Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет желая да закупя телевизор  като търся нещо над 43 инча, държа дa има 3д опция и възможно най-добрата картина, качество бързина на опресняване на картината за тези пари, ще го ползвам най вече за да гледам филми свалени от интернет и за да играя игри на конзола , не държа да има 4К резолюция, защото из форума прочетох доста негативна критика, но нямам против ако има. Поради причината, че по магазините ми се завива свят като тръгна да гледам реших да ви попитам. Oт кратък преглед се спрях на тези модели и бих искал мнението ви.

http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-48CX400E-Ultra-HD-3D/p/15486
https://www.jarcomputers.com/oldp/TVLEDLG50LB650V/50-127-cm-LG-50LB650V-3D-LED-FULL-HD-DVB-Crefdirect
http://www.plesio.bg/televizori-c-69980053/samsung-3d-led-tv-50-ue50h6200-p-307639.html?orderSource=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fream
      Та , леля ми подари един таблет който е малко китайски но си ми вършеше работа и си беше супер, но го счупих. Таблета е Archos 101e neon и 3 часа вече търся lcd дисплей и тъчскриин за него, но така и не открих. Все пак намерих за подобен модел (Archos 101c) и двата таблета са 10.1 инча и ми изглеждат доста подобни. И части исглеждат като на моя таблет и се чудех дали щее мога да взема частите за подобния таблет и да ги дам на някой да ми ги сложи на моя?
    • от cveti81
      Здравейте! Значи 2018 си взех една натриева лампа с дросел и рефлектор.........Препоръчаха ми я едни агрономи щото имах една мандарина дето беше малка и понеже не беше много слънчево ми препоръчаха да си купя такава да заякне дръвчето и аз развързах кесията.........Та сега нямам какво да я правя щото дървото се оправи............Та питането ми е къде изкупуват такива, че не ми трябва вече? Тез мойте агрономи ми разправяха, че разправяха, че в западна  европа ги ползвали масово да гледат плодове и зеленчуци в закрити хангари.....Благодаря ви предварително?
    • от Mario Georgiev
      Здравейте, имам проблем с телевизора. Качил съм 4k blue-ray филм на флашка, който има субтитри на няколко езика, като го пусна на компютъра мога да сменям езиците, но като го пусна на телевизора, въпреки че съм нагласил primary language да ми е на български, както и secondary ( за всеки случай), субтитрите винаги се пускат на английски. Търсих файла на българските субтитри, да го оставя само него например, но нищо не намирах, може би няма такъв, а са направо вградени във видео файла на филма, При натискане на копчето на дистанционното за субтитри пише,че те са недостъпни. Телевизорът е Sony KD-43xe7077. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен
    • от canko99
      Здравейте! Искам да ви питам как се борави с такъв таймер. Ако искам да работи климатика от 12 до 23 часа какво правя натискам или оставям щифчетата в този интервал?  Щото така го настроих днес в горепосочения интервал и го включих климатика към мрежата барабар с таймера в 13.00, но не работеше, защо? Благодаря ви предварително!

• от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.