Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Причината заради която смятам, че системата е заразена тъй като последния път пц-то се рестартираше. Когато го отнесох на онзи който ми го оправя каза, че е имало вирус който го причинявал и го е преинсталирал, но мисля че проблема отново се появява. Затова да съм сигурен пиша тук. Антивирусната програма която използвам е ESET Smart Security 8 с безплатния лиценз(пробен).

Благодаря предварително!!! 

И файла http://dox.bg/files/dw?a=65b2db2a04 Addition.txt

The requested resource
/forums/topic/246338-Ñъмнение-за-инфектирана-ÑиÑтема/
does not allow request data with POST requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.

не мога да го добавя затова 

http://pastebin.com/zUzgYtc3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Има потенциално нежелани приложения, но като цяло логовете са чисти и не мисля, че проблема се дължи на зловреден софтуер. В последно време май за по-лесно като не могат да открият причината и всички обвиняват вирусите, но не всеки проблем е тяхно дело. Като погледнат рапортите с грешките проблема е по-скоро свързан с проблемно събуждане на системата след заспиване (но това е често срещана грешка особено при по-старите дънни платки, за които няма по-нова версия на Биос-а). Видях, че и се е изключила неправилно няколко пъти системата, но определено намирисва на хардуерен проблем. Особено след преинсталация (ако е направен и формат на системния дял преди това) трудно ще оцелеят над 99% от зловредните програми. Май сте по-скоро а хардуерния раздел, но нека да проверя някои неща.

СТЪПКА 1

Деинсталирайте следните програми от Control Panel-a по следния начин:

SmartView for IE
SmartView Software Updater

Изтеглете програмата GeekUninstaller и я запазете на десктопа.

Разархивирайте я и стартирайте файла geek.exe IxXO5oO.jpg
От списъка намерете SmartView for IE (примера е за Mozilla Firefox, но това е просто за показно).

Кликнете с десен бутон върху програмата и изберете Uninstall

XhV2QLa.png

След края на инсталацията ще се отвори прозорец подканващ ви да премахнете всички остатъци от програмата (ако има такива, ако няма този прозорец няма да се появи):

Пример за Mozilla браузъра:

geekuninstaller-3.png

Натиснете бутона Finish за да изтриете останките от програмата.

Повторете стъпките за програмата SmartView Software Updater.

Също така направете и следното:

СТЪПКА 2

Проверете дяла и за грешки и лоши сектори и да поправим някои от проблемите с файловата система.

В полето за търсене CMD => кликнете върху файла CMD.exe и изберете Run as administrator => въведете командата: chkdsk c: /x /f /r => натиснете Enter

Съгласете се с Y на диалоговия прозорец. Рестартирайте компютъра и би трябвало проверката да започне.След това вижте какви са били резултатите.

Рапорта от проверката ще намерите тук: В полето за търсене въведете eventvwr.msc => Аpplications => събитие WinInit Event ID 1001. Kопирайте рапорта в следващия си пост.

Ето как да намерите лог файла.

Ако с командата ви е трудно просто отворете My Computer => кликнете с десен бутон на дял C:\ и изберете Properties => отидете на Tools => Check Now... => сложете двете отметки и натиснете бутона Start. Рестартирайте системата и изчакайте проверката да приключи (може да мине над час). След това проверете отново и публикувайте лог файла от последната дата.

СТЪПКА 3

В полето за търсене на Windows въведете CMD => кликнете с десен бутон върху CMD.exe и изберете Run as administrator.

След това с копи/пейст изпълнете една по една командите и след всяка натиснете Enter

sfc /scannow

findstr /c:"[SR]" %windir%\Logs\CBS\CBS.log >"%userprofile%\Desktop\sfcdetails.txt"

Сега трябва да се появи sfcdetails.txt на десктопа. Прикачете файла, който ще се появи на десктопа - sfcdetails.txt в следващия си коментар и пишете дали има промяна.

СТЪПКА 4

Изтеглете и стартирайте файла SFCFix.exe.с десен клик на мишката => Run as administraror.

Следвайте инструкциите, които ще се появят подканващи ви да натиснете произволен клавиш от клавиатурата.

Ако ви поиска инсталационния диск на места, го поставете в оптичното устройство преди да натиснете ОК.

Публикувайте лог файла, който ще се появи.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е че стигам до 2рата стъпка и ми се рестрартира по време на чека. Мисля да намеря проблема и после да продължа напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверката се извърша преди да зареди Windows-a. Това още повече засилва съмненията, че сте за хардуерния раздел или за сервиз.

