Премини към съдържанието
enforceR

Слушалки за музика и игри до 150лв.

Препоръчан отговор

Искам да се допитам и до вас - Старите ми слушалки ми се развалиха . Имам бюджет не повече от 150лв за нови . Единственото нещо което искам да са удобни и да не болят ушите от дълги сесий ... също бих искал да имат хубав микрофон . За сега съм се спрял на новият модел - SteelSeries  Siberia 200 ( Пише очаквана доставка Октомври ) Обаче никаква информация не намерих за тези нови слушалки в интернет освен в озон-а .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ти е звуковата карта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи си отдели около 100лв. за звукова карта. Препоръчвам ти Asus Xonar DS + OP AMP LM4562.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в сайта на дъното там си пише с каква звукова карта е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  1. Realtek® ALC887 codec
  2. High Definition Audio
  3. 2/4/5.1/7.1-channel
    * To configure 7.1-channel audio, you have to use an HD front panel audio module and enable the multi-channel audio feature through the audio driver.

--- Задължително ли е да инвестирам тези пари в нова звукова карта? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и без звукова карта!Те пак ще си издават звук ама не този който ще получиш чрез друга звукова карта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SteelSeries Siberia 200 или  Razer Kraken Pro Black Edition . Първите са preorder ,  а рейзъра е на промоция 169 лева .. много се чудя , но все ме клони към Steelseries-a понеже доста хора както и тук така и на други места плюят не малко рейзъра . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Razer Kraken Pro Black Edition, вече от 3-4 месеца,много са удобни,с хубав микрофон и нямам никакви проблеми при дълги сесии и аз съм с звукова карта Realtek.

Редактирано от AderMax (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SteelSeries Siberia 200 или  Razer Kraken Pro Black Edition . Първите са preorder ,  а рейзъра е на промоция 169 лева .. много се чудя , но все ме клони към Steelseries-a понеже доста хора както и тук така и на други места плюят не малко рейзъра . 

Siberia не са удобни, не може да ги ползваш дълго. При Razer Kraken не е така. Играл съм по цял ден и няма проблеми.Другото е че Razer имат по-добър бас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете че тия razer/steelseries ако струват да речем 170 и съответно нагоре, поне 120 лева плащаш марката. Аз си карам вече година с superlux hd-660 и мога да кажа че по-качествени слушалки не съм имал в последните 10 години. Кристален звук, удобство и здравина на добра цена. Естествено, купих си и отделна звукова карта, и всичко ми излезе към 140 лева. За още някой лев отгоре можеш да си вземеш и прекрасен микрофон, който ще е 100 пъти по-добър от тоя на слушалките. И все пак избора си е ваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

razer/steelseries  са китайски боклуци ,но понеже няма много геймърски марки затова наблягат на тях хората.Ако си гледал новите он-лайн турнири по CSGO ,DOta ,LOL и тн, ще видиш ,че всички са с слушалки Plantronics  и това не е случайно.

http://www.gplay.bg/plantronics-геймърски-слушалки

Разгледай тези модели като някой от тях идват и с звукова USB SOUND карта.Която както разбра от по горе ти спестява едни 100 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за геймърски не знам,но като качество Монстър-четата са си чудо и приказ.Имаш външна шумоизолация,можеш да ги държиш на главата по цял ден и няма да те дразнят.Пак питам какви са им парите в България? Вчера гледах тук едни за 60 паунда и бяха перфектни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се допитам и до вас - Старите ми слушалки ми се развалиха . Имам бюджет не повече от 150лв за нови . Единственото нещо което искам да са удобни и да не болят ушите от дълги сесий ... също бих искал да имат хубав микрофон . За сега съм се спрял на новият модел - SteelSeries  Siberia 200 ( Пише очаквана доставка Октомври ) Обаче никаква информация не намерих за тези нови слушалки в интернет освен в озон-а .

Само глупости са се изписали до момента. Ако търсиш слушалки с микрофон, до 200 лв имаш един единствен избор и това е Kingston HyperX Cloud, на светлинни години като изработка и звук от всякакви рейзъри и SS. Взимай и няма да съжеляваш. Другия ти вариант е да си вземеш SuperLux без микрофон за към 60-70 лв.. 

П.С. Plantronics са също голямо дърво, бягай далеч от евтините звукови карти, които се предлагат към някой модели слушалки..

Редактирано от wishbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само глупости са се изписали до момента. Ако търсиш слушалки с микрофон, до 200 лв имаш един единствен избор и това е Kingston HyperX Cloud, на светлинни години като изработка и звук от всякакви рейзъри и SS. Взимай и няма да съжеляваш. Другия ти вариант е да си вземеш SuperLux без микрофон за към 60-70 лв.. 

П.С. Plantronics са също голямо дърво, бягай далеч от евтините звукови карти, които се предлагат към някой модели слушалки..

*Cloud II

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата в цената не оправдава покупката. Основната разлика е включената в комплекта външна аудио карта, а аз както казах съм на мнение, че въпросните евтини, външни аудио карти са под нивото на Realtek ALC887. Cloud 1 могат да се намерят за под 140 лв.. докато Cloud 2 отиват към 190..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като е пусната тази тема и аз си търся слушалки г/д за същите пари. Старите ми бяха Sennheiser HD 205 и като цяло бях много доволен, страхотен звук и като цяло добри за игри, само дето бяха малко неудобни. Като качество търся нещо подобно или малко по-добро. Гледам тези SuperLux доста ги хвалят, въпреки, че вървят по-евтино от старите ми. Като цяло тези ми грабнаха окото също - http://www.musicworld.bg/bg/m_260343/i_32707/SENNHEISER_Pro_Audio_HD_215_II_WEST.html , мнения? Предимно за музика ще се използват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като е пусната тази тема и аз си търся слушалки г/д за същите пари. Старите ми бяха Sennheiser HD 205 и като цяло бях много доволен, страхотен звук и като цяло добри за игри, само дето бяха малко неудобни. Като качество търся нещо подобно или малко по-добро. Гледам тези SuperLux доста ги хвалят, въпреки, че вървят по-евтино от старите ми. Като цяло тези ми грабнаха окото също - http://www.musicworld.bg/bg/m_260343/i_32707/SENNHEISER_Pro_Audio_HD_215_II_WEST.html , мнения? Предимно за музика ще се използват.

Мислил си си, че слушаш страхотен звук.. пробвай SuperLux-а и бягай далеч от евтините Sennheiser-и. Въпреки това, аз пак бих си купил HyperX-a просто заради изработката и удобството (SuperLux-а) не са толкова удобни..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

такъв модел 200 има ли въобще? В сайта на СС ги няма. 

за игри и слушане на музика без някакви извънземни аудифилски критерии   едни Сиберия 2 или Кингстън 2 вършат перфектна работа.

Аз препоръчвам Kingston Cloud 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам моделите Audio-Technica ATH-M30x и AKG K 240  доста ги хвалят и се вписват в бюджета, вторите обаче май ги няма в България има само МКII версията които са към 300. Sony MDR7506 е друг модел който върви по 80$ в Амазон (Тука са по 200 лева..)

Редактирано от adr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези ще останеш повече от доволен: HD 439

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.