за проследяването и не ми харесва, защото като постройка и дизайн е повече от ужасна и ще ми отнеме доста време да се справя с нея, ако нямаш решение просто не си губи времето да пишеш в този въпрос.

Да наистина пробвай с драйверите.А и тази в даскалото ти е Education Edition и при нас е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.