Премини към съдържанието
adersa

Волен Сидеров с нов среднощен скандал в София

Препоръчан отговор

Лидерът на „Атака” Волен Сидеров за пореден път стана главно действащо лице в скандал, информира Нова ТВ.

Действието се развива в центъра на София. Според Сидеров в малко магазинче – едно от така наречените клекшопове, се продавали наркотици и затова той предизвикал среднощна полицейска проверка.

Свидетели на случката разказват, че политикът е проявил агресия към собствениците на магазина.

На любителско видео се вижда как депутатът от „Атака” Десислав Чуколов стои насред насъбрала се тълпа. Той снима и те снимат. Всичко останало са версии.

„Видях как доста пияният Десислав Чуколов и също така доста пияният Волен Сидеров вървяха по улицата. Малко по-късно стана тарапана, дойдоха полицаи, собствениците на клекшопа и впоследствие мисля, че Чуколов удари собственика на магазина”, разказва пред телевизията свидетелят Радослав Петров.

Собственикът на магазина Александрина Симеонова пък твърди, че Сидеров ѝ дръпнал телефона от ръката, след като се опитала да заснеме случващото се. „Телефонът ми падна на 3 – 4 метра зад мен и той започна да ме стиска за лакътя”, казва Симеонова.

„Установявам, че в този обект се продават безакцизни стоки. Не случайно повиках полицията.

Полицията, която дойде тук, започна да охранява, да слага чадър на този обект”, заяви от своя страна Волен Сидеров.

Той е категоричен, че във въпросния клекшоп се предлагат наркотици и нелегален алкохол. Как лидерът на „Атака” е получил този сигнал, не е ясно. Как е решил да предизвика проверка точно сега, също е отворен въпрос. И това е едва началото.

В последствие служители на МВР направиха проверка на магазинчето. Резултатът според собственичката е, че вътре няма дрога, нито цигари без бандерол.

Разследването на Сидеров и компания приключи след 4.30 ч., а след това за случката напомняше единствено последната останала да дежури патрулка.

Източник - vesti.bg

В каква държава живеем тези сигнали не са ли работата на полицаите ,  кой е той да удря обикновенни граждани , които гласуват за него ?

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах го сутринта. Беше пиян и/или надрусан. И не му е за сефте да прави подобни изпълнения. Партийката му има тук-там попадения, телевизията (като се абстрахираш от политагитацията за "най-големият патриот", "единствените патриоти в България и други подобни) му излъчва информация, която останалите телевизии не излъчват, но... аз поне не съм забравил нито магистралата, нито самолета, нито "извинисебе", нито златния пръст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия сигнали трябва да са от всеки. но към кого не знам, че много пъти съм виждал на Димитър Петков и на женския пазар да се предлагат "евтини" цигари под погледа на полицаите в патрулките. Ако нямаше нещо, нямаше да снимат витрината, а друг е въпроса че за проверката на щанда на полицията и трябват няколко часа. И щом депутат не може да задвижи нещата да се размърдат полицаите, ако аз или ти подадем сигнал изобщо няма да се отчете.

Не е ли странно сутринта в 4 собственичката да стои дежурна пред магазина си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобен тип сигнали се пращат на полицията и вече ако има нещо нередно и незаконно се вика ДАНС според мене някой си е направил майтап с тоя да му гледа сеира за пореден път кога ще му махнат имунитета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, собственичката е била извикана. Това е обичайна практика при всякакъв вид извънредни инциденти - полицията или охранителите са длъжни да уведомят собственика. По-странно ми е този какво търси посред нощ там, при положение, че има жена с малко дете; интересен е и въпросът кой и кога е извикал полицията - той, за да направи проверка, или версията за продажбата на цигари без бандерол (което е обичайна практика в такива магазинчета и не става без знанието на полицията) - никъде не се казва. И посред нощ ли е нормалният час за предизвикване на проверка.

Ей го, тук се вижда как фъфли: http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/potarpevsha-ot-skandala-s-volen-siderov-toj-udari-sapruga-mi-video.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отначало си помислих , че са лафките нали са на Пеевски а Болен много не го обича . Но като видях снимките от магазина леко размазани това е една обикновенна бакалия . И да ви кажа , че тези бакалии печелят повече от лафките . В всеки квартал има по една две и цените им са евтини я едно кроасанче е 80 ст а на супера е по 1 и нещо . И едвали подобен тип магазини ще продават цигани без бандерол нали на всеки месец правят проверки какво продават .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната изцепка на едно психически нестабилно същество без мозъчен капацитет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все тая. Те руснаците наклепаха, та един Сидеров няма :) Чудя се, как така им се  връзвате. А  уж сте привърженици на Русия  ( поне някои от вас, писали в  тая  тема) и уж знаете за манипулациите... 

