Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Както на всички е известно, бялата пластмаса пожълтява с времето. Доколко това засяга gsm-мите? Темата е сериозна, четох в нета, че некои телефони в бял цвят до 3-месеца след полуката - корпуса пожълтявал... Имате ли наблюдения? Досега не съм купувал бял телефон и това е причината да размисля относно избора на цвят...

Конкретно ме интересува модела LG G3 - с две думи пластмасата дали ще пожълтее, ако е в бял цвят?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заедно с моя близка си купихме телефоните (HUAWEI-G6) преди две години и малко Исках моя да е бял, но и отстъпих като дама. За това време няма никакво забелязване от нейна страна към жълтеене.Често и го почиствам и качвам , каквото ме помоли. Разбира се, говоря само за този модел. За другите - нямам представа. Ако купуваш бял - много е приятен, но ужасно се цапа. Май не е за в ръцете на мъж. Но ти го препоръчвам. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Телефона ще е за подарък на майка ми.;-) Аз имам черния и е много готин, просто исках да взема златистия, но нещо не ми хареса и сега се чудя дали да е бял или сив като моя... Та затова пуснах и съответната тема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заедно с моя близка си купихме телефоните (HUAWEI-G6) преди две години и малко Исках моя да е бял, но и отстъпих като дама. За това време няма никакво забелязване от нейна страна към жълтеене.Често и го почиствам и качвам , каквото ме помоли. Разбира се, говоря само за този модел. За другите - нямам представа. Ако купуваш бял - много е приятен, но ужасно се цапа. Май не е за в ръцете на мъж. Но ти го препоръчвам. 

Прав си, доста приятно се усеща за разлика от черният. (поне при мен е така, не се забелязват толкова пръстовите отпечатъци) А при S4 бонуса е, че лайсната под боята е бяла, така че и да се обели няма да имам ядове. :) Ако майка ти пази, вземи й го. Ако не чак толкова, черен, понеже лайсната под боята си е чисто черна.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Както на всички е известно, бялата пластмаса пожълтява с времето. Доколко това засяга gsm-мите? Темата е сериозна, четох в нета, че некои телефони в бял цвят до 3-месеца след полуката - корпуса пожълтявал... Имате ли наблюдения? Досега не съм купувал бял телефон и това е причината да размисля относно избора на цвят...

Конкретно ме интересува модела LG G3 - с две думи пластмасата дали ще пожълтее, ако е в бял цвят?

Преди 5 тодини купих един бял - ZTE, в момента го гледам - няма пожълтяване.

Също така имах бял лаптоп Тошиба - няма такова нещо. Много зависи - от пласмаса до пласмаса има голяма разлика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май вече клопня към белия цвят, дано пластмасата да няма тези свойства, за които споменах.;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди 5 тодини купих един бял - ZTE, в момента го гледам - няма пожълтяване.

Също така имах бял лаптоп Тошиба - няма такова нещо. Много зависи - от пласмаса до пласмаса има голяма разлика.

Зависи и на какво е. Например приемниците ни на виваком са бели. Вече са на 3 години, а всичките са жълти от горе. Това е основно защото греят и то бая. (а и работят 24/7) То и на G2/G3 дисплеите пожълтяваха заради прегряване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прав си, доста приятно се усеща за разлика от черният. (поне при мен е така, не се забелязват толкова пръстовите отпечатъци) А при S4 бонуса е, че лайсната под боята е бяла, така че и да се обели няма да имам ядове. :) Ако майка ти пази, вземи й го. Ако не чак толкова, черен, понеже лайсната под боята си е чисто черна.

Не разбрах какво общо има S4 в случая? Аз питам за LG G3?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.