Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам бюджет от 140 лева, и бих искал да си закупя монитор втора употреба.

Спрял съм се на два модела и ще помоля за ваше мнение, за да мога да избера.

Модел: 22"   NEC MultiSync EA222WMe дават 1 година гаранция
Работна резолюция :1680x1050
Яркост :250 cd/m2 
Контраст :1000:1 Динам. контраст: 30'000:1
Време за реакция : 5ms 
Големина на точката : 0.282mm 
Вид на матрицата : TN    

135лв

21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;

Тука му дават 2 години гаранция! 

129 лв.

Ако ми споделите и други предложения ще съм ви благодарен, както и мястото от където да го закупя.

Аз съм от София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай този с гаранцията и съответно попитай какво точно се включва в тази гаранция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай този с гаранцията и съответно попитай какво точно се включва в тази гаранция. 

Благодаря за мнението.

И на двата им дават гаранция, на първия е 1 година.

На втория вариант дават 2 години, което е супер странно за монитор втора ръка.

Мога да посоча и линковете от където съм ги гледал.

Два различни сайта са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата имат гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението.

И на двата им дават гаранция, на първия е 1 година.

На втория вариант дават 2 години, което е супер странно за монитор втора ръка.

Мога да посоча и линковете от където съм ги гледал.

Два различни сайта са.

Може да се обадиш и да попиташ какво включва самата гаранция. Не е странно. Зависи как, колко и къде е използван този монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се обадиш и да попиташ какво включва самата гаранция. Не е странно. Зависи как, колко и къде е използван този монитор.

Е обади се мъж, който леко заваляше, не знам дали не е пийнал по едно.

Каза, че имали няколко бройки от 21" NEC Multisync 2170nx, така че ще може уж да се избира.

Гаранцията им била 2 години, защото не били купували лоша стока.

Ама той какво друго да каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е обади се мъж, който леко заваляше, не знам дали не е пийнал по едно.

Каза, че имали няколко бройки от 21" NEC Multisync 2170nx, така че ще може уж да се избира.

Гаранцията им била 2 години, защото не били купували лоша стока.

Ама той какво друго да каже.

Да каже какво включва тази гаранция, това трябва да ти каже. Думата гаранция 2 години е много общо понятие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Don Tony
      Здравейте. 
      От няколко дни имам някакъв странен проблем с монитора. 
      Дава червеникаво , леко размазано ... 
      Примерно бялото го дава едно такова леко розовко, черното - оранжево няк'во.
      Забeлязах и че леко премигва примерно от aero effect-a .  
      Рових в настройките на монитора - нищо. 
      Дори преинсталирах Windows-a че почнах да мисля че може да е нещо с драйвърите - к*рец. 
      Монитора е LG FLATRON W1934S . 
      Някакви идеи ? 
    • от FoxterBG
      Добър ден. Имам следния въпрос. Как да свържа 2 монитора на 1 компютър. Монитори те са V193HQL (Едни и същи), Видео картата Nvidia 750 ti ph и дъното http://www.asrock.com/MB/AMD/FM2A55M-VG3/index.bg.
                                          Благодаря предварително
    • от Боби Акулата
      Здравейте и за много години!  Искам да ми кажете някои модели монитори със много тънка рамка и предната част на рамката да бъде напълно равна със дисплея на монитора и да вадят кристално чиста картина? Без моделите на Apple,там цените са космически!  Благодаря! 
    • от Слави Маринов
      Здравейте!Понеже ми се налага спешно(до няколко дни)да закупя монитор,но в момента не мога да отделя повече от 150-160лв и ми е ясно,че за тези пари не мога да закупя нещо ново и качествено,се насочих към монитор втора употреба,като предполагам,че за тези пари може да се вземе нещо горе-долу качествено и да може да изкара 2-3 год.Та въпроса ми е относно този монитор:http://www.marmaxcomputers.com/img/180615122725UltraSharp2007FP_EN.pdfот тук:http://www.marmaxcomputers.com/products.aspx?vid=2Доколкото видях е с ips матрица и е с 2год.гаранция,което е много рядко за монитори втора употреба.Прочетох и добри отзиви за този модел на Dell.Разбира се приемам и други предложения,благодаря предварително.
    • от Ивайло П.
      Здравейте, Преди близо година монитора ми започна да премигва бяла светлина смисъл целия става бял за по малко от секунда като намаля скоростта на 60 херца се оправя но ако играя по ''тежки'' игри като BF3 започва и не спира намалям всичко и пак не става. И другият ми въпрос: В долната част на монитора излезе някакво ''петно'' все едно е счупен дисплей на телефон и от време на време става по - голямо друг път се намаля но не се маха. Един приятел ми каза че това е изгорял пиксел и ако е така има ли начин за поправка или нов монитор?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.