Премини към съдържанието
yordan.ivanov97

как се настройва моето семейство в Microsoft

Препоръчан отговор

Здравейте проблема ми е че в Microsoft ми иска настройване на моето семейство тоест тва ми го исписва след като поискам да стегля нещо.
Влизам в Microsoft добавявам акаунт за добавяне на дете пращам покана влизам в АБВ-то приемам поканата и в microsoft  ми исписва че чака се за потвърдение моля за помощ немога да си тегля игри от телефона нокиа лумиа 920 :) Багодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте проблема ми е че в Microsoft ми иска настройване на моето семейство тоест тва ми го исписва след като поискам да стегля нещо.
Влизам в Microsoft добавявам акаунт за добавяне на дете пращам покана влизам в АБВ-то приемам поканата и в microsoft  ми исписва че чака се за потвърдение моля за помощ немога да си тегля игри от телефона нокиа лумиа 920 :) Багодаря предварително. 

Тези нахалници искат да знаят всичко!Защо трябва да добавяш всякакви акаунти към тях,телефонни номера,пощи,приятели и т.н.,за да ти разрешат теглене на игри?Те ще поискат накрая и банковата ти сметка,за да си ги плащаш!Това,което Те искат е само за наивници,но не е задължително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно е за малките деца да се иска потвърждение и от някой от родителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямали някакво решение ? 

Искаш да кажеш:

Няма ли някакво решение ?

Родителите ти какво казаха ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ае хора дават ми да правя едни стъпки да добавям деца и с електронната си поща да приема поканата правя тва нещо и сетне ми исписва че се чака да се потвърди поканата обяснете ми по по-подробно как се настройва..:@ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.