Премини към съдържанието
inzane

HTC Desire 820 или Meizu M1 Note

Препоръчан отговор

Здравейте,
Колебая се между HTC Desire 820 и Meizu M1 Note , бих ли си дали мнението,ако имате един от двата телефона,или сте работили с някой от изброените телефони и за плюсовете и минусите на двата телефона
Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мейзуто води убедително за мен. Екран, процесор, батерия, камера.Единственият му минус е липсата на слот за карта памет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Meizu m1 note от няколко седмици. Това е телефон, който дори донякъде може да си съперничи със Z3. 

Той е вид реплика на iPhone 6  с подобни характеристики и същите екстри.

Поне за моят мога да говоря, такава батерия не съм виждал, от 18% до изгасване - три дни през които има навъртяни над половин час разговори, над 1 час гледане на клипове в тубата и още малко игри и доста сърфиране.

Дисплея е отличен, няма и микромилиметър м/у защитното покритие и дисплея, което води до 100% сензитевен дисплей на докосване.

Другото, което мога да отбележа е много чистият звук.

Иначе опосно параметрите, те могат да се видят.

Специално моят изкарва 41к+ точки на Антуту.

За момента поне и за тази цена мисля, че това е ако не най-добрият най-малкото един от най-добрите модели на пазара.

Има и още нещо интересно, ако останалите марки срамежливо някъде втв вътрешността на телефона изписват made in china, то Meizu с гордост едва ли не го е изписал на задният капак. В момента Meizu MX 4 води в класацията на Антуту. Вече се появяват новото поколение телефони, като Sony Z5 но и за тях китайците са подготвили изненада с очакваният Meizu Mx 5 Pro.

Общо взето, ако си вземеш Meizu, ще получиш подобно качество на половин цена. Убедително бие G3, който доста ми харесва, и както казах отстъпва с малко на Z3, а от Z1  е по-добър.

Трябва да отблежа, и че ъгълът на видимост буквално е 99%.

По твоя въпрос, забравих да добавя, че с изключение на най-високите си класове телефони, където корпусите им са наистина много добри, то HTC поне за мен имат отвратителни корпуси за телефони извън най-високият им клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.