Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Миналата година си купих лаптоп на изплащане от Виваком. След около 2-3 месеца след това, започна да ми прави проблем с usb портовете. Мишката само се изключваше и включваше без аз да правя нещо. Помислих, че е от мишката и си купих нова. От начало нямаше никакви проблеми, но после и тя започна така да прави.

Моля помогнете :(! Не се издържа с тоя тъчпад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При всички портове ли става така? Пробвахте ли на друго устройство? 

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малкото информация не дава възможност за конкретика на отговори който биха били полезни.

Проблема може да варира от повреден порт на лаптопа ,през скапана мишка , та до драйвери за чипсета на въпросната машина. Моя съвет е просто автора на тази тема да каже какъв  е този лаптоп , какво е инсталирано като ОС и т.н .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модела на лаптопа и с каква ОС е. Хубаво е да се провери в device manager дали всичко е наред с драйверите. Ако проблема е хардуерен имаш гаранция, така че може да се наложи да се възползваш от нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, лаптопа е HP 250 G3. Пробвах и в други портове, също и с друга мишка. Даже ъпдейтнах BIOS-a и проверих в Device Manager, но там пък дори и не я вижда мишката като usb-устройство. Съжалявам за късния отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.