Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет желая да закупя телевизор  като търся нещо над 43 инча, държа дa има 3д опция и възможно най-добрата картина, качество бързина на опресняване на картината за тези пари, ще го ползвам най вече за да гледам филми свалени от интернет и за да играя игри на конзола , не държа да има 4К резолюция, защото из форума прочетох доста негативна критика, но нямам против ако има. Поради причината, че по магазините ми се завива свят като тръгна да гледам реших да ви попитам. Oт кратък преглед се спрях на тези модели и бих искал мнението ви.

http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-48CX400E-Ultra-HD-3D/p/15486
https://www.jarcomputers.com/oldp/TVLEDLG50LB650V/50-127-cm-LG-50LB650V-3D-LED-FULL-HD-DVB-Crefdirect
http://www.plesio.bg/televizori-c-69980053/samsung-3d-led-tv-50-ue50h6200-p-307639.html?orderSource=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Винаги около покупка на подобен тип техника се замислям "Какво стана с качествената българска техника от едно време?".

1- Защо не успяхме да съхраним и развием, поне едно предприятие в тази сфера след промените? 

2- Останаха ли изобщо в България производители на такъв тип техника, или практиката да се сглобяват китайски
      боклуци и да се продават, като български продукт е присъща за 100% от нашите "производители"?

3- Кои български производители (ако все още има такива) са ви известни, и какви са вашите мнение и впечатления за предлаганите от тях продукти?
    • от Martin Manchev
      Здравейте на всички,
      Имам нужда от малко помощ за избирането на компютърна конфигурация за 3D визуализация. За момента, програмите, които ще се използват са: 3dMax, AutoCAD, VRay, Google SkechUp. Най-вероятно и други, но тези ще са основните. Честно казано в момента се двоумя, дали да се опитам да сглобя някакъв компютър или да взема някоя втора ръка работна станция. Работните станции, които гледах бяха до около 2000-2300лв и не мога да преценя дали си заслужават ( Lenovo ThinkStation D30, HP Workstation Z820) 
      Разгледах доста бечмарк тестове и не бих казал, че наличието на много ядра в тези работни станции води да страшна производителност. В бечмарк класацията на VRay (тук) се вижда, че по новите процесори макар и с по-малко ядра се справят доста добре...което е нормално все пак трябва да има еволюция. 
      От това което разгледах, може би процесорите AMD Ryzen 7 1600X/1700X/1800X,  Intel Core i7-7820X не са лош вариант и може би някоя от тези карти GTX1080, GTX 1050, GeForce GTX 1050 Ti. Но, честно казано....малко стрелям във въздуха.
      Ако случайно се намира някой по запознат в избирането/създаването на конфигурация за 3d визуализация, бих го помолил за малко помощ.
      *Това което съм цитирал като процесори и видео карти не е задължително, а по-скоро като предположение. 
      Бюджетът с който разполагам е около 2000-2300лв, като това е само за компютърът, без монитора и каквато и да е било друга периферия.
      *Конфигурацията може да бъде без SDD, тъй като имам едно 256gb.
    • от Tosho55
      Здравейте,имам бюджет 1500 лева искам настолен компютър максимално силен за гейминг,имам си монитор,не го включвайте!Благодаря предварително!  
    • от Nikolai Kotsev
      Здравейте банда.Тъй като съм абсолютно нежев в тази тема ще питам вас.
      Днес смених стария телевизор с нов http://www.samsung.com/uk/tvs/uhd-ku6000/UE40KU6000KXXU/ и нещо не мога да го накарам да се свърже с PC-то ми.Свързал съм го директно към видеокартата с HDMI кабела и не се появява.Приятел ми каза само че трябвало да включа HDMI кабела и щел да тръгне ама .... уви не тръгва.Изгледах сума ти щуротии в нета и нищо не става.Не мога да накарам компа ми да го намери като втори монитор.Компа ми е с PALIT GTX750TI Dual OS видеокарта с последната версия на драйвери.Дайте някаква идея как да го накарам да тръгне
    • от achkoto
      Здравейте,
      Знам че в нета въпросът е задаван страшно много пъти но явно нещо изпускам, защото отговорите на моя въпрос са основно или не става или обнови си драйверите. Драйверите ги обнових, а да не става?!? Е как става?
      Проблемът е че искам да използвам лаптопът си, който има ХДМИ да пуска филми на телевизор, но от лаптопа излизат само 2 аудио канала. Като отворя Sound devices ми показва телевизорът Sony, който може да бъде конфигуриран само като стерео и още 2 хдми аут устройства, които показва като несвързани. Телевизорът ми има оптичен изход, който свързвам към стар ресийвър и когата пусна филм от флашка, закачена за телевизора, получавам 5.1 сигнал в ресийвъра и всичко е 6. Обаче ми се иска да гледам директно от лаптопа, а не от флашки. Като пускам от лаптопа получавам само стерео сигнал в ресийвъра.
      Гледах из нета и реших, че телевизорът не позволява да му вкараш повече от 2 канала звук по хдми. Щото нали си има само 2 говорителчета в него. И е направен да свържеш първо хдми ресийвър към лаптопа и от ресийвъра още една връзка към телевизора. Т.е. целия сигнал минава първо през ресийвъра. Понеже нямам хдми ресийвър си закупих едно устройство което разделя сигнала на хдми и оптичен. Т.е. има един hdmi in, hdmi out и optical out за ресийвъра. Проблемът с това устройство, че не ми изкара никакъв сигнал по оптиката. Червената светлина я има, но ресийвърът не получава сигнал. Може устройството да е скапано или аз въобще да не съм на прав път...

Видеото на лаптопа е интел ХД3000, но закачах и за настолния и работата е същата. Единствено показва повече несвързани hdmi out устройства в sound devices ама картата на настолния има 2 хдми-а.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.