Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На колко места си окъпан?

http://dongtaiwang.com/loc/download.en.php

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CyberGhost VPN - една от любимите ми!!!

Тази програма не работи с програми на компютъра. Работи само за браузъра ти! Освен това ти дава DNS теч. А потребителят ако е с динамично IP пак не става! Когато отговаряш, чети внимателно какво питат. Имаше само едно изречение да осмислиш. Няма как да бъде в колекция "любими".

Сходна е Hide All IP, която е обявена, че работи с програми, но и тя не се справя с някои от тях.

Тази наука още не е преодоляна. Може би потомците ти през няколко поколения вече ще имат нещо завършено. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма не работи с програми на компютъра. 

Толкова си пр**т ,  че дори не заслужаваш да ти опонирам ;)

Cyberghost Free Proxy   Surf anonymously on the web   CyberGhost VPN.png

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова си пр**т ,  че дори не заслужаваш да ти опонирам ;)

Не знам кой е прост, но простите хора никога не пробват, те само вярват! Също като теб.  И за Hide All IP даже има секция, където да добавяш програми, но не всички програми сработват с нея. Kapish? Когато ги притиснеш - следва следния отговор: Our software design for watch viedeos, safely surf for internal, play games, not design for (the request app) and also not test for it.

Ако не знаеш какво говориш, по-добре замълчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой е прост, но простите хора никога не пробват, те само вярват! Също като теб.  И за Hide All IP даже има секция, където да добавяш програми, но не всички програми сработват с нея. Kapish? Когато ги притиснеш - следва следния отговор: Our software design for watch viedeos, safely surf for internal, play games, not design for (the request app) and also not test for it.

Toй не говори за Hide All IP която е наистина калпава щото има ipv6 leak, позволява system fingerprinting и DNS hijacking. Затова и не можеш да се "скриеш" от сървъри с Hide All IP щото вече ти имат fingerprint-a на системата, а ако и рутер/модем позволяват ipv6 то те съвсем гарантирано знаят кой си и ще те блокират. CyberGhost предотвратява всичко това (освен ако не го позволиш в настройките на клиента).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги прочете тия работи? Чак ми замая главата. За неща които не знам не мога да говоря. Знам само, че отзивите за Hide All IP бяха най-добри, особено че нямал DNS теч, но ти подсказваш сега за проблем с ipv6. Аз пък изпитвам проблем с динамично IP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина ли си малоу*eн , или само на такъв изглеждаш? Боли ме фара какво скрива и какво не скрива Hide аll ip. Аз говоря за конкретна програма, която съм сигурен че отговаря на изискванията на питащия ;)

пп. Надявам се, че поне  потомците ти през няколко поколения (поне 3-4)  вече да са овладели тази наука, ама кат гледам умствения ти капацитет  ..... а дано ама надали ( горкичките)

Редактирано от snipi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги прочете тия работи? Чак ми замая главата. За неща които не знам не мога да говоря. Знам само, че отзивите за Hide All IP бяха най-добри, особено че нямал DNS теч, но ти подсказваш сега за проблем с ipv6. Аз пък изпитвам проблем с динамично IP.

Не чета отзиви за VPN доставчици, повечето са платени или affiliate програми. Тестваме си ги, но не за да ги ползваме, ние си имаме openvpn сървъри за офис до офис комуникация. Обаче проблемът ни е с документацията на openvpn - ужасна е. Най-лесният начин да разбереш как да конфигурираш advanced опции е като разгледаш конфигурационните файлове на тези които вече го ползват. И тук идват на помощ доставчиците на VPN - почти всички от тези доставчици ползват openvpn. Затова от време на време сваляме клиентите на 12-15 нашумели компании и преглеждаме настройките им. Съответно ги тестваме тук:

http://ipv6leak.com

https://www.dnsleaktest.com

https://www.browserleaks.com/

И почти всички текат та пушек се вдига. CyberGhost се справя ОК, но и той не издържа на всички fingerprint тестове.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина ли си малоу*eн .......

...... ама кат гледам умствения ти капацитет  ..... а дано ама надали ( горкичките)

По знанията на даден човек не може да съдиш за умствения му капацитет! Няма да търпя обидите ти и ще помоля модераторите тук да вземат мерки спрямо теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По знанията на даден човек не може да съдиш за умствения му капацитет! Няма да търпя обидите ти и ще помоля модераторите тук да вземат мерки спрямо теб.

доколкото си спомням в 1-я ти пост в темата ти почна , тъй че и ти отиваш в кюпа ;) Щом не си адекватен по дадена тема , не се обаждай.  И няма да ги има тези оффтопици. Дали съм аз или някой друг , никой няма да търпи. 

И почти всички текат та пушек се вдига. CyberGhost се справя ОК, но и той не издържа на всички fingerprint тестове.

Няма смисъл да се обясняваш толко много, убеден съм че дори и така обяснено , много хора пак няма да разберат ...... ходи че имай нерви после

f secure freedome vpn

Тука има безплатни 3 месеца http://www.comss.info/page.php?al=F_Secure_Freedome_Windows

Друго добро предложение, само да допълня, че доста често пускат мн хубави промоции . Наскоро имаше една за 1 година на 3 устройства, като вс кодовете ставаха и на 1 у-во и автоматично отива на 3 години промоция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CyberGhost предотвратява всичко това

CyberGhost се оказа тежък случай. При опит регистрация или влизане в много популярна електронна поща, в която не се изисква телефонния ти мобилен номер или алтернативен адрес, не те допускат. Едно от сведенията успя да предупреди, че има твърде много потребители от това IP. :no-no: С VPNium нямах грижа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CyberGhost се оказа тежък случай. При опит регистрация или влизане в много популярна електронна поща, в която не се изисква телефонния ти мобилен номер или алтернативен адрес, не те допускат. Едно от сведенията успя да предупреди, че има твърде много потребители от това IP. :no-no: С VPNium нямах грижа.

Дай я тази поща да видя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, не може, но не само с mail.com, с никой мейл не можеш се свържеш. Било политика на cyberghost, за да не се възползват спамери и да им блокират ип-тата на сървърите след това. Има обаче опция да изключиш анонимизирането за конкретни домеини. Пробвах и работи , ето статията им https://support.cyberghostvpn.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/382/167/i-cant-send-mails-when-connected-to-cyberghost

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво че си го открил това инфо. Значи все пак има ограничение и с имайли не ти дава да бъдеш анонимен. Жалко за програмата. Аз и никога не съм вярвал в нейните възможности, прекалено много условия и сега пък това скрито ограничение. Да не говорим, че може и логовете да съхранява за кибер престъпници, няма грарант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.