Премини към съдържанието
puapu4a

Странен шум в слушалката Iphone 6

Препоръчан отговор

здравейте,

от няколко дни имам Iphone 6 и съм много доволен от работата на апарата, но забелязах  че по време на някои разговор (не всеки път) се чува странно пръщене в слушалката. Бих го описал като кривене на говорителя, но не съм сигурен и може да е някакво смущение. Сблъсквал ли се е някой с проблема, защото се чудя дали да не го занеса на гаранция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега като се разчетох из форумите и открих теми в които се говори, че на айфоните от 4S насам им дрънкат камерите и се усеща метално подрънкване когато го оставяш на масата. И наистина и моя го прави, а звука който чувам в слушалката също бих описал като че когато говорителя е по усилен предава вибрациите на тази хлабина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега като се разчетох из форумите и открих теми в които се говори, че на айфоните от 4S насам им дрънкат камерите и се усеща метално подрънкване когато го оставяш на масата. И наистина и моя го прави, а звука който чувам в слушалката също бих описал като че когато говорителя е по усилен предава вибрациите на тази хлабина. 

О не ще ме умориш от смях! Дрънкат им викаш камерите!!! А ти сигурен ли си че ти е оригинален апарата ? Да не си с андройд ОС?

Но пък ако чуеш пъшкане в слушалката значи да знаеш че си набрал някоя розова линия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля , ако някой няма какво да каже да не ме занимават с тъпотии. Помолих за помощ и опитах да дам насока с нещо което съм прочел някъде. 

http://iphone-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=47658

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля , ако някой няма какво да каже да не ме занимават с тъпотии. Помолих за помощ и опитах да дам насока с нещо което съм прочел някъде. 

http://iphone-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=47658

За iPhone мога да ти говоря със седмици. Така, моята шестица която я имам от година няма този проблем. Както и предните ми апарати преди нея. Софтуерно не мога да ти дам съвет как да го оправиш в твоя случай а и едва ли някой би ти го решил насочвайки те как да му пипнеш софтуера или да го преинсталираш. Ако имаш хардуерен проблем специфичен само за твоя апарат те съветвам да го дадеш за ремонт гаранционно или за смяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.