Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам бюджет от 140 лева, и бих искал да си закупя монитор втора употреба.

Спрял съм се на два модела и ще помоля за ваше мнение, за да мога да избера.

Модел: 22"   NEC MultiSync EA222WMe дават 1 година гаранция
Работна резолюция :1680x1050
Яркост :250 cd/m2 
Контраст :1000:1 Динам. контраст: 30'000:1
Време за реакция : 5ms 
Големина на точката : 0.282mm 
Вид на матрицата : TN    

135лв

21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;

Тука му дават 2 години гаранция! 

129 лв.

Ако ми споделите и други предложения ще съм ви благодарен, както и мястото от където да го закупя.

Аз съм от София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай този с гаранцията и съответно попитай какво точно се включва в тази гаранция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай този с гаранцията и съответно попитай какво точно се включва в тази гаранция. 

Благодаря за мнението.

И на двата им дават гаранция, на първия е 1 година.

На втория вариант дават 2 години, което е супер странно за монитор втора ръка.

Мога да посоча и линковете от където съм ги гледал.

Два различни сайта са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата имат гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението.

И на двата им дават гаранция, на първия е 1 година.

На втория вариант дават 2 години, което е супер странно за монитор втора ръка.

Мога да посоча и линковете от където съм ги гледал.

Два различни сайта са.

Може да се обадиш и да попиташ какво включва самата гаранция. Не е странно. Зависи как, колко и къде е използван този монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се обадиш и да попиташ какво включва самата гаранция. Не е странно. Зависи как, колко и къде е използван този монитор.

Е обади се мъж, който леко заваляше, не знам дали не е пийнал по едно.

Каза, че имали няколко бройки от 21" NEC Multisync 2170nx, така че ще може уж да се избира.

Гаранцията им била 2 години, защото не били купували лоша стока.

Ама той какво друго да каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е обади се мъж, който леко заваляше, не знам дали не е пийнал по едно.

Каза, че имали няколко бройки от 21" NEC Multisync 2170nx, така че ще може уж да се избира.

Гаранцията им била 2 години, защото не били купували лоша стока.

Ама той какво друго да каже.

Да каже какво включва тази гаранция, това трябва да ти каже. Думата гаранция 2 години е много общо понятие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veselin Mateev
      Здравейте, хора! От април месец имам компютър и искам да си свържа вторият мониотр който ползвах на лаптопът ми. Кабелът е ВГА, видео картата ми няма ВГА. Поради тази причина си купих преходник ДВИ-Д към ВГА. Пробрах се, пробвах го но не тръгна. Отидох смених го, пробвах новият и пак не тръгна. Някой може ли да ми каже каква може да е причината? 
      Благодаря предварително!
    • от Don Tony
      Здравейте. 
      От няколко дни имам някакъв странен проблем с монитора. 
      Дава червеникаво , леко размазано ... 
      Примерно бялото го дава едно такова леко розовко, черното - оранжево няк'во.
      Забeлязах и че леко премигва примерно от aero effect-a .  
      Рових в настройките на монитора - нищо. 
      Дори преинсталирах Windows-a че почнах да мисля че може да е нещо с драйвърите - к*рец. 
      Монитора е LG FLATRON W1934S . 
      Някакви идеи ? 
    • от FoxterBG
      Добър ден. Имам следния въпрос. Как да свържа 2 монитора на 1 компютър. Монитори те са V193HQL (Едни и същи), Видео картата Nvidia 750 ti ph и дъното http://www.asrock.com/MB/AMD/FM2A55M-VG3/index.bg.
                                          Благодаря предварително
    • от Боби Акулата
      Здравейте и за много години!  Искам да ми кажете някои модели монитори със много тънка рамка и предната част на рамката да бъде напълно равна със дисплея на монитора и да вадят кристално чиста картина? Без моделите на Apple,там цените са космически!  Благодаря! 
    • от Слави Маринов
      Здравейте!Понеже ми се налага спешно(до няколко дни)да закупя монитор,но в момента не мога да отделя повече от 150-160лв и ми е ясно,че за тези пари не мога да закупя нещо ново и качествено,се насочих към монитор втора употреба,като предполагам,че за тези пари може да се вземе нещо горе-долу качествено и да може да изкара 2-3 год.Та въпроса ми е относно този монитор:http://www.marmaxcomputers.com/img/180615122725UltraSharp2007FP_EN.pdfот тук:http://www.marmaxcomputers.com/products.aspx?vid=2Доколкото видях е с ips матрица и е с 2год.гаранция,което е много рядко за монитори втора употреба.Прочетох и добри отзиви за този модел на Dell.Разбира се приемам и други предложения,благодаря предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.