Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. От скоро иммам тв самсунг модел 2015 но не е смарт. Лед е и е fhd, но не съм сигурен дали е 3D. Мисълта ми е ако купя блурей с wifi дали ще мога да използвам приложенията му ( на блурей_а ако има приложения) и дали ще мога да гледам 3d. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как може да ти отговори някой като не си дал модела на тв-то?

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моделът ти е UE32J5100AW  - не е 3Д и няма wifi

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно колега. А ако купя блурей диск които има wifi и функция  3 D, дали ще мога да гледам 3д и да използвам приложенията на блурейа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...А ако купя блурей диск които има wifi и функция  3 D, дали ще мога да гледам 3д ...

Открай време гледам филми с 3Д блурей плеър, имам дори няколко, възпроизвеждащи безпроблемно каквото и да е, включително и динамични (.idx/.sub) субтитри, защото нямам намерение да се препъвам из кабелаци и по никакъв повод не бих си свързал телевизор и компютър с HDMI, въпрос на личен избор. Но смесването на сигнала се прави от телевизора, а не от плеъра (за вечно неразбралите - говорим за външен плеър, а не за компютърна програма!), така че не очаквай чудеса.

За приложенията - няма проблем, те обикновено не се различават от тия, които предлага телевизорът, но повечето са блудкави и ограничени. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И във този пост на колегата искам да попитам лично човекът, поставил му  -1. На основание на кое от написаният от него пост. Когато отлично е обяснил с подробности въпроса. Или някой си мисли, че си го е измислил и не е така, както е написано? Какво от поста му го е подразнило? Това, че е написал  " не бих си свързал телевизор и компютър с HDMI"? След което веднага следва доуточнение - "въпрос на личен избор".  Хората, които умеят да го направят и Ви дават съвет, хората, които разполагат с тези устройства в реалната действителност и при тях работят. Тогава кое го интересува този мухльо (написал -1)? Че не е по неговия метод?  Поне да беше се аргументирал или да напишеш как ти виждаш нещата.

"(за вечно неразбралите - говорим за външен плеър, а не за компютърна програма!), така че не очаквай чудеса."

Какво по-точно от тези думи? Я да чуем сега позицията на този "философ" каква е? Щото в противен случай, отговорът на  "hlevoust"  се възприема от болшинството посетители като некомпетентен. Да, ама  - НЕ!

В сериозен технически форум  можеш да даваш съвет, само ако знаеш правилният отговор на въпроса на питащият. Иначе е по-добре човек да си замълчи и да продължава да се учи!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И във този пост на колегата искам да попитам лично човекът, поставил му  -1. На основание на кое от написаният от него пост...

Защо се учудваш, нима мислиш, че не очаквах това "признание"?! Тъкмо напротив - пробвах за всеки случай, за да видя дали героят ще "клъвне" и нямаше изненади. Един-двама си имат странни начини за избиване на комплексите, не ми пречат - съжалявам ги.

Авторът, ако имаш въпроси по темата - питай смело, не обръщай внимание и не се притеснявай от злобата, тя е човешка емоция.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно колега. А ако купя блурей диск които има wifi и функция  3 D, дали ще мога да гледам 3д и да използвам приложенията на блурейа?

аз нали писах,че телевизорът няма такива функции,значи да си купиш такъв плеър няма полза.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана бе хора. Да не бях питал........ако разбирах дали щях да питам?????

hlevoust разбрах те. Май пдразних с тъпизма си хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана бе хора. Да не бях питал........ако разбирах дали щях да питам?????

hlevoust разбрах те. Май пдразних с тъпизма си хората.

О, няма никакъв проблем, просто поредната среща със синдрома на неизживяното детство...

Не е тъпизъм да се пита. В тая комбинация (конкретният телевизор + външен плеър) няма как да се гледа 3Д.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3D няма как да гледаш.

Телевизора ми е свързан с блурей плеър посредством HDMI кабел, плеара има връзка с рутер посредством WI-FI от където с "домашняя медиа сервер" си пускам директно филмите от компа, НО, това става само за филми които са HD, fullHD, а blu ray няма да стае понеже са много голями.

Аз искам да питам дали имам някакъв начин да подкарам блу рей филм от външен хард през плеара ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Аз искам да питам дали имам някакъв начин да подкарам блу рей филм от външен хард през плеара ?

Повечето блурей плеъри поддържат такава функция, в крайна сметка външният хард практически е просто една голяма флашка, но виж в упътването дали има някакви ограничения за капацитета му. Един от моите плеъри, например, поддържа само до 2 ТБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато е на харда не е един файл, а са много, един филм успях да го подкарам от някой от файловете, но не знам дали съм ползвал съдържанието на 100 %.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато е на харда не е един файл, а са много...

Броят на файловете не е проблем, просто си избираш нужния. За удобство - всеки филм и субтитрите към него да са в отделна папка. И избягвай безкрайно дългите заглавия, щото има и такива, създаващи проблем и при копиране на външен диск, особено ако пък има и откровено излишни символи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.