Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От няколко дни забелязвам, че автоматично се намаля звука в youtube. преди няколко дни пък се обнови флаш плеъра дали е от това, слушам си музика и изведнъж става малко по слаб звука , но не додупка, всичко си седи макс до дупка с колони съм, и така и незнам от какво е проблема, направо се учудвам, а ме дразни защото по цял ден си слушам музика от там. в другите сайтове и програми мисля, че няма проблем какво мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай линк за някой такъв клип,при мен(Firefox 41.0.1) не забелязвам такъв проблем,пробвай HTML5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислите, че няма този проблем или сте сигурен, че го няма. Защо не тествате Vbox7.com  например.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен го има тоя проблем дори когато намалиш/усилиш той става много по-тих и се оправя само когато превъртиш клипа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен го има тоя проблем дори когато намалиш/усилиш той става много по-тих и се оправя само когато превъртиш клипа..

Точно и това го има, и някога само се намаля, от около седмица някъде.... ясно значи е от тубата, мисля, че не са с флаш плеър вече те, имат си някакъв техен плеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.