Ако има файлове в папката C:\Windows\Minidump ги архивирайте, качете ги на dox.bg и публикувайте линка към тях в следващия си коментар.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверката се извърша преди да зареди Windows-a. Това още повече засилва съмненията, че сте за хардуерния раздел или за сервиз.

Ако има файлове в папката C:\Windows\Minidump ги архивирайте, качете ги на dox.bg и публикувайте линка към тях в следващия си коментар.

Не съществува такава папка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте настройките тук дали са направени да не се рестартира автоматично при проблем или дали е избрана опцията за създаване на Kernel Memory Dump:

startup_recovery.png

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше направено да се рестартира. Направих настройките както в картинката сега да чакам да се рестартира ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да изпълните стъпка 3 и 4 и публикувайте резултатите. После пробвайте със стъпка 2 и ако забие на син екран го снимайте и прикачете снимката тук и след това проверете за създадени файлове в папката C:\Windows\Minidump.

Ще ви помоля и да експортните следните лог файлове от Event Viewer-a:

Ето как става с картинки за по-лесно:

https://community.hpcloud.com/article/how-save-system-logs-using-windows-event-viewer

Искам да го направите за секцията Application и System.

2-та файла с evtx формат качете на dox.bg и публикувайте линк към тях в следващия си коментар.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за помощта, но тъй като е доста късно ще направя стъпките утре.

Ето и файловете:

Файл : apps.evtx
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=24f073a4e3

Файл : System.evtx
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=89549b4325

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледах логовете и не се вижда възможен причинител. Освен някои по-дребни грешки, които ще се решат при деинсталирането на Eset например и някои прецакани системни файлове и невъзможността на Windows Update да обнови Windows Defender-a, което също подлежи на поправка друго не виждам...но видях колко често се рестартира системата. След като извършите и останалите стъпки, ако успеете, можем проверим MBR и VBR записите за повреда и наличието на рууткит, да пробваме да тестваме и РАМ-а, процесора, видеокартата, наличните драйвери, но ако продължи просто ще трябва да посетите хардуерния раздел или дори сервиз. Може да е проблемно захранване, студена спойка на дъното, някой кондензатор, прах, намачкани кабели, прегряване, грешни настройки в Биос-а и прочие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих 3 и 4та стъпка ето логовете

Файл : sfcdetails.txt
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=806abb7856

Файл : SFCFix.txt
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=1b3b61c9f8

сега ще опитам да направя и стъпка 2 ако излезе син екран ще го снимам

https://www.kaldata.com/forums/topic/246395-проблем-причиняваш-рестартиране-на-компютъра/

ето я и темата в хардуерния раздел

Стъпка 2 е успешна. Не знаех какъв формат искате файловете затова ето и в двата:

Файл : chkdsk.evtx
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=f7923773f4

Файл : chkdsk.txt
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=f8324480cf

А що се отнася до есет- какви са проблемите които причинява. Можете ли да ми предложите друга антивирусна - като се има предвид че с есет съм само на безплатни кодове от гоогле по за 30 дни и постоянно играя кракнати игри и тя не ми създава проблеми с това. Това е и причината да я използвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За прясно преинсталирана система, имате доста проблеми в Event Viewer-a...

Есет, по-скоро не създава проблеми, а има проблеми със стартирането на драйверите и:

The following boot-start or system-start driver(s) did not load:
ehdrv
spldr

Може да пробвате да я деинсталирате и преинсталирате или временно да я замените с алтернативна програма като 360 Total Security например.

Драйверите на AMD ви са за преинсталация:

The description for Event ID 10010 from source Microsoft-Windows-DistributedCOM cannot be found. Either the component that raises this event is not installed on your local computer or the installation is corrupted. You can install or repair the component on the local computer.

If the event originated on another computer, the display information had to be saved with the event.

The following information was included with the event:

{E10F6C3A-F1AE-4ADC-AA9D-2FE65525666E}

the message resource is present but the message is not found in the string/message table

Деинсталирайте текущата версия с DDU под Safe Mode, след това намерете и инсталирайте последната версия на драйвера от сайта на производителя според наличната ви хардуерна конфигурация.

The Superfetch service terminated with the following error:
The service has not been started.

Отворете Start => в полето за търсене въведете Services.msc => натиснете Enter => намерете услугата Superfetch и изберете Start, а от падащото меню на Startup Type я сложете на Automatic ако не е (това само ако диска ви не е SSD).

Installation Failure: Windows failed to install the following update with error 0x80242016: Сборна актуализация на защитата за Internet Explorer 9 за Windows 7 за системи, базирани на x64 (KB3087038).

