Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бекъм: Имаме сили да отстраним Бразилия

Препоръчан отговор

Капитанът на английския национален отбор Дейвид Бекъм предупреди кaриоките, че неговият отбор има сили да спре Селесао по пътя им към нова титла. Халфът изяви желание да си върне на бразилците за отпадането на миналото Световно.

0000023711-article.jpg

Дейвид Бекъм е сигурен, че отборът му

може да победи Бразилия. Снимка: Корбис

Първият мач на Англия е срещу Парагвай, а звездата мисли повече за евентуален полуфинал с Бразилия.

Вижте още за настроенията в английския национален отбор преди Световното

Източник: DNES.BG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам дали да се смея или да плача. Винаги съм симпатизирал на англичаните, а и смятам че Бекъм е (или по скоро беше) голям футболист, но няма психика и качества за лидер, водач и капитан. Има достатъчно талант, но като че ли му липсва нещо горе. Нееднократно го е доказвал, а и явно за рекламно лице и модел го бъде повече.

Редактирано от lpa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бекъм няма психика още от прословутия мач с Аржентина когато си изпроси червения картон и цяла Англия го намрази заради последвалата загуба:)

Иначе отиването му в Реал тотално го провали , в Манчестър се изявяваше доста по-добре , а при галактическите нещо не блести :О

А по темата и аз смятам , че англичаните имат сили да отстранят Бразилците стига Ериксон да не изиграе лош номер на Англия в последните му мачове начело на отбора ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но те нека първо стигнат до мач с Бразилия :)

Аз лично ще се кефя Англичаните да отстранят Бразилия, но не мисля, че Бекъм ще е основната причина за това. А и си е вид подценяване, да говориш за евентуален полуфинал още в групите. А подценяването е най-лесният начин да си стегнеш куфарите в съвременния футбол :)

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , според мен Англия в момента е отбор с много таланливи играчи , но да отстрани петкратния световен шампион.....звучи малко нереално , още повече ,че нямат изявен лидер в отбора.В атака няма да го има Рууни ,което е можеби най-голямата трагедия за Ериксон тъй като да разчита на Крауч срещу евентуален съперник като Бразилия си е направо смешно. Селесао притежава едни от най-талантливите играчи на света : РОНАЛДИНЬО (носител на златната топка за 2006 година) , Кака , Зе Роберто , Адриано , Робиньо и т.н. Определено фаворит и на това световно ще са Кариоките! Те ще са изключително труден съперник на които и да било отбор! Не подкрепям Бразилия и дори не искам пак те да станат шампиони , но това е моето мнение относно съпоставянето на двата отбора! :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не си гледал контролите да видиш Крауч какви хеттрици нижеше :speak:

Не ми казвай , че Стивън Джерард , Франк Лампард , Джо Коул, Майкъл Оуен , Рио Фърдинанд , Сол Кембъл, та дори и Дейвид Бекъм в сегашната му форма са с класи под тях :clap:

Да говорим така за страната родина на футбола не е добре :angry:

Редактирано от Fernando (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крачун и малчо, че накажат Бразилия, ако се стигне до мач между двата отбора. Не виждам кой бразилски защитник ще пази Крауч при центриранията :angry:, сигурно Р.Карлуш ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Явно не си гледал контролите да видиш Крауч какви хеттрици нижеше ;)

Не ми казвай , че Стивън Джерард , Франк Лампард , Джо Коул, Майкъл Оуен , Рио Фърдинанд , Сол Кембъл, та дори и Дейвид Бекъм в сегашната му форма са с класи под тях ;)

Да говорим така за страната родина на футбола не е добре :)

Нижеше срещу Ямайка и Унгария , мислите ли , че това ще стане и срещу Бразилия?!? Аз в моя пост споменах ,че Англия разполага с много качествени футболисти , но съм и написъл , че мнението ,което изразявам за тях и играта им е лично мое :)

Някъде по Discovery Chanel майче гледах как специалисти доказаха , че страната на футбола всъщност е Китай !! ohmy.gif Бях много учуден !!! И в същност Англичанин е пренесъл играта от там в Европа ..... и така тя се разпространила! biggrin.gif Дори звучи смешно....... laugh.gif

Редактирано от ToBy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми те отначало хората са играли футбол с човешки глави ... и играта била символ на смъртта ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе малко се изхвърля ама...

ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ..!

ОЩЕ МУ ПОМНЯ ИЗХВЪРЛЯНИЯТА ,ЧЕ РЕАЛ ЩЕ СМАЧКА БАРСА !!!

А НАЛИ ЗАЛОЖИ И НА АРСЕНАЛ......!

ХА,ХА ,ХА...!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХА,ХА ,ХА...!

е какво като е заложил на Арсенал и аз ги поддържах , добре си изиграха мача , малко червения картон им обърка работата. Но поне показаха характер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ..!