Що се отнася до наркотиците...ако някой от вас  гледа Алфа, то ще знае за едно тяхно предаване или по-скоро анализ всяка седмица на тема  лекарства, наркотици и така нататък. Просто  го гледайте, после почвайте да твърдите кой надрусан.   Не   че на мен ми харесва езика на Алфа и по-точно постоиянните твърдения, че та са телевизията на истината,  какво били направили, какво ще направят...но това  го има във в сяка телевизия и радиостанция, но изказано по-поразличен начин и вероятно струващо се за по-нормално за повечето от вас, включително и за мен. Чисто  и  просто сме свикнали с даден тип манипулации от управляващите и не само от  тях,  както разбира  се  и от агентурата на САЩ и Турция  в България.  Затова  и ни правят впечатление различните мнения  от  общоприетото. Но иначе сме против  ФАШ   нали? И аз се чудя на това състояние на човешкия  дух. уж недоволства от нещо, ама си иска сигурното и  паничката всеки ден. 

И да, разбира  се, че някой трябва да тресне по масата. Тръгнали сте да защитавате наркотиците.   Браво на Сидеров, че се е осмелил! Аз навремето, когато бях студент, попаднах в една ситуация.   Ще  ще  ви разкажа набързо. Пред общежитията имаше един  възрастен пенсионер, вероятно наближаващ 80 години, който продаваше семки на тротоара. Прибирам се и виждам две циганки да се гаврят с дядката, да го закачат, да му блъскат семките. Наоколо нали се сещате, че все млади  хора и не само млади, но това са няколко общежития. Всеки минава и никой не обръща внимание. На мен ми беше кипнало от една друга работа, щото на лозето ни бяха отрязали черешата  и бяха взели един дървен стълб. Тогава ми кипна, хванах циганките, изблъсках ги на улицата, а ония първо се опитаха да ме заплашат, че мъжа им гледал. Ами като гледа защо не дойде? разкарах ги от дядката, но много се ядосах, че  в 16 часа следобяд   при толкова много хора наоколо, стават такива неща. Та и вие сега. Някой си се осмелил да се възпротиви против дрогата, която трови обществото, а вие се нахвърляте срещу него заради "цвета" му. Още един път БРАВО на СИДЕРОВ и като цяло на АТАКА, че се изправят срещу дрогата! Те май са единствените в България, които го правят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бебето му реве и откачил човека кво, то да не е лесно на дърти години да дундуркаш бебе по нощите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би още празнува появата на наследника си, човекът.:D

Но определено, алкохолът не му понася и не трябва да го помирисва повече, камо ли да го пие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все тая. Те руснаците наклепаха, та един Сидеров няма :) Чудя се, как така им се  връзвате. А  уж сте привърженици на Русия  ( поне някои от вас, писали в  тая  тема) и уж знаете за манипулациите... 

Що се отнася до наркотиците...ако някой от вас  гледа Алфа, то ще знае за едно тяхно предаване или по-скоро анализ всяка седмица на тема  лекарства, наркотици и така нататък. Просто  го гледайте, после почвайте да твърдите кой надрусан.   Не   че на мен ми харесва езика на Алфа и по-точно постоиянните твърдения, че та са телевизията на истината,  какво били направили, какво ще направят...но това  го има във в сяка телевизия и радиостанция, но изказано по-поразличен начин и вероятно струващо се за по-нормално за повечето от вас, включително и за мен. Чисто  и  просто сме свикнали с даден тип манипулации от управляващите и не само от  тях,  както разбира  се  и от агентурата на САЩ и Турция  в България.  Затова  и ни правят впечатление различните мнения  от  общоприетото. Но иначе сме против  ФАШ   нали? И аз се чудя на това състояние на човешкия  дух. уж недоволства от нещо, ама си иска сигурното и  паничката всеки ден. 

И да, разбира  се, че някой трябва да тресне по масата. Тръгнали сте да защитавате наркотиците.   Браво на Сидеров, че се е осмелил! Аз навремето, когато бях студент, попаднах в една ситуация.   Ще  ще  ви разкажа набързо. Пред общежитията имаше един  възрастен пенсионер, вероятно наближаващ 80 години, който продаваше семки на тротоара. Прибирам се и виждам две циганки да се гаврят с дядката, да го закачат, да му блъскат семките. Наоколо нали се сещате, че все млади  хора и не само млади, но това са няколко общежития. Всеки минава и никой не обръща внимание. На мен ми беше кипнало от една друга работа, щото на лозето ни бяха отрязали черешата  и бяха взели един дървен стълб. Тогава ми кипна, хванах циганките, изблъсках ги на улицата, а ония първо се опитаха да ме заплашат, че мъжа им гледал. Ами като гледа защо не дойде? разкарах ги от дядката, но много се ядосах, че  в 16 часа следобяд   при толкова много хора наоколо, стават такива неща. Та и вие сега. Някой си се осмелил да се възпротиви против дрогата, която трови обществото, а вие се нахвърляте срещу него заради "цвета" му. Още един път БРАВО на СИДЕРОВ и като цяло на АТАКА, че се изправят срещу дрогата! Те май са единствените в България, които го правят. 

