Премини към съдържанието
ickoopasniq

Питане за съвместимост на процесор и дъно

Препоръчан отговор

Здравейте колеги.Разполагам с следното дъно ECS > GeForce6100PM-M2 (V2.0) и мисля да му сложа процесор AMD Dualcore X2 6000+ но до колкото знам дъното държи процесори до 95вата а този е 125вата дали ще има проблем? За да не отварям нова тема ще ви питам тук.Играя игри на PSP 3004 хакнато но игрите на моменти лагват много от какво може да е ? Благодаря предварително!

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Разполагам с следното дъно ECS > GeForce6100PM-M2 (V2.0) и мисля да му сложа процесор AMD Dualcore X2 6000+ но до колкото знам дъното държи процесори до 95вата а този е 125вата дали ще има проблем? За да не отварям нова тема ще ви питам тук.Играя игри на PSP 3004 хакнато но игрите на моменти лагват много от какво може да е ? Благодаря предварително!

AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core 6000+ (F2)(89W) - това пише в сайта на дъното ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.........

Проверете какъв точно ви е процесора защото AMD Athlon X2 6000+ има както 89 ватови така и 125 едните се поддържат другите не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете какъв точно ви е процесора защото AMD Athlon X2 6000+ има както 89 ватови така и 125 едните се поддържат другите не.

Не пише колко вата е но мисля че 125

http://olx.bg/ad/foxconn-am2-prodadeno-ID5noQK.html От това дъно е свален процесора 

Редактирано от ickoopasniq
обърках (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ADV6000IAA5DO 

нещо от сорта пише на процесора 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.