Тъй като лог файла от sfc /scannow е чист, тогава за поправката на тази грешка трябва да използваме почистване на c:\windows\SoftwareDistribution папката. За по-лесно направете следното:

Моля изтеглете програмата Windows Repair (all in one) от тук
Кликнете с десен бутон върху иконата на програмата и изберете "Run As Administrator".

Oтидете до Стъпка 5 и създайте нова точка за възстановяване на системата и бекъп на текущото състояние на регистрите...

Под 1.Registry Backup натиснете бутона Backup.
Под 2.System Restore натиснете бутона Create.

60p53Ct.jpg

Сега вече отидете до Start Repairs и натиснете бутона Start.

76G7OMh.jpg

Сложете отметки пред 5 Repair WMI, пред 17 Repair Windows Updates и пред 21 Repair MSI (Windows Installer) и премахнете останалите:

и сложете отметка пред Restart/Shutdown System When Finished => Restart System и натиснете бутона Start.

N1qOYNx.jpg
НЕ използвайте компютъра докато се извършват поправките.
След като всички приключи, компютъра ще се рестартира.
Архивирайте всички логове от папката
64-bit systems - C:\Program Files (x86)\Tweaking.com\Windows Repair (All in One)\Logs
и качете архива на следния адрес => dox.bg и публикувайте линка към архива в следващия си коментар.

Unable to read the performance counter strings defined for the 002 language ID. The first DWORD in the Data section contains the Win32 error code.

По принцип тази грешка може да се игнорира, но все пак можете да направите следното. Отворете Start Menu-то => в полето за търсене въведете CMD.exe => кликнете с десен бутон върху файла и изберете Run as administrator.

Сега вече в конзолата въведете следните две команди като след всяка натиснете Enter

winmgmt /resyncperf

lodctr /R

Докато сте все още в CMD въведете и следните 5 команди и след това прикачете логовете - c:\report1.txt, c:\report2.txt, c:\report3.txt, c:\report4.txt, c:\report5.txt

vssadmin list writers >>c:\report1.txt

vssadmin list providers >>c:\report2.txt

vssadmin list shadows >>c:\report3.txt

fltmc >>c:\report4.txt

Dir /s /a:l C:\*>>c:\report5.txt

защото има грешка и във Volume Shadow Copy операциите:

Volume Shadow Copy Error: An error 0x00000000c000014d was encountered while Registry Writer was preparing the registry for a shadow copy.  Check the Application and System event logs for any related errors.

За решаването на грешката отдолу;

Failed extract of third-party root list from auto update cab at: <http://www.download.windowsupdate.com/msdownload/update/v3/static/trustedr/en/authrootstl.cab> with error: Задължителният сертификат не се намира в своя период на валидност, когато е проверен за съответствие с текущия системен часовник или времевото клеймо в подписания файл.

Стартирайте следния инструмент на Microsoft - MSFixit => http://go.microsoft.com/?linkid=9746381

За решаването на грешката отдолу:

Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

Стартирайте следния инструмент на Microsoft - MSFixit => http://go.microsoft.com/?linkid=9775756

Това е засега...логовете са ужасни...и като цяло системата е нестабилна или заради хардуерния проблем (ако изобщо има такъв) или заради калпав релийз на Windows-a. За свежа инсталация просто логовете са ужасни. Направете горните неща и след това ще продължим с тестване на РАМ-а, проверка на драйверите за стабилност, проверка на MBR/VBR за рууткити и бууткити и т.н.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих антивирусната 360 Total Security. Освен да я инсталирам нужно ли е да правя нещо друго защото ми излизаха нещо като аддони за браузъра Internet Security или нещо такова.

При инсталирането на драйвъра за амд видеото са инсталирани също AMD Gaming Evolution и Raprt. Те не ми са нужни нали? Как да ги спра да не ми се пускат с windows-а също мисля, че са се инсталирали и други ненужни неща. Също и Tweaking.com - Windows Repair се стартира с пускането на пц-то.

Относно Superfetch-а диска на който ми е windows-а е ССД. Какво да правя тогава, да не пипам опцията?

Ето ги логовете

Файл : Logs.rar
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=692738e60a

Благодаря за помощта!!! :)

EDIT: проблема който ми изникна е че с Potplayer филмите тръгват само на аудио без картина. Докато с media player classic вървят нормално. Преинсталирах програмата с помоща на геек но не стана нищо пак само звук без картина.

