Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес реших да си сваля една любима игра ( Colin Mcrae Dirt2 , ако има значение коя е). Изтеглих от замунда един торент, който се инсталира от Setup.exe без маунтване, обаче в момента, в който зареди на 100% инсталацията не приключва и аз реших да прекратя процеса от таск мениджъра, след което ънинсталнах играта и свалих нов торент. Инсталирах и него, копирах крака и пускам играта, но в този момент ме посрещна ето този надпис:

"This file does not have a program associated with it for performing this action. Please install a program or, if one is already installed, create an association in the Default Programs control panel."

Веднага се досетих, че проблема идва от някави останали файлове от предишната фейлнала инсталация и сега въпроса е как да оправя нещата?
Предварително благодаря на отзовалите се !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

System Restore

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

System Restore

По-скоро прилича на омазан Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де някой ще даде ли някакви предположения или инструкции? Пробвах от контрол панела да отворя Associate a file type or protocol whit a program , но в момента в който позареди малко и ми се рефрешва десктопа и не отваря нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес реших да си сваля една любима игра ( Colin Mcrae Dirt2 , ако има значение коя е). Изтеглих от замунда един торент, който се инсталира от Setup.exe без маунтване, обаче в момента, в който зареди на 100% инсталацията не приключва и аз реших да прекратя процеса от таск мениджъра, след което ънинсталнах играта и свалих нов торент. Инсталирах и него, копирах крака и пускам играта, но в този момент ме посрещна ето този надпис:

"This file does not have a program associated with it for performing this action. Please install a program or, if one is already installed, create an association in the Default Programs control panel."

Веднага се досетих, че проблема идва от някави останали файлове от предишната фейлнала инсталация и сега въпроса е как да оправя нещата?
Предварително благодаря на отзовалите се !

Не е 100% сигурно, но вероятно цъкаш на старата иконка за пускане на играта, която вече не води до никъде, но си стои на работен плот. Често си остава там, когато има копиран крак.  Влез във инсталационната папка на играта и я пусни от там. Ако тръгне си извади нов пряк път на работен плот.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е 100% сигурно, но вероятно цъкаш на старата иконка за пускане на играта, която вече не води до никъде, но си стои на работен плот. Често си остава там, когато има копиран крак.  Влез във инсталационната папка на играта и я пусни от там. Ако тръгне си извади нов пряк път на работен плот.

Пробвам да отворя играта директно от папката в която съм я инсталирал, дори от маунтнатия диск пробвах 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.