Приятелю, поста ти (написаното в него) е резонен, в случай, че във въпросното магазинче се докаже, че  има (е имало) незаконна стока. Засега има направена проверка - колко е обстойна не се наемам да гадая, но все пак явно има направена такава проверка и има съответния документ, в който е написано, че не е открито нищо извън закона. В такъв случай к'во пра'им с "бравото" по отношение на Сидеров? Завираме го някъде или к'во?

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю, поста ти (написаното в него) е резонен, в случай, че във въпросното магазинче се докаже, че  има (е имало) незаконна стока. Засега има направена проверка - колко е обстойна не се наемам да гадая, но все пак явно има направена такава проверка и има съответния документ, в който е написано, че не е открито нищо извън закона. В такъв случай к'во пра'им с "бравото" по отношение на Сидеров? Завираме го някъде или к'во?

Щом казва че  има, значи има.  В това съм сигурен.   

Антируската пропаганда продължава и това е част от нея. Вижда се, как тролската работа носи успехи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом казва че  има, значи има.  В това съм сигурен.   

Антируската пропаганда продължава и това е част от нея. Вижда се, как тролската работа носи успехи. 

Ахам, ясно, значи има... Ама има в момента или е имало преди това- щото е добре да сме наясно със ситуацията. Може пък да тръгна да си купя нещо- та ако няма да не бия път.

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам, ясно, значи има... Ама има в момента или е имало преди това- щото е добре да сме наясно със ситуацията. Може пък да тръгна да си купя нещо- та ако няма да не бия път.

Със сигурност никой не е влязал в  магазина и не е попитал  " Имате ли дрога?". Що се  отнся обаче до тия въпроси аз съм сигурен, че Сидеров има основания. Причината да мисля така е  последното предаване, свързано с дрогата, където се намекнаха някои работи. Само че тоя, дето е вземал дрога  не е Сидеров. Да,  всеки може да е вземал нещичко в даден период от време, но  важно какво мисли към днешна дата  по въпроса. Има много дрогаджии, в разни църкви, на разни постове и къде ли не. Това, че веднъж са били такива означава ли, че трябва цял живот да им е лепнат  етикета? Аз говоря от името на човек, който никога дори не е помирисвал и най-леката дрога от рода на марихуана.  Обаче много хора в даден момент от развитието си са пробвали, а след това зарязвали дрогата.   Та точно поради тия причини аз смятам, че Сидеров е имал достоверна информация. Освен ако човека не го е  подвел. Но така като гледам тоя човек, няма да го е  подвел. Доста навътре е в нещата. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тия дето са проверявали магазина к'во са гледали на майките си онези работи, та не са видели дрогата? Или и те са в играта? Не бих се учудил- в тоа бизнис има многу манги(зи). Явно съ поткупили теа собствинитци целиу уптафляфъшт илит- бес Сидеров разбиа се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.thumb.png.0233df4553f5154f7900792cb5a0

Сутринта имах в предвид този момент от записа по телевизията, какво има на витрината? Защо телевизията не снима там?

Напомня ми катастрофата оня ден в тунела, хората наоколо молят екипите да снимат разлятото гориво или масло на километър по пътя, а журналистите снимат само тия дето обясняват че не спазвали дистанция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сутринта имах в предвид този момент от записа по телевизията, какво има на витрината? Защо телевизията не снима там?

Алкохол и цигари и разни пакетирани нещица. Не знаеш ли какво продава един "Non stop"?

А от телевизията и да бяха снимали, трябваше да го дадат размазано, за да няма скрита реклама. Така, че не търси под вола-тела.

А Волен... просто нямам думи за тази издънка на нашата политика. Тръгнал да прави проверки... абсурдни твърдения за кой ли път. И никой нищо не може да му направи заради имунитета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом той е бил казал, че има, значи има! :D

Как може да се съмнявате?! :mad::D

12069000_960245744037209_216666156557538

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публична тайна е, че в някои от клекшоповете се продават наркотици и е редно да се проверяват по сигнал на граждани, въпреки че все ще се намери някой "вътрешен" човек, който да предупреди собствениците и при проверката няма да бъдат открити улики.

