Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ragnarous

Покупка на компютърна конфигурация, сега или на Коледа?

Препоръчан отговор

преди 16 минути, Agentpat™ написа:

Този процесор хич не ми се връзва с GTX 970 - ще пада ботълнек при някои тежки игри. Тук си трябва поне i5.

За това му и написах това по-горе, но в крайна сметка частите вече са пристигнали, кой знае вече сигурно и разцъква на него.

Редактирано от Ivan Iv. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Ivan Iv. написа:

В момента с тази конфигурация си лишен от ъпгрейд в бъдеще. Ако бях на твое място бих взел този процесор и това дъно с тази рам памет. Производителността щеше да е горе-долу една и съща единствено има разлика в честотата на рам паметта, разликата в парите е ~120-130 лв., но пък в бъдеще можеше да смениш процесора с някой по-хубав например с I5-6600K, но ти си знаеш така си прецинил за добре, така си и направил. :)

С едно уточнение, че i3 6100  е много по-бърз от i3 4170. Клипче с i3-4130, който е на 3.4 GHz и е да кажем 7-8% по-бавен:

А за GTX970  е доста важен процесора, както и честотата на която работи. Все пак утешението е, че има възможност за ъпгрейд.  Лично аз изтраях точно 3 ,месеца с i3 3220, който бе за GTX750Ti. Това бе по-добра комбинация от тая с I3-4170 и GTX970, но въпреки всичко не го изтърпях тоя ботълнек. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя TW3 на максимални и има почти недоловим stutter, но много хора казват, че и с мега по-мощни компютри го имат така, че не мисля, че е от комбинацията. Всичко друго го играя на макс и не усещам грам забавяне или ботълнек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...