Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам проблем с клавиатурата немога да сменям езиците когато пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плъзни по интервала (спейса). Така се сменя езика върху клавиаутурата на Samsung.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам но не става.от доста време е така.

Незнам какво си получи но от веднъж отказа и неиса да сменя езиците.какво ли не правих и нестава.рестартирнах го не става езиците сменявах задавах по 3-4 езика пак не става.аз по принцип ползвах само 2 Бг и Анг.но откозаха да се сменят.

Има ли начин да се оправи или тва е накакъв дифект ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пробвай да сложиш това .

Не му трябва, просто е бърникал в настройките. Ето ти как да го оправиш.

В зависимост от това, каква клавиаутурна подредба предпочиташ (фонетика или нещо друго) натискаш Български (където е изреден до другите езици) и си избираш подредба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам lazy swipe както показва на клипа и несъм пипал нищо от настройките. Единственото което съм направил е да махна (текст с предвиждане).

Тази клавиатура която ми даде RudeBoy работи в момента съм го направил на нея и си сменям.ЕТО-gsgshsueuruйдйдкдиеоекhshehehehйркркркфкфори.Но какво стана с фабричната незнам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам. Имам S4, но в момента поради някой обстоятелства нямам достъп до него. Ако нещата протечат така, както си мисля, може да ти пиша за проблема след 3-4 седмици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще може да се оправи.Пробвал съм всичките варианти които има в настройките на писането и не става.Сега си сложих тази българската клавиатура и работа с нея но,.......интересно какво стана с Samsung клавиатурата.Ако можеш да ми помогнеш ще ти бъда много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се оправи след като махнах опцията от настройките power clean-a да ми спира автоматично стартиращите програми. Явно тази програмка ми е изключила клавиатурата ;)  при теб може да е някой друга подобна програмка. Провери в настройките кои програми имат разрешение да правят промени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.