Премини към съдържанието
sanyo22

Проблем с подредбата на иконите

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с подредбата на иконите при Windows 10. Всичко си беше нормално до вчера и днеска като си пуснах компютъра, иконите се бяха подредили по  име. Подредих ги наново и като натиснах обнови (Refresh), пак се наредиха  по име. Същото става и като рестартирам компютъра. Също не ми помни и изгледа в Explorer-а. Като излезна от някоя папка, пак се връща на подобни данни. И в Chrome не ми показва Autofill-а. Не съм пипал нищо стана си от самосебеси. Часовника е точен, така че не би трябвало да е проблема в батерията.  

Имате ли някакви идеи как да го оправя, защото съм пробвал всичко и нищо не помага. 

Благодаря предварително! 

Редактирано от sanyo22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли зададено някакво подреждане за иконите на десктопа ?

Между "вчера и днеска" правил си някакви промени по машината - инсталиране/деинсталиране на софтуер например ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OFF: "Тежката артилерия" няма да помогне, когато автора не отговаря на питанията. Зададения въпрос изглежда елементарен, има го във всеки справочник за Уиндоус от 95 нагоре. Освен това характерната фраза "Стана от самосебе си"  е част от обяснението на 99,9% от потребителите... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има подобна тема в Антивирусния. Там антивирусната е заключила няколко ключа в регистратурата.

https://www.kaldata.com/forums/topic/246177-съмнения-за-вирус-след-използване-на-avira/#comment-3212296

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Pataran, не отговарям, защото нямам време и не, нищо не съм пипал по настройките. Знам, че няма как в програмиран софтуер да се случи нещо от самосебеси, просто не намерих по-добре обяснение. Ако не ти харесва тази "фраза", ето ти друга:

Не знам как се случи това.

Аз не съм задавал подреждане. Останалите, които ползват компютъра също казаха, че не са сменяли настройки. Не съм премахвал нито добавял хардуер или софтуер. 

ExaFlop, погледнах линка. При мен случая е същият, само че нямам проблем с антивирусната. Все пак направих пълно сканиране и не показа, че имам вируси. Абе изобщо не знам какво да правя. Всичко опитах. Наистина не съм пипал абсолютно нищо.  Просто си рових в Интернет, слушах музика и пр. Най-обикновени неща. И тази сутрин пускам компютритъра и гледам иконите ми подредени по име. Това е.

Между другото, сега видях, че имам Update за Windows 10. Ще го инсталирам, пък да се надяваме да стане нещо. :D

Инсталирах Update-а, но нищо не стана. Поне Chrome-а се оправи. Явно е било временно нещо и просто е трябвало да рестартирам компютъра. Само, че папките и иконите продължават да правят проблем.

Редактирано от sanyo22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.