Редактирано от Swiftypoppin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нормално е да излизат съобщение за добавки в браузъра, защото програмата предлага такива нужни за някои компоненти. Просто ги разрешете.

По-време на инсталацията на драйвера за AMD си има Custom Install опция с която можете да решите, кое да се инсталира на системата и кое не. Сега от Control Panel=a намерете драйвера на AMD и натиснете Change => и така докато стигнете до Uninstall Manager и премахнете ненужните ви компоненти:

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/GPU57RemoveOldGraphicsDrivers.aspx#Win7

Или просто ги деинсталирайте всичките с DDU в Safe Mode, рестартирайте и като качите да ги качвате наново просто вече изберете Custom Install и ръчно инсталирайте САМО желаните модули.

Щом диска ви е SSD, тогава оставете Superfetch на Disabled от Startup Type-a.

За PotPlayer не мога да изкажа мнение, защото никога не съм го ползвал. Но знам, че е наследника на KMPlayer и би трябвало да си има и той вградени кодеци....така че едва ли те са проблема. Едва ли е и от видео драйвера щом проблема го няма в MPC-HC (Media Player Classic Home Cinema).

Все пак деинсталирайте K-Lite Mega Codec Pack 9.8.5 (и без това не ви трябва за работата с MPC-HC и PotPlayer) и вижте дали проблема остава. Ако да, тогава пробвайте последната версия на Pot-a => http://daumpotplayer.com/wp-content/uploads/2015/09/PotPlayerSetup64-1.6.56209.exe

Защото вие сте с Daum PotPlayer 1.5.31934 x64

Отделно изтеглете инструмента => K-lite Tweak Tool => http://www.majorgeeks.com/files/details/k_lite_codec_tweak_tool.html

Отидете на Fixes => сложете всички отметки и натиснете Apply & Close. Ако ви попита дали да изтриете някой счупен кодек изберете YES. Като приключите с изтриването на всички невалидни остатъци, рестартирайте системата и вижте дали проблема остава.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко ли изпълнихте от предишния ми коментар?

Иначе радвам се, че с новата версия на програмата се е решил проблема. Все пак деинсталирайте K-lite кодеците и поправете нещата с K-lite Tweak Tool-a.

Оправихте ли се с излишните неща на AMD драйверите?

Колкото до това, че Windows Repair All in One се стартира с Windows-a, можете просто да я деинсталирате, защото и без това тя си свърши работата или през самата програма премахнете следната отметка и натиснете бутона посочен от стрелка 2

o2lQydL.jpg

Преди да направим обещаните тестове искам да съм сигурен, че сме стабилизирали системата. Искам да изчистим старите събития от Event Viewer-a по следния начин:

Отворете CMD.exe с десен бутон => Run as administrator и с копи и десен бутон Paste поставете следната команда вътре:

for /f %x in ('wevtutil el') do wevtutil cl "%x"

Натиснете Enter и след това изчакайте да приключи.

Поработете със системата и утре вечер прикачете новите логове от Event Viewer-a за Application и System, както направихте преди за да видим какво остава да се поправя.

Не е зле да стартирате и Windows Update и да проверите дали няма някакви актуализации, които да инсталирате.

За да проверим MBR записа направете следното:

Моля изтеглете последната версия на TDSSKiller оттук и я запазете на вашия декстоп.

Стартирайте TDSSKiller.exe за да стартирате приложението. След това кликнете върху бутона Change parameters.
Сложете отметка през Loaded Modules.

Sbf88.png
Необходим е рестарт за осъществяване на промените. Направете го!
TDSSKiller ще стартира автоматично след рестарта. Важно е да се отбележи, че вашия компютър може да изглежда по-бавен, на моменти неизползваем и с по-ниска производителност. Това е нормално и ще трае само един рестарт. Дайте му достатъчно време да зареди приложенията стартиращи с Операционната Система във фонов режим.
След това натиснете Change parameters в TDSSKiller отново.
Сложете всички отметки (този път рестарт не се изисква).
Натиснете бутона Start Scan.
Проверката не би трябвало да отмене повече от 5 minutes.
Ако подозрителен обект бъде засечен, действието по подразбиране ще бъде Skip, кликнете върху Continue.
Ако зловредни обекти бъдат намерени, тогава от падащото меню ще имате три възможности.
Бъдете сигурни, че избраното действие е Cure и натиснете върху Continue > Рестартирайте за да бъде завършена поправката.