Съществуването на "вътрешни" хора проваля много добри начинания в България, но до този момент никой не е предприел адекватни мерки те да бъдат отстранени от работа.

Това, че Сидеров е сигнализирал за наличието на наркотици във въпросния клекшоп и хубаво, лошото е, че го е направил по възможно най-тъпия и излагащ го начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E, ако Волен не се изложи веднъж в годината, просто няма да е той. Какво се продава в този клекшоп - няма и да разберем, но е факт, че лидерът на Атака отново обърка нещата. Дали е умишлено и си прави черен ПР, или заради нещо друго, не мога да кажа. Обаче самият Сидеров ми се видя пиян, когато гледах репортажите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"сигнализирането" в повод да си замаже излагацията.

Като парламентарист, че даже бе в комисии разни по вътрешна сигурност и т.н.. би трябвало да знае как най добре се действа ако има подозрения за такива продажби.

Този цирк който виждаме е точно на 180 ' как НЕ трябва да се действа. 

Човека очевидно е подсилен с "нещо" .. и аз не знам какво , но му личи. Алкохол не толкова, но толкова ококорен в 4 сутринта нямаше никой друг наоколо колкото него :) 

И което е по важно - не му е за пръв път.

Освен това наближават избори. Трябва да си подсили имиджа / и субсидиите/  че то Кобзон май няма да му пее на кампаниите вече...  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквато и да е причината за поведението му, мястото на Сидеров не е в парламента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо ново ... :

http://www.capital.bg/blogove/pravo/2007/09/11/375212_kato_stana_ministur/?ref=miniurl

в края има приложени аудиофайлове на диалога с въпросния депутат.

http://www.vbox7.com/play:9933c329

И простотията със самолета 

http://offnews.bg/news/Общество_4/Сидеров-вдигнал-скандал-на-френски-дипломат-ударил-полицай_284922.html

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тия дето са проверявали магазина к'во са гледали на майките си онези работи, та не са видели дрогата? Или и те са в играта? Не бих се учудил- в тоа бизнис има многу манги(зи). Явно съ поткупили теа собствинитци целиу уптафляфъшт илит- бес Сидеров разбиа се.

Проверявали ли? Ти гледа ли заснетото видео? Контрабандата за минута може да се разкара от магазина.  

Значи така, защитавате дрогата? Какво ли се учудвам :)  Това обаче не ви дава предимство. Като искаш си вземай опиатите, ама не го натяквай на другите. 

ПП: И това дето го пишеш, няма да си правя труда да дешифрирам. Ако искаш някой да те разбере, просто пиши разбираемо на български. 

Не че нещо ново ... :

http://www.capital.bg/blogove/pravo/2007/09/11/375212_kato_stana_ministur/?ref=miniurl

в края има приложени аудиофайлове на диалога с въпросния депутат.

http://www.vbox7.com/play:9933c329

И простотията със самолета 

http://offnews.bg/news/Общество_4/Сидеров-вдигнал-скандал-на-френски-дипломат-ударил-полицай_284922.html

:)

Айде бегай от тука!

Каквато и да е причината за поведението му, мястото на Сидеров не е в парламента.

А на кого мястото е в парламента? На селянина от Банкя?

1.thumb.png.0233df4553f5154f7900792cb5a0

Напомня ми катастрофата оня ден в тунела, хората наоколо молят екипите да снимат разлятото гориво или масло на километър по пътя, а журналистите снимат само тия дето обясняват че не спазвали дистанция.

Опитвай се да обясняваш тия неща на тролове и заслепени.  Кой нормален политик ще тръгне преди избори да прави подобни скандали? Поне не и умишлено. Понеже аз от време навреме гледам в неделя вечер повторението на  часът на Сидеров или там както се казваше, попадам на "химическите" анализи, които са доста интересни. За последно се разискваха болкоуспокояващите в САЩ, които вземат мнозинството американци и които причиняват повече смъртни случаи отколкото войната в Афганистан и войната по пътищата в Щатите. Това са теми, които засягат всички. Това болкоуспокояващо се продава и в нашите аптеки. Всъщност, това си е легализиран в Щатите наркотик, с подобно действие на хероина, водещо до пристрастяване. Чудно обаче защо и в България се продава, след хилядите смъртни случаи  в Щатите, предизвикани от тоя наркотик. 

Все някой в България трябва да се бори с наркотиците. Някой от вас последните месеци да е чувал по медиите информация за това, как полицията е арестувала някой за наркотици? Голям пропуск за телевизиите  или за полицията. Само че наркотиците са под път и над път. Никой не взема мерки, нацията загива още на 20, а сега тръгнали да недоволстват срещу Сидеров. Пускат Брендовци на свобода, дето трябва хиляди години да тънат в затвора, без да ги погребат!

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване