Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Форумци лаптопа ми (Dell Inspiron 5323) иска да ме оставя ама аз не го оставям. Много съм свикнал с него и не искам новата покупка да е много различна.

Търся не много претенциозна машина по параметри но здравината е от значение. Ще пада годишно от леглото поне по няколко пъти в годината колкото и да се опитвам да го пазя. Всъщност той и ще стой постоянно на леглото така че с охлаждането да е добре, тоест ако може отстрани да са му вентилаторите.  От Dell специално съм много доволен и мисля да е задължително условие. Както и размера 13,3 инча в краен случай 14. Вече i3 като че ли идва слабичък  и мисля да мина на i5 може и i7 ако го има в тоя размер. CD не ми трябва изобщо. Хард диска не  е от значение защото ще го заменя с SSD. Рам колкото повече толкова повече. OS 8.1 или 10

Ще се ползва за браузване (работя с много отворени прозорци на лицицата понякога), филми. и торенти.

Бюджета до към 2 000 лева.

Не съм запознат с магазините за продажба на лаптопи в България и за това искам препоръка че един приятел скоро ще ми идва на гости и ще ми го купи и донесе.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал Sufrace Pro 4  http://smartnews.bg/microsoft-surface-pro-4/

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Inspiron 5558 получаваш и 4 г. гаранция , а и спестяваш някой лев!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал Sufrace Pro 4  http://smartnews.bg/microsoft-surface-pro-4/

Интересно е предложението ти но това си е баш таблет а аз си търся класически лаптоп. Това ако падне от леглото и го виждам със чупен екран на момента.

По малък вариант в 13, 13,3 или 14 инча няма ли ? Малко ми е големичък иначе всичко друго ми допада много като параметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно е предложението ти но това си е баш таблет а аз си търся класически лаптоп. Това ако падне от леглото и го виждам със чупен екран на момента.

Има и версия, която е много по-близка до лаптоп. Но леко излиза от цената. Въпреки всичко хвърли едно око: http://www.microsoft.com/surface/en-us/devices/surface-book

Не мога да ги разбера тези лаптопи, 15 инча ама 1300 точки екран....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и версия, която е много по-близка до лаптоп. Но леко излиза от цената. Въпреки всичко хвърли едно око: http://www.microsoft.com/surface/en-us/devices/surface-book

Не мога да ги разбера тези лаптопи, 15 инча ама 1300 точки екран....

Това чудо къде може да се види и евентуално купи в България. Макар че аз малко съм се заинатил към Dell но може и да размисля все пак. Но няма да се работят професионални проекти на тая машина. Здравината ми е най вече от голям приоритет понеже няма да стой фиксиран за бюро. Но пък защо да не го пробвам ако са здрави!

Що се отнася за резолюцията аз и там не съм много претенциозен. Ако не ми кажеш може и разлика да не мога да направя. Същия съм си и съм музиката или снимките. Средно, добро и отлично качество на звука ми се струва всичкото еднакво. Такъв съм си, явно съм по примитивен и много не правя разлики.

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо къде може да се види и евентуално купи в България. Макар че аз малко съм се заинатил към Dell но може и да размисля все пак. Но няма да се работят професионални проекти на тая машина. Здравината ми е най вече от голям приоритет понеже няма да стой фиксиран за бюро. Но пък защо да не го пробвам ако са здрави!

Що се отнася за резолюцията аз и там не съм много претенциозен. Ако не ми кажеш може и разлика да не мога да направя. Същия съм си и съм музиката или снимките. Средно, добро и отлично качество на звука ми се струва всичкото еднакво. Такъв съм си, явно съм по примитивен и много не правя разлики.

Поздрави!

Съдейки по информацията, която видях в Германия ще е наличен (там) на 11 ноември. Т.е. още не е излязъл, само е анонсиран. Това, което (мисля) е преимущество е че е лек, освен това (поне от снимките) конструкцията му изглежда доста стабилна, той е проектиран като таблет с външна клавиатура, което предполага и по-здрава направа. Но ти си решаваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Del не произвежда лаптопи, нито Hp, нито acer нито нещо друго от тоя сорт.

Ето ти един wistron: http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-kompjutri-c3100/lenovo/thinkpad-t440p-20an00bybm-p244276711/

Мисля че ми разбра намека

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво прави тоя лаптоп с посредствен хардуер толкова скъп? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Del не произвежда лаптопи, нито Hp, нито acer нито нещо друго от тоя сорт.

Ето ти един wistron: http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-kompjutri-c3100/lenovo/thinkpad-t440p-20an00bybm-p244276711/

Мисля че ми разбра намека

Не, сериозно говоря не можах да схвана намека. Личното ми мнение е че Dell са си едни от водещите в бранша пък нищо че не произвеждат. Аз лично съм предоволен от всичко Dell що е минало през мен.

Какво прави тоя лаптоп с посредствен хардуер толкова скъп? :ohmy:

Аз дето съм доста абстрахиран от цената при условие че ме удовлетворява стоката се зачудих същото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gust123
      Може ли да се смени процесора?
    • от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от Marillon
      Здравейте, търся си лаптоп ,който както показва и заглавието ще ми служи за университетски задачи по графичен дизайн, както и за дигитално рисуване . Бюджетът ми е около 2000 лв като за момента  се колебая между два варианта:
      1. Dell Inspiron 5770, варианта с процесор intel core i7
      2. Acer Nitro 5 AN515 -51-71BX
       Ще съм много благодарна,ако някой може да ми даде мнение спрямо двата лаптопа по-горе ,или някоя по-ок машина от тях :)
    • от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.