ОЩЕ МУ ПОМНЯ ИЗХВЪРЛЯНИЯТА ,ЧЕ РЕАЛ ЩЕ СМАЧКА БАРСА !!!

ХА,ХА ,ХА...!

Подигравката е липса на уважение :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Подигравката е липса на уважение :clap:

За мене тои е палячо.Иповече прелича на бохенвалски манекен :bye1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След мача с Парагвай, твърдението на Бекъм е просто смешно biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

мач с мач не си прилича ... :down:

а и на англичаните им беше топличко какво да се прави biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мач с мач не си прилича ... :down:

а и на англичаните им беше топличко какво да се прави biggrin.gif

За първата част от твърдението съм съгласен, ама оправдания от типа "беше ни горещо та за това не играхме" - звучат глупаво, та нали са професионалисти и това им е работа, сняг,дъжд,жега - те трябва да могат да изиграят мача

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парагвай са корав отбор чиято цел е главно да руши играта, не е лесно срещу тях, но като цяло Англия се представи доста зле.

мач с мач не си прилича, много правилно и с нетърпение очаквам следващия им :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта на Англия? Пълна безсмислица!

Английските футболисти бяха безсилни в атака срещу Парагвай

На треньора Ериксон не му пука, защото вече си търси нова работа

Какво е мнението на английската преса за Англия? Единодушни сме - срам. Ако не бяхме спечелили този мач, Англия нямаше да излезе от групата. Треньорът Ериксон и без това вече е аут, така че на него въобще не му пука. Той е напът към следващия си пост, затова изобщо не се тревожи. Ериксон бе разкъсан по телевизията още по време на мача от Алън Шиърър и Алън Хансен заради играта, заради смените му. Със Свен ли ще станем световни шампиони? Нима смятате, че видяхте бъдещия световен шампион в този мач?

Когато гледах срещата в Мюнхен предишната вечер, си казах, че Германия изглежда зле. Но това бе, преди да видя Англия. Правят се аналогии със старта на Италия през 1982 г. (3 равенства в групата, след което Италия стана световен шампион). Извинявайте, но онова беше изключително професионално изпълнение. А това тук е пълна глупост. Глупост!

Да вземем Германия. Германия е зле. Германия има слаби играчи. Англия има добри футболисти, но с такава игра няма никакъв шанс. Въпреки че понякога отбори печелят световната купа с лоша игра в първия мач. Като имаме предвид това, Англия явно има повече шансове от Германия. Отборът със сигурност разполага с играчите. Дали те са в необходимата форма, дали са добре организирани, това тепърва ще видим. Но срещу Парагвай играта въобще не бе на ниво. Обвиняват за това горещината. Та нали е лято, какво да бъде времето през лятото, ако не горещо?! Играе се през юни все пак!

Каквото и да става обаче, не мисля, че Свен ще рискува да пусне Уейн Руни прибързано в игра. Не и в мача срещу Тринидад и Тобаго. Това ще бъде лудост. Аз лично ще бъда изненадан. Все пак отборът взе победа в първия мач, така че, за да отпадне от групата, ще трябва да се получат много странни резултати. Каквото и да си говорим, Англия почти сигурно се класира при победа над Тринидад дори ако падне от Швеция. Освен ако не стане нещо откачено и Парагвай победи Швеция. Така че следващият сериозен мач е чак след две седмици. Дотогава сме без Руни. Още не правим прогнози кой може да бъде съперник в следващата фаза. Може да бъде Германия, може да е Еквадор - никой не знае.

В Англия хората имат огромни очаквания за това първенство. Те наистина вярват, че сега е големият шанс на отбора. Бих казал, че много тимове могат да спечелят световната купа. Дори Англия може да е сред тях. Но не и Германия от онова, което видях в първия им мач. Германия - твърдо не. Видяхме достатъчно, за да заключим, че Германия не може да спечели световната купа. Англия би могла, но трябва да играе много, много по-добре, отколкото срещу Парагвай.

7дниспорт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама все пак биха макар и с чужда помощ. Но с такава игра едва ли ще остранят Бразилия Трябва да стане истинско чудо или да имат много късмет и бразилците да си набутат наколко автогола хи-хи. :yanim:

Редактирано от car (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да вземем Германия. Германия е зле. Германия има слаби играчи.

Явно многото дъжд им вреди на психиката на Англичаните ... angry.gif

Германия си има много добър отбор , който е окомплектован доста по-добре от 2002-ра година .

И накрая бих ги посъветвал да си гледат в тяхната кошница , защото поне немците имаха някаква идея на терена :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Шегобиец! :) По правдоподобно звучи да каже: "Имаме сили да победим Тринидад и Тобаго" ;)

Абсолютно!! Аз още прди мачовете с Парагваи и Тринидад ви казах , че те ше се изложат...ама кои ме слуша? :):P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване