Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам дали е тук мястото и се извинявам ако съм объркал!

Имам филми за които няма субтитри, а са ми любими и искам да ги гледам, за това съм се захванал сам да си направя субтитри.

На единия филм имам превода, но Не мога да направя файла за субтитри, превода го сложих в един (Текстов Документ) и като пуснах Плеъра и след това текстовия документ със субтитрите и ми изписа следното (Failed to open subtitles file).

Превода е точно както трябва да бъде със  часът и за всеки случай  ще кача един файл със субтитрите за да видите как са!

Както казах превода го имам, но не знам във какъв файл да го направя че плеъра ми да го отвори и да тръгнат субтитрите, Моля помогнете!

The Culling.txt

Редактирано от Емил Велев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-често срещаните разширения на файловете със субтитри са .srt и .sub

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-често срещаните разширения на файловете със субтитри са .srt и .sub

Добре, и какво ще рече това? аз какво трябва да направя, може ли да ми обясниш малко като за начинаещ! Благодаря предварително

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!!! Сега ще проблам и после ще пиша какъв е резултата и дали се е получило!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се отчайвай - пипкаво занимание е. Особено и като не познаваш програмите.

Няма да стане от раз!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо Не ми се получава!!! :(   Няма ли по лесен начин просто да направя така че плеъра ми да разчете файла? Гледах това по горе и изтеглих програмите и направих каквото мога но без резултат. Превода е в Текстов документ, какво да направя че плеъра ми да разчете файла?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е тук мястото и се извинявам ако съм объркал!

Имам филми за които няма субтитри, а са ми любими и искам да ги гледам, за това съм се захванал сам да си направя субтитри.

На единия филм имам превода, но Не мога да направя файла за субтитри, превода го сложих в един (Текстов Документ) и като пуснах Плеъра и след това текстовия документ със субтитрите и ми изписа следното (Failed to open subtitles file).

Превода е точно както трябва да бъде със  часът и за всеки случай  ще кача един файл със субтитрите за да видите как са!

Както казах превода го имам, но не знам във какъв файл да го направя че плеъра ми да го отвори и да тръгнат субтитрите, Моля помогнете!

The Culling.txt

Ако не можеш с програмата SW, отвори субтитрите с Word и ги редактирай по начина както са направени първите 20тина ето тук.  

The Culling cyrillik windows.srt

Редактирано от ruraru (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не се укажат времена (тайминги) за всеки ред, няма как да тръгнат да се възпроизвеждат коректно (на мястото си)

Както писах и по-горе, процесът е пипкав.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но истината е че пак Не тръгват!!! Не иска да ми отвори файла със субтитрите и това е, направих това по горе но без резултат. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тайминга трябва да изглежда така:
00:00:06,000 --> 00:00:12,000
А не така:
00: 00: 06,000 -\u003e 00: 00: 12,000

Само ръчно ред по-ред може да се оправи. Отделно и в текста има някви странни символи та всичко трябва да се преработи.

Ако си мислиш че може да ги прокараш през някой от програмите горе като ги презапишеш забрави!

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.