Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам от къде мога да си изтегля -  читав Daemon Tools ? Който да не прави много поразий по ОС :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам от къде мога да си изтегля -  читав Daemon Tools ? Който да не прави много поразий по ОС :) 

От сайта на производителя

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а към коя версия бихте ми препоръчали ? аз съм с windows 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а към коя версия бихте ми препоръчали ? аз съм с windows 10

Аз бих ви препоръчал една по-добра алтернатива на Демон тулс Virtual CloneDrive 5.4.8.0 Final

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ви препоръчал една по-добра алтернатива на Демон тулс Virtual CloneDrive 5.4.8.0 Final

може да я пробвам и нея като цяло :) вчера пробвах алкохол 120 ма нещо не се справих с него както трябва..  винаги съм използвал даемон тулс

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насочи се към WinCDEmu няма да съжаляваш, не бърника по ОС и натоварването от софтуера е нулево.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 10 си има читава вградена програма,просто даваш делен клик на ISO-то

sshot-2011-10-19-06-52-09.png

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 10 си има читава вградена програма,просто даваш делен клик на ISO-то

От Win8 я има.

Като сме почнали с алтернативите:

http://www.ltr-data.se/opencode.html/#ImDisk

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DTLite4481-0347 вече карам с него 4 години на всите уиндоуси си баца без проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програми като Daemon Tools може да  имат смисъл и не само за монтиране на ISO файлове. Аз също бих препоръчал Virtual Clone Drive... Този Daemon Tools как се забива в системата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз ползвам версия 10 на Dtools без SPTD разбира се. Не се вкоренява по-дълбоко от Virtual CloneDrive-a без SPTD (и двете използват нативни драйвери в Device Manager-a) и поддържа ДОСТА повече формати от него. "Овцата" не е лоша програмка, но заради проблеми с лицензите на някои формати просто не ги поддържа и няма намерение някога това да стане. Тогава се налага преконвертиране на IMAGES файловете в подходящия формат и т.н. ,което си е играчка. А инструмента на MS не знам дали заради анти-монополната политика, но поддържа само ISO, което е доста постно (както повечето вградени инструменти в Windows). Но нека всеки ползва, това, което най му допада. Поне избор има. Разбира се и аз съм фен на възможно по-малко инсталиране на допълнителни програми (защото това намалява и векторите на атака над една система), но като цяло понякога е трудно да се мине без външна програма иначе се жертва доста от функционалността и удобството по време на работа. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По едно време беше голяма простотия с тия формати. Добре, че даже и хакерите тръгнаха да преправят инсталаторите и да ги слагат в ISO. Та сега почти не се налага да се правят гимнастики. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.