Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Немога да свържа смартфона ми с компютъра въобще компютъра не го засича мисля,че имам проблем с MTP драйвърите.

Сложих Windows Player 11 също така и инсталирах mttppk12.exe от сайта на Майкрософт,но проблема си седи не знам и аз къде бъркам.

Цялата работа идва от там,че не мога да свържа PC Companion със моята Xperia и съм склонен да вярвам,че от тея драйвъри идва проблема.

Ще съм ви много бладорен ако ми помогнете да разрешим проблема

dada.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е андроидски драйвър

http://www.techspot.com/downloads/5917-media-transfer-protocol-mtp.html

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай хардуерен идентификатор на устройството - десен клик по него -Properties-раздел Details-от падащото меню Property избери Hardware Ids, сега щракни по горния ред под Value и натиисни Ctrl+C. Ела във форума, щракни в полето за писане и натисни Ctrl+V

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройството не се засича от компютъра.

Иначе ето screenshot когато се опитвам да преправя драйвърите mttpk12.exe(MTP Porting Kit) DDD.thumb.JPG.deac63114e8aa720e968045a44

на 90 процента съм сигурен,че от тука идва проблема от тази грешка.

Редактирано от keytalol (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване