Премини към съдържанието
ixi

Няколко въпрос за PS3

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Днес ходих надъхан да си взимам PS3 от магазина, но продавач консултанта ме засипа с някаква информация а аз нищо не разбирам и реших първо да попитам тук преди да купя.

Човекът каза, че конзолите били с последен Firmware и нямало как да се хакнът.. трябвало да се връща версията и после какво били - не разбрах много.. някой може ли да ми го обясни?

Ако се хакнело след като се свържа с интернет Firmware'а щял да иска да се ъпдейтва и не ставало ???

и искам да попитам след хакването гаранцията пада ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранцията отпада, да. Също и опцията да играеш онлайн. А, да, най-новите варианти се хакват само хардуерно. (с чип) Не си взимай PS3 ако ще го хакваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има втора ръка PS3 дето са хакнати ама повечето са с бан и не може да се играе олайн.

Ако целта ти са онлайн игри само нехакната конзола и оригинални игри.

Иначе ако държиш непременно на нова козола и хакване има вариант да я застраховаш - макар че гаранцията отпада ако се развали застрахователя ще ти плати ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има втора ръка PS3 дето са хакнати ама повечето са с бан и не може да се играе олайн.

Ако целта ти са онлайн игри само нехакната конзола и оригинални игри.

Иначе ако държиш непременно на нова козола и хакване има вариант да я застраховаш - макар че гаранцията отпада ако се развали застрахователя ще ти плати ремонта.

Ако реши да си направи кефа да я размаже с чук, пак ще му поеме новата конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е проблем на застрахователя - макар че по-скоро ще покрие повреда от извънземно нашествие отколкото умишлена повреда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах такава на телефона, падна от 7-мя етаж. Става дума за по-старата ми lumia. Телефона се разглоби на парчета. Вкарах ги в едно пликче и ги занесох заедно с документа във Виваком. На момента ми дадоха нов. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако си купувам примерно игри втора употреба с тях ще имам ли някакви проблеми.. примерно при игра онлайн?

Ако играя само игри с дискове има ли значение колко ми е харда на конзолата? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако играеш само с дискове, няма значение колко ти е харда. Но на твое място, бих предпочел да си ги купувам от PSN и да ги изтеглям. (те си остават мой в PSN, а надраскам ли диска са до там)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за информацията! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако играеш само с дискове, няма значение колко ти е харда. Но на твое място, бих предпочел да си ги купувам от PSN и да ги изтеглям. (те си остават мой в PSN, а надраскам ли диска са до там)

Е не е баш така, защото ако конзолата му е с 12gb (от които около 9gb са свободни) няма да му стигнат особено ако има повече игри.

Да не говорим, че има игри искащи да си свалиш ъпдейти, пачове, фиксове или допълнително пакет за игра в multiplayer (пример с GTA V).

А Blu-ray се драскат друдно, а и дори да има драскотини не са толкова фрапантни както при dvd и cd-тата...

А мнението ми е, че ps3 е по-добре да бъде не-хакната за да се възползва от играта в мрежа - така и така е безплатно, а не както при PS4

(въпреки че 99лв на година си заслужава разцепено по месеци не е много скъпо).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не е баш така, защото ако конзолата му е с 12gb (от които около 9gb са свободни) няма да му стигнат особено ако има повече игри.

Да не говорим, че има игри искащи да си свалиш ъпдейти, пачове, фиксове или допълнително пакет за игра в multiplayer (пример с GTA V).

А Blu-ray се драскат друдно, а и дори да има драскотини не са толкова фрапантни както при dvd и cd-тата...

А мнението ми е, че ps3 е по-добре да бъде не-хакната за да се възползва от играта в мрежа - така и така е безплатно, а не както при PS4

(въпреки че 99лв на година си заслужава разцепено по месеци не е много скъпо).

Не бих плащал за мултиплеър, за това си използвам игрите за компютър. Също, ако е като един мой приятел (вади диска и го мята на дивана/шкафа/масата) няма да му издържат дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам някои случайно знае ли как да си сваля 3D филм на PS3 с флашка при положение,че ps-то ми чете флашката когато е само FAT-32,а филма е прекалено голям когато флашката ми е в този формат, и като я направя NTFS не ми я чете ps-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.