Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги

Имам samsung Galaxy Slll neo пускал съм много пъти видео от youtube мобилма версия. Като пусна lyrics видео или няма звук, или скоростта на видеото е по-бърза това ми се случва с повече от половината lyrics видео които съм гледал с телефона същите ги пускам от компа няма никакъв проблем. Предполагам проблема е в телефона ми или НЗ. Някой с подобен проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Имам samsung Galaxy Slll neo пускал съм много пъти видео от youtube мобилма версия. Като пусна lyrics видео или няма звук, или скоростта на видеото е по-бърза това ми се случва с повече от половината lyrics видео които съм гледал с телефона същите ги пускам от компа няма никакъв проблем. Предполагам проблема е в телефона ми или НЗ. Някой с подобен проблем?

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.