Премини към съдържанието
BANKATA

няколко въпроса за windows 10

Препоръчан отговор

Здравейте, 

всеки около мен говори само за win 10 колко бил добър, бърз и т.н., имам няколко въпроса относно инсталирането на този софтуер които искам да ги изясна.

1. Някъде по някое време съм пренебрегнал съобщението за ъпгрейд което са ми пратили от microsoft и сега трябва да си сваля от някой торент тракер, това има ли някакво значение или не.

2. до колкото съм запознат win 10 се инсталира върху win 7, може ли да си инсталирам само 10 без 7.

Редактирано от BANKATA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

всеки около мен говори само за win 10 колко бил добър, бърз и т.н., имам няколко въпроса относно инсталирането на този софтуер които искам да ги изясна.

1. Някъде по някое време съм пренебрегнал съобщението за ъпгрейд което са ми пратили от microsoft и сега трябва да си сваля от някой торент тракер, това има ли някакво значение или не.

2. до колкото съм запознат win 10 се инсталира върху win 7, може ли да си инсталирам само 10 без 7.

Тегли се официално от тук: https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

Може да е ъпгрейд. Може и чиста инсталация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти е лицензиран настоящия уиндоус /ако е 7 или 8/ задължително първо минаваш през ъпгрейд за да се лицензира и 10-ката. Едва след това ако желаеш може да направиш чиста инсталация при която няма да е необходимо да въвеждаш сериен номер - уиндоуса ще се активира сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лицензиран е, само че не знам как да го ъпгрейдна, а и другия ми проблем е че няма свободно място на харда. На диск "С" имам само 25GB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледна ли линка, който ти даде @capnemo?

Там освен, че изтегляш Tool-а, който се отнася за твоята операционна система - 32 или 64 битова, пише и:

IMPORTANT: To upgrade for free, select Upgrade this PC now in the tool. You should NOT be asked for a product key during the upgrade process. If you create a USB and use it to install, make sure to remove the USB as soon as setup begins. If you don't, you may be prompted for a product key. If this happens, remove the USB and restart your PC to continue with setup.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.