Забележка: Ако Cure бутона не е наличен от възможностите, тогава моля изберете Skip бутона, не избирайте Delete освен ако не сте инструктирани затова.
Лог файл ще бъде създаден в свободната директория на дял C:\ . Потърсете за лог с името "TDSSKiller.[Version]_[Date]_[Time]_log.txt" и копирайте съдържанието му в следващия си пост.

За тестване на РАМ паметта може да опитате с
Разархивирайте архива и запишете ISO файла с Burnaware 8.4 Free например за да се получи буутващ диск с опцията Burn Image

Публикувано изображение
След това направете от БИОС-а CD/DVD устройството да е първото стартиращо устройство и направете проверка на РАМ паметта.
Ако теста е успешен не би трябвало да има грешки:

Публикувано изображение

За да сте напълно сигурни, че РАМ-а е ок е добре да оставите теста за през нощта за поне едно 8-10 часа и още по-добре извадете всички плочки и оставете само една и ги тествайте всички една по една. Ако бъдат открити грешки ще видите грешки в червен фон подобно на тези и ще знаете, че може би плочката памет е за смяна.
Публикувано изображение

Засега това е за вас.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълних всичко. Плеъра го инсталирах след като махнах к-лите и поправих проблемите с тоола. Премахнах и излишните неща от амд драйвъра.Спрях Windows Repair All in One от пускане с windows-a. Windows Update ми искаше рестартиране на пц-то след като бях свършил с предишните стъпки, сега когато пусна да провери за актуализации и ми даде една(важна) която инсталирах, но пише че има също 40 препоръчителни. Изчистих старите събития от Event Viewer-a. Утре при първа възможност ще направя тестовете и ще дам резултатите.

Благодаря Ви за помощта! Лека вечер от мен! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че отговорът ви е пълен. Защото не виждам архива който трябва да разархивирам. Другия проблем е че не мода да направя бутващ диск тъй като нямам CD/DVD устройство като хардуер. Също колко време продължава теста за Рама. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми беше си пълен, но явно нещо се е случило при или след публикуването на коментара. Ето я програмката:

http://www.memtest.org/download/5.01/memtest86+-5.01.iso.zip

Писал съм колко време да продължи теста - поне 8 - 10 часа за всяка плочка (ако са повече от една).

Колкото до DVD записвачката - ако можете вземете назаем една USB - DVD записвачка или просто ако имате празна флашка можете да пробвате да инсталирате програмата на нея от линка отдолу и да буутнете от нея: (само не забравяйте да смените настройките в БИОС да буутва от USB) или с бутона F12 мисля, че беше при стартиране да изберете ръчно от къде да заредите.

http://www.memtest.org/download/5.01/memtest86+-5.01.usb.installer.zip

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ще проверя MBR записа. А рама ще го тествам през нощта и да платките са 2.

Ще опитам от флашка проблема ми е, че всички CD/DVD -та които мога да осигуря не са с сата кабел. Гледах гайд така че предполагам, че ще успея.

А що се отнася до теста след като свърши има ли някъде логове или трябва да снимам екрана?>

Edit:

готов е първия чек ето и лога

Файл : TDSSKiller.3.1.0.5_07.10.2015_15.04.43_log.txt
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=62f9ceea9b

Започвам с рам теста.

Редактирано от Swiftypoppin (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TDSSKiller лог файла е чист, което е добра новина. Но аз не съм и предполагал да е друго щом сте форматирали. :) Поне изключваме наличието на зловреден софтуер.

За рам теста по-добре снимайте екрана. Ако не ви се оставя за 8 часа и нагоре, опитайте поне по 3-4 часа на плочка да го оставите да тества.

Иначе как се държи машина към момента? Забелязва ли се стабилизиране на положението?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не помня докато съм го използвал от както работим по него да се е рестартирал. Първата плочка е тествана и няма никакви проблеми. Странното обаче че аз го пуснах и излезнах когато се върнах бяха минали околооколо 4 часа и нямаше проблеми, но след някакво време екраня беше изгаснал и компютъра сякаш не отговаряше. Така че теста беше на два пъти по часа 4. Утре ще видим как е и плочка 2. 

ПС: От телефона писането е ужас.

Спокойна вечер :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това загасване може отново да е свързано нещо със захранването. Не забравяйте да публикувате и новите събития за Application и System от EventViewer-a. :)

Поздрави и лека вечер!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теста на втората платка беше завършен и всичко мина без проблем. Сутринта пуснах тест и на двете платки заедно след обяд ще видя как е минало. Що се отнася до логовете от event viewer-а мисля че трябва да ползвам пц-то 2-3 дена о тогава да ги предовтавя тъй като аз не съм го ползвал.

Поздрави!!! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.